Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Auspuh za VW GOLF 1 1300 m3 - Pomoc!

elitemadzone.org :: AutoZone :: Auspuh za VW GOLF 1 1300 m3 - Pomoc!

[ Pregleda: 5571 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

zl666iii

Član broj: 145417
Poruke: 62
195.252.79.*

Sajt: www.map-fortress.com


Profil

icon Auspuh za VW GOLF 1 1300 m3 - Pomoc!30.07.2007. u 20:52 - pre 203 meseci
Potrebna mi je vasa pomoc. Treba mi nov auspuh za VW GOLF-a 1 sa 1300 kubika. E sad necu da stavim neki obican tj. standardan VW-ov nego neki bolji, sportski ili nesto slicno. Posto se ne razumem njbolje u ovu oblast pitam vas da me posavetujete gde bi mogao da nabavim takav auspuh i otprilike po kojoj ceni.

Zahvaljujem se unapred

Pozdrav
Again the same,
Hollow and insane,
Life to lifeless,
Heart to darkness

Iz "The Diary of a Madman"
 
Odgovor na temu

vladd

Član broj: 37217
Poruke: 12059
*.ptt.yu.



+5251 Profil

icon Re: Auspuh za VW GOLF 1 1300 m3 - Pomoc!30.07.2007. u 21:39 - pre 203 meseci
Ima nekoliko "problema". Prvo, za sta ti treba "sportski" auspuh. Davanje nekoliko stotina evra za 4-2-1 granu, moze da ima, osim finansijskih i posledice po motor i eventualno probleme sa registracijom. No registracija je, u celoj prici, skoro nebitna.

Ubacivati stotke evarske, ispod kola na autu koji nije za trke, cak je prilicno nezgodan za brzu voznju, slab mu je trap, kocnice, lagan je auto..a pride u penziji, "deda koji se ne da"..

To sto se tice "tehnike".

Za pripremu za ostru voznju, treba sredjivati sve pomenuto plus motor.

E sad, postoji varijanta da nadjes standardni zadnji lonac, pa da mu dovaris jos jednu cev, ili da ti naprave neki jeftin, koji ce ti sluziti da te prodje zelja. To nece puno kostati, za pocetak tjuninga i stajlinga.

Nemoj slucajno da te lazu, da ce se "pojaviti" nekih 5ks vise, sa "novim-sportskim" auspuhom, to je blaga nebuloza. Na "disanje" motora uticu mnoge stvari, "olaksani" auspuh povecava samo buku i troskove.

Cene su razne, na takav "zahtev" obicno sledi "uvaljivanje" za povece pare, samo zadnji lonac moze da kosta stotinak evra(i to do 200€, ali predpostavljam da neces bas...).
Moj savet, ako ti istruli zadnji lonac, ima privatnika koji ih prave, neka dodaju jos koju, siru cev, imas hromirane nastavke i to je to. Ipak je autic u rangu 1/4 veka, mozda je bolje da se pozabavis nekim konkretnim stvarima, lameli, kocnicama, menjacu, auspuh je "najmanji" problem.

Poz.


 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: AutoZone :: Auspuh za VW GOLF 1 1300 m3 - Pomoc!

[ Pregleda: 5571 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.