Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Crnogorsko poimanje "Turističke ponude"

elitemadzone.org :: MadZone :: Crnogorsko poimanje "Turističke ponude"

Strane: << < .. 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 365807 | Odgovora: 1443 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

3way

Član broj: 241428
Poruke: 1425



+2403 Profil

icon Re: Crnogorsko poimanje "Turističke ponude"11.09.2012. u 22:11 - pre 141 meseci
Citat:
Flo33: Jos je nesto prokomentarisao kako mi srbi mnogo hocemo za male pare (niko nije ni spominjao pare)


Ako je imao iskustva sa onima koji daju 200e za 10 dana sa prevozom i ocekuju dorucak u krevetu, pa se bune kad ga ne dobiju, nije ni cudo.
Sedam sutlijasa,
za sedam samuraja,
za sedam tramvaja.
 
Odgovor na temu

DaliborP

Član broj: 113174
Poruke: 1173



+3258 Profil

icon Re: Crnogorsko poimanje "Turističke ponude"11.09.2012. u 22:20 - pre 141 meseci
Citat:
Flo33: Kada spomenu engleze, jako sam srecan sto ih nema u Hr u tom broju kao u ES, GR i TR

Nema ih zato sto Hrvatska nije jeftina i ponuda je jako ogranicena, nema previse hotela, velikih resortova, sve se svodi na sobe/apartmane. U samoj UK ponuda je slabija u odnosu na zemlje koje si naveo, koje imaju mnogo jeftinije ponude. A o vilama za iznajmljivanje da ne pricamo, to trziste tek ne postoji u Hrvatskoj.

Ali s vremenom verovatno ce se i to sve promeniti...
 
Odgovor na temu

Braksi

Član broj: 288770
Poruke: 1643



+4015 Profil

icon Re: Crnogorsko poimanje "Turističke ponude"11.09.2012. u 22:22 - pre 141 meseci
Citat:
Flo33:
Pogotovo jer sam krenuo iz Slo na blef, i isao redom po obali.


priznaj, isao si da suncas kitu na Koversadi ?
 
Odgovor na temu

eeestablishment
srbija

Član broj: 268550
Poruke: 787
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: eeestablishment


+480 Profil

icon Re: Crnogorsko poimanje "Turističke ponude"12.09.2012. u 14:05 - pre 141 meseci
nemojte da poredimo babe i zabe . . .
Kao....... tamo negde je mnoogo bolje ali jbga SKUPLJE ???
Zamolio bih za informaciju u vezi sledeceg . . .

Hotel kastellastva , tri zvezdice
grad Petrovac ,
sto shvedski i dorucak i vecera ( polupansion )
soba trokrevetna ( klima , prostrano kupatilo , i balkon )
osoblje od higijenicarke , kuvara pa do shefa sale iznenadjujuce ljubazno ( provereno )
vreme 15 08 do 25 08
cena 450Eu , za mene suprugu i dete od 8god
Ima li za ove novce nesto bolje u nasoj blizoj okolini ? ( hrvatska , bugarska , grcka . .. )
Da znam za iducu godinu ?
PozZz . . .

[Ovu poruku je menjao eeestablishment dana 12.09.2012. u 17:31 GMT+1]
zašto bogati ne uživaju u bogatstvu i jelu i piću nego odmah pokušavaju da naprave

bombu i unište svijet . . . ( Bob Rock )
 
Odgovor na temu

Flo33
Slovenija

Član broj: 137113
Poruke: 738



+1554 Profil

icon Re: Crnogorsko poimanje "Turističke ponude"12.09.2012. u 15:21 - pre 141 meseci
Sta je Koversada?
 
Odgovor na temu

Kovacevic Vladimir

Član broj: 131509
Poruke: 1237
*.dynamic.sbb.rs.



+346 Profil

icon Re: Crnogorsko poimanje "Turističke ponude"12.09.2012. u 15:37 - pre 141 meseci
Najveći nudistički kamp (FKK) u Evropi. Istra - Poreč - Vrsar.

Pozdrav


Vladimir
It´s easy to play any musical instrument:
all you have to do is touch the right key at the right time and the instrument
will play itself.
Johann Sebastian Bach
(1685 - 1750)
 
Odgovor na temu

mrkii

Član broj: 60791
Poruke: 520
*.dynamic.sbb.rs.



+843 Profil

icon Re: Crnogorsko poimanje "Turističke ponude"12.09.2012. u 22:22 - pre 141 meseci
Citat:
Flo33: Sta je Koversada?

I ja sam se zapitao sta je to.
Pet sekundi kasnije znao sam odgovor. A saznao sam ovako:
http://lmgtfy.com/?q=Koversada
 
Odgovor na temu

Flo33
Slovenija

Član broj: 137113
Poruke: 738



+1554 Profil

icon Re: Crnogorsko poimanje "Turističke ponude"12.09.2012. u 22:27 - pre 141 meseci
Gospon mrkii, znam da ste opste poznati kao jako duhovit clan ovoga foruma, vispreni duhom, i intelektualno superiorniji od svih ostalih i to na gomili. Jer realno, o mi glupi ljudi, zasto bi APSOLUTNO ikakvu temu i bilo kako pitanje postavljali ovde, jer imamo Sv. Google.

Ja se iskreno izvinjavam Vama, i svima ostalima, doduse i tvoj glupi post sam mogao izguglati, tako da si bezveze postovao.
 
Odgovor na temu

Otto23

Član broj: 300024
Poruke: 4



+2028 Profil

icon Re: Crnogorsko poimanje "Turističke ponude"13.09.2012. u 14:52 - pre 141 meseci
Citat:
Gradonačelnik Supetra ima problema zbog pojave u srpskim medijima

Najmlađi gradonačelnik u Hrvatskoj Dinko Hržić dao je intervju dnevnom listu “Blic” 9. septembra 2012. godine u kom je istakao da se broj srpskih turista i turista sa istočnog tržišta ( Bosne, Makedonije i Rusije) iz godine u godinu povećava i da “pretežno finansijski, jedni bez drugih ne možemo”. Iz te njegove izjave izvučen je naslov od strane uredništva Blica “Ne možemo bez Srba” zbog kojeg gradonačelnik ima mnogo problema u svom mestu.

“Blic” se ovim putem izvinjava gradonačelniku Supetra Dinku Hržiću i ističe da nam namera nije bila da mu nanesemo štetu.

Žao nam je što je deo njegovih sugrađana, koji ovih dana vrše pritisak, lepe plakate i izriču pretnje Hržiću, na krivi način razumeo naslov.

http://www.blic.rs/Vesti/Drust...zbog-pojave-u-srpskim-medijima

Nego, Supetar je na Bracu.

Tol'ko o tome.


 
Odgovor na temu

mrkii

Član broj: 60791
Poruke: 520
*.dynamic.sbb.rs.



+843 Profil

icon Re: Crnogorsko poimanje "Turističke ponude"13.09.2012. u 15:04 - pre 141 meseci
Citat:
Flo33:
Gospon mrkii, znam da ste opste poznati kao jako duhovit clan ovoga foruma, vispreni duhom, i intelektualno superiorniji od svih ostalih i to na gomili. Jer realno, o mi glupi ljudi, zasto bi APSOLUTNO ikakvu temu i bilo kako pitanje postavljali ovde, jer imamo Sv. Google.

Ja se iskreno izvinjavam Vama, i svima ostalima, doduse i tvoj glupi post sam mogao izguglati, tako da si bezveze postovao.


Hvala na pohvalama :)
I ne sekiraj se, glupa pitanja se postavljaju sirom neta, nisi jedini. Zasto da 100 clanova ovog foruma mora da izgubi po 2 sekunde citajuci pitanje a do odgovora prvak moze da dodje za 5 sekundi.
Zato su ljudi i napravili onaj divan sajt.
 
Odgovor na temu

Flo33
Slovenija

Član broj: 137113
Poruke: 738



+1554 Profil

icon Re: Crnogorsko poimanje "Turističke ponude"13.09.2012. u 15:33 - pre 141 meseci
Kad smo kod gubljenja vremena, mislim da si ti sa tvojim postovima neprevazidjen. I cisto sumnjam da bi se jos negde na googlu nasli slicni ljudi. Nemaju servere za toliku kolicinu BS-a :)

Pozdrav, bez zamerke, ako ti se ne svidja moj stav o HR slobodno to reci, ne troluj. Nismo deca. Bar ja nisam.

Od mene dosta o tome.

Sutra idem u HR, i jedva cekam, mada ce me kisa sigurno docekati. Nema veze, ima divnih restorana i ljudi sa kojima cu skratiti kisno vreme :)
 
Odgovor na temu

mrkii

Član broj: 60791
Poruke: 520
*.dynamic.sbb.rs.



+843 Profil

icon Re: Crnogorsko poimanje "Turističke ponude"13.09.2012. u 15:54 - pre 141 meseci
Haha, polako, ne jedi se.
Ja odgovorio na tvoje pitanje i trolujem?
Usput te naucio kako se koristi google i jos sam los?

I lepo se provedi na odmoru.
Zaista to i zelim, nisam sarkastican.
I kada se vratis podeli utiske sa nama.

Pozdrav i sve najbolje :)
 
Odgovor na temu

anon70939

Član broj: 70939
Poruke: 2823



+6883 Profil

icon Re: Crnogorsko poimanje "Turističke ponude"31.07.2013. u 20:31 - pre 130 meseci
Brzinsko pitanje...

Kako do Petrovca?
Prosle godine sam isao preko Zabljaka, ali ka Dubrovniku preko Niksica. Put je bio odlican.
Na mapi sad gledam da bi sa Zabljaka trebao onda ici ka Podgorici, a ne tim putem ka Niksicu. Kakav je taj put od zabljaka do Podgorice?

Ili ici preki Niksica, pa od Niksica do Podgorice?
 
Odgovor na temu

Nocni
Banicevic
Autocentar
[email protected]
MNE - NK

Član broj: 4631
Poruke: 3740
*.crnagora.net.



+1232 Profil

icon Re: Crnogorsko poimanje "Turističke ponude"01.08.2013. u 08:02 - pre 130 meseci
Najbolje ti je ne ici uopste na Zabljak. Idi iz Prijepolja na Bijelo Polje pa direktno za Podgoricu, onda kroz tunel i tu si kod Petrovca...
Sto se tice Petrovca, po meni je prevelika gužva i tamo se covjek ne moze odmoriti...
Mada, postoje ljudi koji vole guzvu i ljetuju u Budvi u kojoj se ja nebi okupao ni da mi plate...
 
Odgovor na temu

ekof9

Član broj: 126138
Poruke: 753
*.opera-mini.net.



+197 Profil

icon Re: Crnogorsko poimanje "Turističke ponude"03.08.2013. u 15:10 - pre 130 meseci
Crna Gora: Broj turista manji od očekivanog

www.b92.net/putovanja/vesti.ph...07&dd=31&nav_id=737993
 
Odgovor na temu

Otto23

Član broj: 300024
Poruke: 4



+2028 Profil

icon Re: Crnogorsko poimanje "Turističke ponude"04.08.2013. u 12:53 - pre 130 meseci
Citat:
Pripadnik crnogorske tajne službe pretio turistima iz Srbije i Hrvatske: "Sve ću vas pobiti"

Službenik Agencije za nacionalnu bezbednost Crne Gore Nikola Laušević pretio je u Budvi turistima iz Beograda i Metkovića da će ih ubiti, pišu "Vijesti". Vladimir Ivanović iz Beograda i Stipe Borovac iz Metkovića verovatno neće skoro poželeti da dođu na crnogorsko primorje nakon onoga što im se desilo u Budvi 21. jula u ranim jutarnjim satima.

Ivanović je, navodno, nakon večernjeg izlaska, oko 4.30 sati krenuo sa svojim prijateljem Borovcem i njihovim devojkama u jedan od objekata brze hrane u gradu.

- Borovac i ja smo krenuli da kupimo hranu a naše devojke su nastavile šetnju prema plaži. Usput su ih zaustavila dva nepoznata momka i započela komunikaciju sa njima. Vrlo brzo smo se Borovac i ja pridružili društvu i uključili se nenametljivo u konverzaciju, ipak dajući do znanja momcima da se radi o našim devojkama - priča Ivanović.

On kaže da je Vukoviću i Lauševiću, koji su, prema njegovim rečima bili "vidno pijani" zasmetalo njihovo prisustvo.

U zahtevu za pokretanje prekršajnog postupka piše da je Vuković u hodniku Centra bezbednosti u Budvi pretio Ivanoviću i Borovcu

- Laušević je izvadio službenu legitimaciju ANB i krenuo da nas privodi zajedno sa devojkama. Ubrzo nakon toga Vuković je fizički napao mene, a Laušević Borovca. Posle kratkog fizičkog obračuna došla je patrola policije i sve nas
privela u policijsku stanicu Budvi - kaže on.

Ivanović i Borovac su zadržani u pritovoru do 10.30 sati kada su odvedeni kod sudije za prekršaje.

Kako kažu, pripadnici ANB, koji su došli da pomognu svojim kolegama, "predložili" su im da prihvate "pomirenje" sa Lauševićem i Vukovićem, što su i učinili, s obzirom na to da su bili svesni uticajnosti službenika ANB, kao i
mogućnosti da nam se bezrazložno produži pritvor.

Nakon "pomirenja" svi su odvedeni kod sudije za prekšaje gde im je izrečena kazna zbog fizičkog obračuna. Laušević i Vuković su kažnjeni i zbog pretnji upućenih Ivanoviću i Borovcu u stanici policije u Budvi, a u Agenciji za nacionalnu bezbednost je potvrđeno da je protiv Lauševića pokrenut disciplinski postupak.

U zahtevu za pokretanje prekršajnog postupka piše da je Vuković u hodniku Centra bezbjednosti u Budvi pretio Ivanoviću i Borovcu rečima: "Bog vas je spasio večeras, sledeći put ću vas sve pobiti".

- Laušević je imao 2.03 promila alkohola u krvi, a Vuković 0.75, prema testu izvršenom u policijskoj stanici Budva - rekao je Ivanović.

http://www.blic.rs/Vesti/Hroni...e-i-Hrvatske-Sve-cu-vas-pobiti

Kakva drzava, takva i tajna sluzba. Sto se mene tice, sto bi se reklo... u sirokom luku. 'Fala bogu jos ima izbora, po cenama skoro isto, ali za znatno bolju uslugu.
 
Odgovor na temu

3way

Član broj: 241428
Poruke: 1425



+2403 Profil

icon Re: Crnogorsko poimanje "Turističke ponude"04.08.2013. u 13:33 - pre 130 meseci
Sto, jel toga ima samo u CG? Ostali su fini i kulturni, ne piju, ne deru se i piju samo iz kristalnih casa?

Prosto je neverovatno koliko ljudi traze svaku sitnicu, potpuno besmislenu, da pljunu po nekome...
Sedam sutlijasa,
za sedam samuraja,
za sedam tramvaja.
 
Odgovor na temu

Otto23

Član broj: 300024
Poruke: 4



+2028 Profil

icon Re: Crnogorsko poimanje "Turističke ponude"04.08.2013. u 14:12 - pre 130 meseci
Naravno da nema samo u CG, ali je u CG verovatnoca da ti se neprijatnost dogodi daleko veca nego npr. u Grckoj. Sa druge strane ponuda je IMHO mnogo loshija za iste pare (prenatrpane plaze, kanalizacija koja se izliva na 50m, umesto najmanje na 300m od obale == prljava voda za kupanje... itd.).

Zena mi je Crnogorka, tako da nemam sta da "mrzim", ali realno gledano da letujem tamo mi na pamet ne pada. Bilo je par neprijatnosti, na, da tako kazem nacionalnoj osnovi, nista preterano (primitivizam i bezobrzluk), ali dovoljno da sebi kazes dosta je bilo... i odes tamo gde toga nema -> posebno ako se radi o letovanju, a ne poseti porodici po zeninoj liniji. (uostalom pogledaj komentare na blicu, dovoljno je da te neka budala mrko pogleda zato sto pricas "beogradski" pa da ti propadne letovanje - ono, takve stvari nisam duzan i necu da trpim, i jos da dobrano placam za to).
 
Odgovor na temu

3way

Član broj: 241428
Poruke: 1425



+2403 Profil

icon Re: Crnogorsko poimanje "Turističke ponude"04.08.2013. u 14:16 - pre 130 meseci
U Grckoj je policija pre x godina ubila jednog naseg ucenika. Ove godine su se javili ljudi koji su bili pokradeni, pa se ispostavilo da to uopste nije nesto sto se desava jednom u sto godina.
Dakle, takvih stvari ima i tamo.
Sedam sutlijasa,
za sedam samuraja,
za sedam tramvaja.
 
Odgovor na temu

Otto23

Član broj: 300024
Poruke: 4



+2028 Profil

icon Re: Crnogorsko poimanje "Turističke ponude"04.08.2013. u 14:24 - pre 130 meseci
Super, ako smatras da je u CG super, izvoli... ja nemam nameru, opekao sam se par puta i dosta je bilo.

Jednostavno politika podgreva usijane glave sa obe strane, toga prakticno nema u Grckoj i na slicnim lokacijama (btw. isto se odnosi i na Hrvatsku, "Boshnjacki" deo bosne...). Btw, moja zena je imala sitne neprijatnosi i po BG-u kad prica ijekavicom, ono pitaju je da li je iz Crne gore, ali onako sa nipodastavanjem... bilo je i komentara da se vrati tamo odakle je dosla (posebno posle rasturanja zajednice i priznavanja Kosova od strane mafijasa-predsJednika).
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Crnogorsko poimanje "Turističke ponude"

Strane: << < .. 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 365807 | Odgovora: 1443 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.