Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Nigrutin "fašista"

elitemadzone.org :: MadZone :: Nigrutin "fašista"
(Zaključana tema (lock), by pajaja)
Strane: 1 2 3

[ Pregleda: 13635 | Odgovora: 46 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Nemanja Avramović
Engineering Manager
MENU Technologies
Beograd, Srbija

Nemanja Avramović
Član broj: 32202
Poruke: 4391
91.150.105.*

Sajt: https://avramovic.info


+46 Profil

icon Nigrutin "fašista"28.08.2007. u 21:51 - pre 203 meseci
Vidim da se po nekim forumima diskutuje na ovu temu, pa da vidim kakvo je raspoloženje na EM-u.

U pitanju je nova-stara pesma Ajs Nigrutina - Kinezi travestiti (btw. zar ne treba "transvestiti"...? Wikipedija kaže da treba )

Pesma nikada nije izašla ni na jednom albumu, niti će izaći (tako da njeno šerovanje nije piraterija… ili jeste?), već je nastala kao zahebancija a pre par dana je procurela u javnost. Snimljena je pre dve godine.

Reči pesme neću ovde da postavljam, jer su MNOGO vulgarne ali imate ih kod mene na blogu.

Evo šta Press piše na tu temu (ne, ne čitam Press, samo sam na jednom od foruma gde sam pratio diskusije na ovu temu našao citat sa Press-ovog sajta):

Citat:
Kontroverzni reper Vladan Aksentijević, poznatiji kao Ajs Nigrutin, skandalizovao je srpsku javnost svojom novom pesmom u kojoj vređa beogradske Kineze i poziva na njihov linč i proterivanje. Pesma “Kinezi travestiti” može se čuti na više mesta na internetu, a već nekoliko nedelja glavni je hit na razmeni vlasnika domaćih mobilnih telefona.

Kinezi travestiti

Izvođač: Ajs Nigrutin i “Blajnd biznis sekta”

Nigrutin, član sastava “Bed kopi”, ovu pesmu snimio je zajedno sa grupom “Blajnd biznis sekta”. Kako kaže za Press, nije očekivao da će izazvati burne reakcije u Srbiji, pa je pokušao da stvari okrene na šalu, ali i da za skandal optuži - medije?!

- Izvinjavam se, neću nikad više - sarkastično je prokomentarisao svoje muzičko (ne)delo Nigrutin, i nastavio: - Eto, kad uradim nešto dobro niko o tome neće da piše, a sad se diže tolika prašina. Plan mi je uspeo.
Međutim, kada smo Nigrutinu predočili posledice takve “šale”, on je naprasno “okrenuo ćurak”:

- Ma, ne treba tome davati toliki značaj, to smo se samo moji drugari i ja malo zajebavali. To je bilo pre dve godine i nismo misli na Kineze, nego samo na Kineze travestite. U Kotežu, gde ja živim, Kinezi imaju svoju radnju i uredno se javljamo jedni drugima “gde si, brate” i slično.

Nisam rasista, a uostalom niko i ne može da dokaže da je to moja pesma, jer nigde nije objavljena i niko ne zna gde je snimljena, kaže kontroverzni reper.

Šen Hong, predsednik Udruženja kineskih državljana u Srbiji, kaže za Press da je zgrožen tekstom pesme “Kinezi travestiti”, ali napominje da udruženje koje predvodi neće tužiti autora:

- Jednu staru i veliku naciju jako teško je uvrediti. Ne može to tek tako, ni veće stvari ne bi bile dovoljne da nas uvrede. Pesma jeste izuzetno ružna, ali i u neku ruku i tragično smešna - rekao je Šen Hong, jedan od najuticajnijih članova kineske zajednice u Srbiji.

Redakcija Pressa bezuspešno je juče pokušala da dobije komentar nekog kineskog zvaničnika, ali nam je iz kineske ambasade rečeno da su svi na odmorima.


btw. Naslov teme sam prekopirao sa jednog drugog foruma. Samo sam reč "fašista" stavio pod navodnike
Laravel Srbija.

[NE PRUŽAM PODRŠKU ZA PHP PREKO PRIVATNIH PORUKA!]
 
0

kelja

Član broj: 70429
Poruke: 1416
77.46.207.*



+35 Profil

icon Re: Nigrutin "fašista"28.08.2007. u 23:52 - pre 203 meseci
Pesma je ekstremno neduhovita, a provokativna je koliko i seoska mlada sa zajapurenim obrazima. Dobro je rekao Kinez:"tragicno smesna"...
I zaista, toliko je glupa da bi tesko mogla i da uvredi nekoga. :)
Inace omiljeni stih mi je:
Citat:

Jakuze reketaši gori su od Šiptara.

Sta li je ovim hteo da kaze, da li bi neko mogao da objasni???
Dakle, ovo bi trebalo zabraniti ne zbog rasizma, nego zbog debilizma koji provejava iz ovih stihova. :)
 
0

burex
46°05'N 19°39'E

Član broj: 24964
Poruke: 987
193.34.64.*



+679 Profil

icon Re: Nigrutin "fašista"28.08.2007. u 23:59 - pre 203 meseci
"Yakuza (ヤクザ or やくざ), also known as gokudō (極道), are members of traditional organized crime groups in Japan."
A man is smart. People are stupid.
 
0

kelja

Član broj: 70429
Poruke: 1416
77.46.207.*



+35 Profil

icon Re: Nigrutin "fašista"29.08.2007. u 00:12 - pre 203 meseci
@burex, o tome i govorim... tip je tezak kreten... ;-)
 
0

pejcha

Član broj: 111986
Poruke: 22
77.46.197.*



Profil

icon Re: Nigrutin "fašista"29.08.2007. u 00:32 - pre 203 meseci
mmmmmmm, zajapurena seoska mlaada (h.simpson©®)
 
0

Vole Domu
Beograd

Član broj: 54957
Poruke: 478
*.83.beocity.net.



+67 Profil

icon Re: Nigrutin "fašista"29.08.2007. u 00:42 - pre 203 meseci
ma to je namerno provereno to sa jakuzama...

to je kao on onek se svi kinezi vrate u japan odakle su i dosli...


ja licno mislim da je on tezak retard, ali ne zato sto je fasista. Ne verujem da je fasista, prosto mislim da se decko zajebavao jer nije imao nista drugo da radi, a tekst je stvarno toliko debilan da ne moze nikoga da uvredi i da se vidi sa koilometra da je to sprdachina...
 
0

mulaz
Ljubljana

Član broj: 47602
Poruke: 2239
*.dial-up.dsl.siol.net.

Jabber: mulaz@elitesecurity.org
Sajt: www.mulaz.org


+184 Profil

icon Re: Nigrutin "fašista"29.08.2007. u 01:44 - pre 203 meseci
Citat:
burex: "Yakuza (ヤクザ or やくざ), also known as gokudō (極道), are members of traditional organized crime groups in Japan."



a i Hirosima i Nagasaki nisu bas i nesto blize Kini :D
Bolje ispasti glup nego iz aviona
http://www.mulaz.org/
 
0

japan

Član broj: 34328
Poruke: 480
*.BVCOM.NET.



+13 Profil

icon Re: Nigrutin "fašista"29.08.2007. u 01:45 - pre 203 meseci
e ovo samo u press-u i u kuriru može da bude okarakterisano kao fašizam... nigrutin je budala par exellence, ali da "poziva na linč i proterivanje"... :D biće da je taj dan novinarima dotičnog lista ponestalo inspiracije u izmišljanju skandala...

učinite dobro delo, za sebe i za čovečanstvo... prestanite da konzumirate sranja koja vam serviraju press i kurir.
 
0

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.dip.t-dialin.net.



+7177 Profil

icon Re: Nigrutin "fašista"29.08.2007. u 07:27 - pre 203 meseci
Kinezi mrsh u Japan! :-))
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
0

mrkii

Član broj: 60791
Poruke: 520
*.dynamic.sbb.co.yu.



+843 Profil

icon Re: Nigrutin "fašista"29.08.2007. u 07:31 - pre 203 meseci
dakle, u pitanju je grupa cije su pesme najvece smece koje se prikazije na tv. grupa "ljudi" koji su imidz izgradili na majmunisanju i izigravanju faca. u prvom su uspeli u potpunosti - majmuni samo takvi (izvinjenje majmunima), a moja baba je veca faca od njih, a tek deda, ejjj. kad god ih vidim smejem se i ne mogu da verujem da su umislili da su frajeri.
ipak, uvek ima klinaca (nazaolost podosta) koji se pale na njihove tekstove, repovanje (ahahahahahhahah), pokazivanje prstima ka kameri (buahahahah), opasan pogled (umirem od smeha). dakle, sve u svemu smece. evo nerviram se jer cu izgubiti par minuta svog zivota pisuci o "njima". sto ne nalete na nekog kineza da im ispravi kicmu. ma dosta jedan kinez za celu grupu (ne mora da bude brus li, dovoljan prodavac patika ili prodavacica, hehe)

btw. sta je autor hteo da kaze sa onim da je namerno stavio "fasisti" u naslov teme? to niko nije primetio? da li je hteo da kaze da ovakvim nastupima nisu fasisti? da se slaze sa njima? ili da rec fasista ne odgovara ovom slucaju jer su fasisti bili za vreme musolinija u italiji kad kinezi nisu bili aktuelni u evropi jer su ih tamo daleko tamanili japanci? (u tom slucaju je autor definitivno konsultovao wikipediju)

btw. ja se na ovom forumu potpisujem sa mrkii (wikipedija.co.yu/wiki/mrkii)

btw. posle budjenja ide dorucak pa idem da jedem (http://en.wikipedia.org/wiki/Breakfast), pa idem da radim nesto pametno (http://en.wikipedia.org/wiki/Job)
 
0

jonniebravo
Bgd

Član broj: 20601
Poruke: 162
*.adsl-2.sezampro.yu.



Profil

icon Re: Nigrutin "fašista"29.08.2007. u 07:42 - pre 203 meseci
@mrkii
Likovi se samo zezaju, a ti si nesto gadno istripovao da pokusavaju da budu ozbiljni.
 
0

mrkii

Član broj: 60791
Poruke: 520
*.dynamic.sbb.co.yu.



+843 Profil

icon Re: Nigrutin "fašista"29.08.2007. u 08:10 - pre 203 meseci
na koje likove mislis?

ako mislis na likove koji odgovaraju na ovu temu, pa vidim da se zezaju, nisam lud, ali ja mogu da budem ozbiljan jer je tema ipak ozbiljna. ako je tema iskljucivo za zezanje nek u zagradi napisu "za zezanje". ipak ako u naslovu teme pise "nigrutin fasista" dacu sebi za pravo da ozbiljno odgovorim na istu, jer je fasizam ozbiljna stvar, cak i kad se stavi pod navodnike "fasista" jer u tom slucaju se nezna sta je autor hteo da kaze (objasnjenje u prethodnom mom postu)

ako mislis na likove iz "grupe" o kojoj pricamo, oni su gadno istripovali da su zanimljivi.

btw. sto se pominjanja wikipedije tice, ako na to mislis (budi malo jasniji kad odgovaras nekom jer ono sto je tebi na pameti neko moze razlicito da tumaci osim ako je vidovit, a ja nisam) objasnjenje mozes da nadjes na:

www.wikipedija.co.yu/wiki/zasto moram da pitam wikipediju za svaku glupost
 
0

jonniebravo
Bgd

Član broj: 20601
Poruke: 162
*.adsl-2.sezampro.yu.



Profil

icon Re: Nigrutin "fašista"29.08.2007. u 08:29 - pre 203 meseci
Citat:
na koje likove mislis?

mislim na bad copy.
Citat:
mrkii
oni su gadno istripovali da su zanimljivi.

tebi nisu zanimljivi.
Citat:
jer u tom slucaju se nezna sta je autor hteo da kaze

Pogledaj Avramovicev blog pa ce ti biti jasno sta je mislio, i sta ja mislim.

 
0

mrkii

Član broj: 60791
Poruke: 520
*.dynamic.sbb.co.yu.



+843 Profil

icon Re: Nigrutin "fašista"29.08.2007. u 08:45 - pre 203 meseci
Avramovicev blog necu da citam. ovo je es i ja komentarisem ono sto je tu napisano.

necuda komentarisem njihovu zanimljivost, razliciti su ukusi. uostalom proci cete ta faza u zivotu pre ili kasnije (nadam se sto pre hehe, salim se nemoj da se ljutis)

ipak sto se teme tice, da je ovo pravna drzava za ovakav tekst zavrsili bi u policiji pa posle i iza resetaka. oni jesu majmuni sa inteligencijom deteta od tri godine, ali pravno su punoletni i ne mogu da pricaju i pevaju sta im se cefne. za svoje postupke treba da odgovaraju pa nek njihov advokat objasnjava sudiji da su nezreli, ispod prosecno inteligentni ili mentalno zaostali i na tome gradi svoju odbranu od ocigledno izvrsenog krivicnog dela. a strucnjaci nekautvrde sta se desava u njihovim glavama.

eto ja cu npr. da svim ciganima koje sretnem da jebem sve cigansko po spisku. nema veze, samo se zezam. to je moj fazon. nisam ja ozbiljan. jeee brateeee.
 
0

jonniebravo
Bgd

Član broj: 20601
Poruke: 162
*.adsl-2.sezampro.yu.



Profil

icon Re: Nigrutin "fašista"29.08.2007. u 08:56 - pre 203 meseci
Citat:
mrkii
ipak sto se teme tice, da je ovo pravna drzava za ovakav tekst zavrsili bi u policiji pa posle i iza resetaka. oni jesu majmuni sa inteligencijom deteta od tri godine, ali pravno su punoletni i ne mogu da pricaju i pevaju sta im se cefne. za svoje postupke treba da odgovaraju pa nek njihov advokat objasnjava sudiji da su nezreli, ispod prosecno inteligentni ili mentalno zaostali i na tome gradi svoju odbranu od ocigledno izvrsenog krivicnog dela. a strucnjaci nekautvrde sta se desava u njihovim glavama.

Po ovom sto si napisao 50 cent i ostali americki reperi bi trebalo da robijaju, zbog svih "ocigledno izvrsenih krivicnih dela" koje su pocinili u svojim tekstovima, daj bre, sta je s' tobom covece?
 
0

dalibord5
Dalibor Maksimović
Direktor
MAX SILVER DOO
Beograd

Član broj: 29223
Poruke: 695
*.adsl.static.sezampro.yu.

Sajt: www.maxsilver.rs


+38 Profil

icon Re: Nigrutin "fašista"29.08.2007. u 09:07 - pre 203 meseci
Igralo se dete...;-)


Pesma nigde nije objavljena,to sto se distribuira od adrese do adrese po nekom automatizmu i spontanosti ne moze biti dovoljno da bi,unapred,osudili autora.
Niti je,verovatno,bilo neke zle namere u svemu tome.
Nikakav bunt...meni izgleda da su se budale naduvale,napile...i lupale gluposti.
A onda su drugi svemu dali na popularnosti i od muve napravili magarca.
Nije vredno ozbiljnog komentara.


Sada je tren velikih odluka...
bolje je zivjeti sto godina kao milijunas nego sedam dana u bijedi!!!

"Bog je mrtav"-NICE
"Nice je mrtav"-BOG

www.maxsilver.rs
 
0

jonniebravo
Bgd

Član broj: 20601
Poruke: 162
*.adsl-2.sezampro.yu.



Profil

icon Re: Nigrutin "fašista"29.08.2007. u 09:11 - pre 203 meseci
Citat:
dalibord5
Nikakav bunt...meni izgleda da su se budale naduvale,napile...i lupale gluposti.


upravo tako.
 
0

Nemanja Avramović
Engineering Manager
MENU Technologies
Beograd, Srbija

Nemanja Avramović
Član broj: 32202
Poruke: 4391
77.46.180.*

Sajt: https://avramovic.info


+46 Profil

icon Re: Nigrutin fašista29.08.2007. u 09:24 - pre 203 meseci
Citat:
ipak, uvek ima klinaca (nazaolost podosta) koji se pale na njihove tekstove, repovanje (ahahahahahhahah), pokazivanje prstima ka kameri (buahahahah), opasan pogled (umirem od smeha). dakle, sve u svemu smece. evo nerviram se jer cu izgubiti par minuta svog zivota pisuci o "njima". sto ne nalete na nekog kineza da im ispravi kicmu. ma dosta jedan kinez za celu grupu (ne mora da bude brus li, dovoljan prodavac patika ili prodavacica, hehe)


Možda ima klinaca koji se pale na sve navedeno, i ako ih ima, retardi su, ali provereno znam da se članovi grupe Bad Copy ne lože na te stvari nego se prosto - zajebavaju.

Citat:
btw. sta je autor hteo da kaze sa onim da je namerno stavio "fasisti" u naslov teme? to niko nije primetio? da li je hteo da kaze da ovakvim nastupima nisu fasisti? da se slaze sa njima? ili da rec fasista ne odgovara ovom slucaju jer su fasisti bili za vreme musolinija u italiji kad kinezi nisu bili aktuelni u evropi jer su ih tamo daleko tamanili japanci? (u tom slucaju je autor definitivno konsultovao wikipediju)


Što se mene tiče, nema šta da se slažem sa njima jer je sve zajebancija, i ako nisi primetio, pesma nigde nije objavljena, niti je će biti objavljena. To je kao kad bi ti (dobro, ne moraš ti, bilo ko drugi) rekao "e što mrzim one albance, svima bih im (ubaciti radnju po želji)" i to snimiš, i posle dve godine neko to pošalje nekome, pa ovaj nekom drugom i to stigne do novine. Znači, isto što i "dalibord5" reče: "meni izgleda da su se budale naduvale,napile...i lupale gluposti."

A Wikipediju sam konsultovao zbog reči tra(ns)vestit, jer kontam da jedino tu (u vrlo kratkom vremenskom roku) mogu da nađem kako se pravilno piše ista. Da neću možda da konsultujem GoogleFight?

p.s. Zanimljivo je što se na svakom forumu nađe neki lik kao mrkii
Laravel Srbija.

[NE PRUŽAM PODRŠKU ZA PHP PREKO PRIVATNIH PORUKA!]
 
0

Mikky

Član broj: 18
Poruke: 1563
89.216.219.*

ICQ: 44582291


+58 Profil

icon Re: Nigrutin "fašista"29.08.2007. u 11:49 - pre 203 meseci
Ajzak se dobro zajebava i za to dobija pare. Koliko vas jos moze da pravi pare na taj nacin? :)
-I know UNIX, PASCAL, C, FORTRAN,
COBOL, and nineteen other high-tech
words.
 
0

mrkii

Član broj: 60791
Poruke: 520
*.dynamic.sbb.co.yu.



+843 Profil

icon Re: Nigrutin "fašista"29.08.2007. u 11:54 - pre 203 meseci
kazes:

To je kao kad bi ti (dobro, ne moraš ti, bilo ko drugi) rekao "e što mrzim one albance, svima bih im (ubaciti radnju po želji)" i to snimiš, i posle dve godine neko to pošalje nekome, pa ovaj nekom drugom i to stigne do novine. Znači, isto što i "dalibord5" reče: "meni izgleda da su se budale naduvale,napile...i lupale gluposti."

e pazi, ja ne moram da snimim sadrzaj koji raspirije nacionalnu, versku ili rasnu mrznju da bi me krivicno gonili u normalnoj drzavi. dovoljno je da me neko cuje da sam to rekao ili propagirao. a ovi tipovi jos snimili, pa procurelo. slucajno ili ne nije bitno. TO JE KRIVICNO DELO.

kazes:

isto što i "dalibord5" reče: "meni izgleda da su se budale naduvale,napile...i lupale gluposti."

pa kakvo je to opravdanje. aj reci to u npr. nemackoj pa da vidis gde ces i kako da zavrsis. da da, sudija ce da kaze "ma deca se napila i zezaju se". sa nekim stvarima ne mozes da se zezas. razumes? ZAKONOM JE ZABRANJENO. dakle, policija, sud, pa nek njihovi advokati objasnjavaju sta im se mota po glavi. ako hoce da se zezaju neka se zezaju na racun srecnih majki koje su ih rodile. kako bi se ti osecao da zivis u npr. austriji i neki tamo pevaju srbi ovo, ono. sigurno bi rekao ma zezaju se, pusti budale.

kazes:

Zanimljivo je što se na svakom forumu nađe neki lik kao mrkii

aj malo objasni sta ti smeta. kakav sam ja to lik? da li ti smeta sto sam rekao da su po mom misljenju idiotu, kreteni i degenerici koji se "zezaju" na tudj racun (moje skromno misljenje). da li ti smeta sto sam rekao da se po mom misljenju za svaku glupost i nesto ocigledno poziva na wikipediju (tra(ns)vestit - toliko ocigledno da cak i cige iz mog kraja sigurno znaju). da li ti smeta sto sam, ne po mom misljenju vec po zakonu, rekao da su izvrsili KRIVICNO DELO PODSTREKAVANJA NACIONALNE I RASNE MRZNJE, i da treba da budu kaznjeni. ili ti smeta sto ne mogu da se zajebavam na ovako ozbiljnu temu. pojasni moju licnost, molim te.

 
0

elitemadzone.org :: MadZone :: Nigrutin "fašista"
(Zaključana tema (lock), by pajaja)
Strane: 1 2 3

[ Pregleda: 13635 | Odgovora: 46 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.