Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Bugarsko drzavljanstvo

[es] :: Vodič za emigraciju :: Bugarsko drzavljanstvo

Strane: << < .. 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 3521763 | Odgovora: 15759 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

pekan0001
nema

Član broj: 334382
Poruke: 45



Profil

icon Re: Bugarsko drzavljanstvo15.08.2016. u 16:49 - pre 94 meseci
Citat:
Serb.ch:
Iznesi ovde informacije vezano za dopunu, da svi vide nove informacije

iznecu zbog mnogih ljudi kojima je vazno dali ce dobiti ili ne drzavaljnstvo .
Gospodin mi je reko dopuna se vrsi povezivanje pretka sa tom ja je zovem babom jel mnogi ljudi nekazem da ih ima ovde povezivali su se a da im nije direkna linija taj bredak , taj gopsodin mi je reko i ono sto sam naveo ubuduce nece biti ovolika kasnjenja jel se nadaju da ce ljudi imati validne dokumente
i nece se vise vrsiti dopune ili imas babu ,dedu ili nemas znaci klubovi,svedoci,firme ,to se nece uzimati za validnost dokumenata a i zasto se ljudi ne odlucuju za ambasadu zato sto nesto nije uredu .... ambasada ili Sofija to je jedno isto .... pozdrav
Znaci ovde uzmes drzavaljanstvo jeste malo skuplje ti ide oko papira ali ne placas posrednika 500 evra onda uzmes sebi prevodioca pokupis sve adrese koje su poznate i odes u sofiju jedan dan i cao drugi dan po dokumenta



[Ovu poruku je menjao pekan0001 dana 15.08.2016. u 20:30 GMT+1]
 
Odgovor na temu

aleks321
Aleksandra Mitic
Dnevna soba
My home
Vienna, Austrija

Član broj: 332861
Poruke: 13
*.cgn.dynamic.surfer.at.



+1 Profil

icon Re: Bugarsko drzavljanstvo15.08.2016. u 16:51 - pre 94 meseci
Ovde je neko ocigledno zalutao ...Svima na forumu zelim puno srece i prijatno popodne .Naravno to isto zelim i doticnom nervoznom
gospodinu ,koji je po svemu sudeci nista manje nego Ing. Hm ??? Cemu ovo ? Ovde smo da iznosimo iskustva , postavimo pitanja, posavetujemo ...
 
Odgovor na temu

pekan0001
nema

Član broj: 334382
Poruke: 45



Profil

icon Re: Bugarsko drzavljanstvo15.08.2016. u 16:54 - pre 94 meseci
Hahahahahah Hvala
 
Odgovor na temu

Slobodan75
Vozac

Član broj: 332353
Poruke: 76
77.243.25.*



+2 Profil

icon Re: Bugarsko drzavljanstvo15.08.2016. u 17:03 - pre 94 meseci
Dobro to da su muvali jesu ja znam zenu koja je preprevljala dokumenta ali ovaj forum nije za to nego da pratimo sta se desava ko je dokle stigao i koji su papiri potrebni tako da muljacine u kafanu.E sada mene interesuje kada smo bili vratili su nas i rekli Lege6 ne moze 21.10.2015 stavili smo adresu od drugareve tetke u Sofiji ako se ona popismani da li mozemo ako dobijemo ukaz da se prijavimo na Lege6 da li neko zna
 
Odgovor na temu

pekan0001
nema

Član broj: 334382
Poruke: 45



Profil

icon Re: Bugarsko drzavljanstvo15.08.2016. u 17:04 - pre 94 meseci
Citat:
aleks321:
Ovde je neko ocigledno zalutao ...Svima na forumu zelim puno srece i prijatno popodne .Naravno to isto zelim i doticnom nervoznom
gospodinu ,koji je po svemu sudeci nista manje nego Ing. Hm ??? Cemu ovo ? Ovde smo da iznosimo iskustva , postavimo pitanja, posavetujemo ...

HAHAHAH Ovde netreba sreca ovo nije bingo Loto ... ili imas babu ili nemas nema trece , nijedan posrednik ti nece naci babu to se trazi \
Iznajmljujem moju Pra babu heheh
 
Odgovor na temu

Slobodan75
Vozac

Član broj: 332353
Poruke: 76
77.243.25.*



+2 Profil

icon Re: Bugarsko drzavljanstvo15.08.2016. u 17:05 - pre 94 meseci
Dobro to da su muvali jesu ja znam zenu koja je preprevljala dokumenta ali ovaj forum nije za to nego da pratimo sta se desava ko je dokle stigao i koji su papiri potrebni tako da muljacine u kafanu.E sada mene interesuje kada smo bili vratili su nas i rekli Lege6 ne moze 21.10.2015 stavili smo adresu od drugareve tetke u Sofiji ako se ona popismani da li mozemo ako dobijemo ukaz da se prijavimo na Lege6 da li neko zna
 
Odgovor na temu

pekan0001
nema

Član broj: 334382
Poruke: 45



Profil

icon Re: Bugarsko drzavljanstvo15.08.2016. u 17:09 - pre 94 meseci
Citat:
Slobodan75:
Dobro to da su muvali jesu ja znam zenu koja je preprevljala dokumenta ali ovaj forum nije za to nego da pratimo sta se desava ko je dokle stigao i koji su papiri potrebni tako da muljacine u kafanu.E sada mene interesuje kada smo bili vratili su nas i rekli Lege6 ne moze 21.10.2015 stavili smo adresu od drugareve tetke u Sofiji ako se ona popismani da li mozemo ako dobijemo ukaz da se prijavimo na Lege6 da li neko zna

Slobo ovaj forum je za to da se svi oni koji nemaju direknog pretka smire i puste nas koji smo po nekom bugari ... pa ljudi sto je radjeno radjeno je Nema vise ali to nekima nije jasno niko nece dobiti drzavlajnstvao ako nije bugarin po nekom osnovu
Dali me mrzeli ili ne vas problem, nema pasos i kraj
Znaci svi koji su isli preko nekog posrednika a on im uzeo pare i kaze ja cu da vam sredim pasos nema ,nema i nema caoo bre


[Ovu poruku je menjao pekan0001 dana 15.08.2016. u 18:22 GMT+1]
 
Odgovor na temu

mucko030
Srbija

Član broj: 244361
Poruke: 145
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+13 Profil

icon Re: Bugarsko drzavljanstvo15.08.2016. u 17:24 - pre 94 meseci
Cestitam ti na tako brzom dobijanju svega oko dokumenata, drago mi je da moze da se odradi tako brzo pogotovu za tebe i verovatno tvoje veze koje si stvorio u ambasadi i jos si popio pice sa ambasadorom Bugarske a da to je sve u cilju buducih kandidata koji verovatno mogu tebi da se obrate za pomoc i sredjivanje ,, preko veze,, . Bravo.
To sa dokazivanjem porekla je oduvek bilo za gradjane Srbije eto to pise od 1. strane ovog foruma.
Moja skolska sprema je moja stvar, ja ljude ne delim po osnovu obrazovanja vec i po drugim vrednostima itd.
Mucko- je skracenica od moga prezimena (nazalost ne mogu da muckam da je tako nebih se grabio za tudja drzavljanstva- previse je takvih samouverenjaka,poltrona,ulizica i sredicemo preko veze) 030 je mesto odakle sam, ja nemam sta da krijem , a ti tj. od ovog momenta Vi koliko vidim ste daleko od ove zemlje, i trebate sto dalje otici jer od takvih kao sto ste Vi i vama slicni koji su puni sebe, nekog svog znanja,nametanja misljenja mi i jesmo dosli ovde gde jesmo.
Nadam se da su i ostali procitali- da i dalje citaju nase komentare , ujedno bih zamolio sve forumase koji su ovoj temi neka se jos jednom vrate i procitaju prepiske ..pa nek onda donesu zakljucke.
Hvala i jos jednom se izvinjavam na mom bezobrazluku, necu vise da komentarisem pekan0001.
 
Odgovor na temu

pekan0001
nema

Član broj: 334382
Poruke: 45



Profil

icon Re: Bugarsko drzavljanstvo15.08.2016. u 17:24 - pre 94 meseci
Ja obecavam sledece :\
Sve sto budem doznao i naravno dok budem ovde nadam se brzom pasosu obavestavacu vas i to cu da pitam oko dece ja znam nesto ali hocu da mi se to potvrdi
 
Odgovor na temu

pekan0001
nema

Član broj: 334382
Poruke: 45



Profil

icon Re: Bugarsko drzavljanstvo15.08.2016. u 17:34 - pre 94 meseci
[quote]mucko030:
Cestitam ti na tako brzom dobijanju svega oko dokumenata, drago mi je da moze da se odradi tako brzo pogotovu za tebe i verovatno tvoje veze koje si stvorio u ambasadi i jos si popio pice sa ambasadorom Bugarske a da to je sve u cilju buducih kandidata koji verovatno mogu tebi da se obrate za pomoc i sredjivanje ,, preko veze,, . Bravo.
To sa dokazivanjem porekla je oduvek bilo za gradjane Srbije eto to pise od 1. strane ovog foruma.
Moja skolska sprema je moja stvar, ja ljude ne delim po osnovu obrazovanja vec i po drugim vrednostima itd.
Mucko- je skracenica od moga prezimena (nazalost ne mogu da muckam da je tako nebih se grabio za tudja drzavljanstva- previse je takvih samouverenjaka,poltrona,ulizica i sredicemo preko veze) 030 je mesto odakle sam, ja nemam sta da krijem , a ti tj. od ovog momenta Vi koliko vidim ste daleko od ove zemlje, i trebate sto dalje otici jer od takvih kao sto ste Vi i vama slicni koji su puni sebe, nekog svog znanja,nametanja misljenja mi i jesmo dosli ovde gde jesmo.
Nadam se da su i ostali procitali- da i dalje citaju nase komentare , ujedno bih zamolio sve forumase koji su ovoj temi neka se jos jednom vrate i procitaju prepiske ..pa nek onda donesu zakljucke.
Hvala i jos jednom se izvinjavam na mom bezobrazluku, necu vise da komentarisem pekan0001.
[/quo
I ja se slazem da netrebamo ja i ti komentarisati
Ali jos nisam otiso tu sam u ovu zamlju ko i ti ,maraljivo ucio radio sticao znanja da sada moram da se vinem oblaka tudjih drzava nsiam tako zamislajo ali sta je tu je . To radim zbog svoje dece ... a moja majka zbog mene zena svojihj 60 i kusur godina menaj drzavaljanstvo i uzima koje joj pripada da jasno sme da kaze ono sto je boli da ima pedigre i bugarske krvi ... moja baka ima 3 prezimena danas sam saznao i to ali sreca bugarska nacionalnost da nebi dokizavao st ai kako .
A nadam se iz tvojih u sta u bozje usi oticicu i ja i moja porodica ali dobro ovo nemora da se cita ... neka vrsta biografije
savako ko zatrazi pomoc oko informacija nek mi pise slobodno krenuo sam u ovaj obracun sa drzavaljanstvaom i izguracu sto svima zelim .
 
Odgovor na temu

pekan0001
nema

Član broj: 334382
Poruke: 45



Profil

icon Re: Bugarsko drzavljanstvo15.08.2016. u 17:36 - pre 94 meseci
Citat:
mucko030:
Cestitam ti na tako brzom dobijanju svega oko dokumenata, drago mi je da moze da se odradi tako brzo pogotovu za tebe i verovatno tvoje veze koje si stvorio u ambasadi i jos si popio pice sa ambasadorom Bugarske a da to je sve u cilju buducih kandidata koji verovatno mogu tebi da se obrate za pomoc i sredjivanje ,, preko veze,, . Bravo.
To sa dokazivanjem porekla je oduvek bilo za gradjane Srbije eto to pise od 1. strane ovog foruma.
Moja skolska sprema je moja stvar, ja ljude ne delim po osnovu obrazovanja vec i po drugim vrednostima itd.
Mucko- je skracenica od moga prezimena (nazalost ne mogu da muckam da je tako nebih se grabio za tudja drzavljanstva- previse je takvih samouverenjaka,poltrona,ulizica i sredicemo preko veze) 030 je mesto odakle sam, ja nemam sta da krijem , a ti tj. od ovog momenta Vi koliko vidim ste daleko od ove zemlje, i trebate sto dalje otici jer od takvih kao sto ste Vi i vama slicni koji su puni sebe, nekog svog znanja,nametanja misljenja mi i jesmo dosli ovde gde jesmo.
Nadam se da su i ostali procitali- da i dalje citaju nase komentare , ujedno bih zamolio sve forumase koji su ovoj temi neka se jos jednom vrate i procitaju prepiske ..pa nek onda donesu zakljucke.
Hvala i jos jednom se izvinjavam na mom bezobrazluku, necu vise da komentarisem pekan0001.

Meni netreba zakljucak ili imas babu dedu ili nemas ili si bugarin ili nisi nepostoji trece objasnjenje
 
Odgovor na temu

aleks321
Aleksandra Mitic
Dnevna soba
My home
Vienna, Austrija

Član broj: 332861
Poruke: 13
*.cgn.dynamic.surfer.at.



+1 Profil

icon Re: Bugarsko drzavljanstvo15.08.2016. u 20:03 - pre 94 meseci
jao pekane , ovako .. Baba ima bugarsko poreklo , ali je rodjena 1944 ni njoj kao ni njenim roditeljima ne pise narodnost bugarska na\alost u izvodima ...rodjeni su i veli u selu ored Dimitrovgrada i prezivali se Madov ..doduse baba senaravno preudala i nosi prezime na ,,ic,, ali je devojacko Madov .Nazalost nista drugo od dokumentacije nisu uspeli da pronadju sem njene radne knjizice sa kojom je davne 1961godine pocela da radi i na toj radnoj knjizici je upisana narodnost Bugarska ...Koliko je to validan dokument pitanje je , jer naravno nije jak koa izvod rodjenih ili recimo vojna knjizica ...U maticnm knjigama nije nigde napisano narodnost bugarska ..eto ...aj sad imas li odgovor .?..ili ima ili nema ..Znaci poreklo ima ....p.s Kao dopunu dokumentacije posto je predmet vracen na dopunu je predat tetkin Bugarski Pasos , ..i naravnojos uvek se ceka na odgovor ...zapoceli smo 2014/e godine ...znaci ima i ovakvih slucajeva...
 
Odgovor na temu

oliveraveljkovic

Član broj: 334403
Poruke: 5
*.kti.rs.



Profil

icon Re: Bugarsko drzavljanstvo15.08.2016. u 20:38 - pre 94 meseci
Dobro vece svim forumasima. Nova sam ovde i volela bih da mi neko kaze postoji li sajt gde mogu videti listu prijavljenih za Bugarsko drzavljanstvo, jer zelim znati koja sam po redu i kada mogu ocekivati da me pozovu. Hvala unapred. Pozz
 
Odgovor na temu

pekan0001
nema

Član broj: 334382
Poruke: 45



Profil

icon Re: Bugarsko drzavljanstvo15.08.2016. u 20:43 - pre 94 meseci
U knjigu vecanih mora da stoji narodnost u to vreme govorim za jugo istocnu teritoriju koja je bila pod bugarskom nije bilo potrebe da se unosi nacionalana pripadnsot KAD JE bila bugarska ..... [molim te jel ta tvoja baba direkni potomak] ?
Moj slucakj je da moja ,pra baba mamina baba, i njena majka pra babe moje majke su cisti bugari i dokazivanje nije tesko .
Tvoj slucaj je preko tetke tojest babe ja verujem da imas potomstvo ali bugari u sofiju traze ciste stvari.

pra baba ... bugarka menjalo joj se prezime
baba ( majka moje mame ) menjalo jo se prezime
majka ( moja ) menjalo joj se prezime

JA isto prezime svi dokazi preko vencanice list sto se tice prezimena
izvod pra babe mislim da ne sadrzi nacionalnost ali videcu sutra
To je validan dokument svi koji imaju to ja dajem moje obe ruke ko bude odbiven


Ko hoce da predaje u ambasadu nek se javi pomocicu mu ja neznma sta jos da kazem .... svi lopovi , prevaranti,necu da kazem nista za posrednike ali ja nevidim tu njihovu ulogu ,,braco moja mila pa valjda znate da odete na adrresu u sofiju ... ONI NEMOGU VISE NIKOME DA SREDE 100%
 
Odgovor na temu

pekan0001
nema

Član broj: 334382
Poruke: 45



Profil

icon Re: Bugarsko drzavljanstvo15.08.2016. u 20:51 - pre 94 meseci
Citat:
aleks321:
jao pekane , ovako .. Baba ima bugarsko poreklo , ali je rodjena 1944 ni njoj kao ni njenim roditeljima ne pise narodnost bugarska na\alost u izvodima ...rodjeni su i veli u selu ored Dimitrovgrada i prezivali se Madov ..doduse baba senaravno preudala i nosi prezime na ,,ic,, ali je devojacko Madov .Nazalost nista drugo od dokumentacije nisu uspeli da pronadju sem njene radne knjizice sa kojom je davne 1961godine pocela da radi i na toj radnoj knjizici je upisana narodnost Bugarska ...Koliko je to validan dokument pitanje je , jer naravno nije jak koa izvod rodjenih ili recimo vojna knjizica ...U maticnm knjigama nije nigde napisano narodnost bugarska ..eto ...aj sad imas li odgovor .?..ili ima ili nema ..Znaci poreklo ima ....p.s Kao dopunu dokumentacije posto je predmet vracen na dopunu je predat tetkin Bugarski Pasos , ..i naravnojos uvek se ceka na odgovor ...zapoceli smo 2014/e godine ...znaci ima i ovakvih slucajeva...

Vidim sad radna knjizica ... moze da se spekulise ,, vidi ko je izdao tu radnu knjizicu ,, ako nisi daleko pomoc u ambasadi ili slikaj pa mi poslaji na pp
ja cu da skeniram i da pitam nist ame nekosta ali .... izrazito je receno krstenica vencanica umrlica ..... ta 3 dokumenta imaju jacinu jedan drugog stite ... vi koji imate vojne knjizice zurite ko zna da lice bugari da priznaju to odlepis sliku i stavis moju i eto ti ga sad 1 dokument koji nema potvrdu ..
Znam recicete sluzio bugarsku vojsku i srbi su sluzili bugarsku vojsku imam i taj podatak znaci sto pre dok se prizna imam srbina koji je sluzio bugarsku vosku drugari,, kakvo je to bugarsko poreklo ,,. Covek bio u vojsku pa tu nema veze sa poreklom i u bugarsku visku su bile druge nacije

[Ovu poruku je menjao pekan0001 dana 15.08.2016. u 22:02 GMT+1]
 
Odgovor na temu

dobrivoje85
Kragujevac

Član broj: 331099
Poruke: 178
*.opera-mini.net.



+14 Profil

icon Re: Bugarsko drzavljanstvo15.08.2016. u 20:57 - pre 94 meseci
Pekan se malo zagubio u proceduri hahahaha...
 
Odgovor na temu

Allure32
ne radim
ne radim

Član broj: 333096
Poruke: 16
*.ptt.rs.



+1 Profil

icon Re: Bugarsko drzavljanstvo15.08.2016. u 20:58 - pre 94 meseci
ljudi, ne dramite. ako imate ciste papire o poreklu (krstenicu iz bg crkve, licne karte, izvode iz sfrj....) i jos ako su vam preci iz pogranicne oblasti, bice ok.

.. ja sam broj 12**/2015 (intervju u Martu 2015.) i nocas idem u Sofiju da podignem sutra Ukaz i predam dokumenta za lk... pasos mi stize za nekih mesec dana :-)

srecno narode i verujte da nije toliko za*ebano kao sto izgleda
 
Odgovor na temu

pekan0001
nema

Član broj: 334382
Poruke: 45



Profil

icon Re: Bugarsko drzavljanstvo15.08.2016. u 21:04 - pre 94 meseci
Tako je ..... to sto si naveo
Pa to 2 dana objasnjavam ovom Dobrivoju ali uzalud
Ako nekmas to Dobrice ma caooooooo
 
Odgovor na temu

pekan0001
nema

Član broj: 334382
Poruke: 45



Profil

icon Re: Bugarsko drzavljanstvo15.08.2016. u 21:06 - pre 94 meseci
Citat:
dobrivoje85:
Pekan se malo zagubio u proceduri hahahaha...

Hoces babu da ti iznajmim 500 evra hahahahh
 
Odgovor na temu

Lavlja_Jazbina

Član broj: 298367
Poruke: 8226



+5028 Profil

icon Re: Bugarsko drzavljanstvo15.08.2016. u 21:07 - pre 94 meseci
Citat:
.. ja sam broj 12**/2015 (intervju u Martu 2015.)

Imas vremensku masinu pa se vracas ili greska u datumu?
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za emigraciju :: Bugarsko drzavljanstvo

Strane: << < .. 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 3521763 | Odgovora: 15759 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.