Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Mercedes C180 VS Audi A4 1.8

elitemadzone.org :: AutoZone :: Mercedes C180 VS Audi A4 1.8

[ Pregleda: 3270 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

nisky
Niš

Član broj: 128853
Poruke: 11
212.200.25.*



Profil

icon Mercedes C180 VS Audi A4 1.811.09.2007. u 11:51 - pre 202 meseci
Dvoumim se trenutno izmedju ova dva vozila. Znaci klima pod obavezno, od 96.g. do 98. Prednosti, mane i jednog i drugog. Odrzavanje ... Sve me to interesuje, pa ko moze de pomogne neka izvoli. Unapred hvala
 
Odgovor na temu

StORM48

Član broj: 22809
Poruke: 7536



+401 Profil

icon Re: Mercedes C180 VS Audi A4 1.811.09.2007. u 14:48 - pre 202 meseci
Bez ulaženja u detalje, kada govorim o Beogradu, servisna podrška za Audija naspram Mercedesa je nebo i zemlja. Mercedesovi "stručnjaci" kao da su pali s kruške. Za sve im treba 100 godina i vrlo često posao ostavljaju nedovršenim i to na najogavniji mogući način (ostaviš im auto, oni "kao nešto poprave" i ti odvezeš kući "kao popravljen auto", a naplata uopšte nije "kao").

Imam i još gora iskustva, ali mislim da je i ovo dovoljno.

Govorim o ovlašćenim servisima, a ne o "majstor mići".

Kod Audija je situacija bolja - ne u smislu velikih servisa (da ne pominjem koji su, zbog Pravilnika, ali recimo da je bivši glavni uvoznik u pitanju), već u smislu da postoje manji, nezavisni servisi, koji su k'o apoteka i izuzetno cene klijente na ličnom nivou i samim tim - mnogo bolje upoznaju sam auto i njegove eventualne mane. Pritom, potpuno si smiren da je na autu urađeno tačno ono što treba i da je naplaćeno samo to što je stvarno i urađeno.

Ne mogu da tvrdim da Mercedes nema ovakve servise, ali ja ih nisam video. Svi koje znam, a da imaju neko vozilo iz Daimler-Chrysler programa, voze u Mercedesov servis. Ako se ono tako može nazvati.

Izbegavam da dam svoje viđenje konkretnih modela, jednog naspram drugog, jer nisam siguran koliko bi mišljenje bilo nepristrasno.

Pozdrav
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: AutoZone :: Mercedes C180 VS Audi A4 1.8

[ Pregleda: 3270 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.