Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Muzika Na Sajtu ???

elitemadzone.org :: MadZone :: Muzika Na Sajtu ???

[ Pregleda: 4161 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

bojcoffee

Član broj: 139146
Poruke: 14
212.200.100.*

Sajt: www.supertangas.com


Profil

icon Muzika Na Sajtu ???10.08.2007. u 03:51 - pre 203 meseci
Dobro znamo da ima na milione sajtova koji pustaju muziku .........
Interesuje me slucaj kad je u pitanju autorsko pravo ???? Da li ta muzika, npr. dance, haus ... u Srbiji podleze nekoj svojini ??? Da li izdavacka kuca npr. u Engleskoj moze da trazi nadohnadu stete npr. nama u Srbiji ... Naravno, u pitanju je vlasnik sajta iz Srbije ???????


Nadam se da ste razumeli moje pitanje .... hvala .......
 
Odgovor na temu

vejin
a.k.a. NOVII
Apatin

Član broj: 36383
Poruke: 524
77.46.198.*

Sajt: zanimljiv.org


+22 Profil

icon Re: Muzika Na Sajtu ???10.08.2007. u 05:43 - pre 203 meseci
Dali si mislio ono bas kada posetilac sam poktene muziku pa slusa u streamingu, ili si mislio da ponudis nesto za download. Ako je za download trebalo bi staviti da se mora izbrisati u roku od 24 sata, jer to sluzi samo kao uzorak.

A ako hoces da posetioci imaju mogucnost da sami puste neku muziku prilikom posete tvom sajtu, verujem da mozes naci nesto sto nije zasticeno autorskim pravima.
dajte nam sve podatke i dajte nam slobodu odlučivanja
novii blog
 
Odgovor na temu

bojcoffee

Član broj: 139146
Poruke: 14
212.200.100.*

Sajt: www.supertangas.com


Profil

icon Re: Muzika Na Sajtu ???11.08.2007. u 01:30 - pre 203 meseci
Da mislio sam u streamingu na sajtu ... nisam mislio na download ....
Hvala na info .... ali ima li jos koga sa koliko-tolikim iskustvom vezanim za moj slucaj ???
hvala ...
 
Odgovor na temu

Nemanja Avramović
Engineering Manager
MENU Technologies
Beograd, Srbija

Nemanja Avramović
Član broj: 32202
Poruke: 4391
91.150.105.*

Sajt: https://avramovic.info


+46 Profil

icon Re: Muzika Na Sajtu ???11.08.2007. u 23:03 - pre 203 meseci
U 99% slučajeva neko ima copyright nad pesmom i ne bi mu bilo svejedno da neko tamo pušta njegovu pesmu na svom sajtu.
Laravel Srbija.

[NE PRUŽAM PODRŠKU ZA PHP PREKO PRIVATNIH PORUKA!]
 
Odgovor na temu

bojcoffee

Član broj: 139146
Poruke: 14
212.200.100.*

Sajt: www.supertangas.com


Profil

icon Re: Muzika Na Sajtu ???12.08.2007. u 01:03 - pre 203 meseci
Hmmmmmmmmmmmmmmmmmmm ..........
ma ok za copyright nad pesmom, ali ne mogu da poverujem da bukvalno svi sajtovi vrse bilo kakvu nadohnadu izvodjachu ili izdavackoj kuci ....... u pitanju su sajtovi koji se broje i do milion ..... da uprostimo .... da li neko zna link nekog domaceg sajta koji pusta muziku, mislim na strane izvodjache ??? i koliko je isti vec aktivan ??? ako postoji godinama znachi da nije imao nekih problema !!! Ipak, nije u pitanju prodaja autorskog dela vec samo streaming ...mislim da postoje zakonske "rupe" koje jos uvek nisu formulisane zakonom (ispravite me ako gresim), bar kad je u pitanju Srbija ... Mada, sta ako je u pitanju muzika '70, '80, '90 ???? pa tu si izasli svi moguci ugovori ... A bas me zanima kako ce tamo neki Englez traziti tamo nekom Srbinu (bogu iza tregera) bilo kakvu nadohnadu i kojim sudom ce pokrenuti parnicu ??? Pa mi nismo clanice EU ...

U svakom slucaju hvala na odgovore, nadam se da nisu poslednji .... hvalaaaaa .........
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Muzika Na Sajtu ???

[ Pregleda: 4161 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.