Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Prednosti i mane no-frost i samootapajućih frižidera

elitemadzone.org :: TechZone :: Bela tehnika :: Prednosti i mane no-frost i samootapajućih frižidera
(TOP topic, by bakara)
Strane: << < .. 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 468425 | Odgovora: 417 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

anon157690

Član broj: 157690
Poruke: 1574
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+144 Profil

icon Re: Prednosti i mane no-frost i samootapajućih frižidera18.03.2012. u 22:52 - pre 147 meseci
verovatno si gledao Ora-Ito model (staklena ploča na vratima, alu ručka...), uglavnom gorenje nema nofrost u toj širini i cenovnom rangu...
 
Odgovor na temu

bakara
nBGd

SuperModerator
Član broj: 40157
Poruke: 16359



+2922 Profil

icon Re: Prednosti i mane no-frost i samootapajućih frižidera18.03.2012. u 23:05 - pre 147 meseci
LG i samsung imaju manje modele.
Nažalost i kazna stvara naviku!
Nažalost i kazna izgrađuje stav!
 
Odgovor na temu

uskok

Član broj: 102824
Poruke: 10
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Re: Prednosti i mane no-frost i samootapajućih frižidera18.03.2012. u 23:28 - pre 147 meseci
Ja u Tehnomaniji ne videh nijedan LG ili Samsung frizider. Zaboravih da napomenem, trazim kombinovani sa zamrzivacem dole, takodje zbog ustede u prostoru, jednostavno nema mesta za dva aparata u kuci :(
 
Odgovor na temu

Dejan Todosijevic
Cuvarvatrogasac
Cacak

Član broj: 145976
Poruke: 137
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+1 Profil

icon Re: Prednosti i mane no-frost i samootapajućih frižidera25.03.2012. u 19:49 - pre 147 meseci
Moj frizider klasican, sive boje Gorenje iz serije fresh & cool crkne posle 4 godine 355 dana. Brzo kontaktiram servir odmah dodju i kad je covek video za koliko dana je trebalo da istekne garancija pocne da se smeje i kaze da smo imali srece. Naravno popravio je. Ja ga pitam koliko bi taj kompresor (posto je on crko) kostao on rece oko 10000 dinara. Ovako cista sreca. Inace ukupno gledano vrlo los frizider koji je pouhvatio rdju u donjem delu vrata iako se nalazi na cetiri metra od sporeta.
Eh kad bi ovi nasi pavijani uvozili Liebherr frizidere i zamrzivace gde bi nam bio sreci kraj! Inace Gorenje vise nikad bez obzira sto ce neko reci eto sad se sve to proizvodi kod nas! Nemam nista protiv da te proizvode izvoze u Severnu Afriku ili Aziju!
2 šnaucerke & dodge
 
Odgovor na temu

rade.zrnic

Član broj: 268990
Poruke: 217
93.87.45.*



+336 Profil

icon Re: Prednosti i mane no-frost i samootapajućih frižidera26.03.2012. u 10:29 - pre 147 meseci
Znači, sive boje... E da nije sive boje kao što je fabrika, možda bi i radio. I posle četiri godine i tristapedeset dana. I "sereuviser" ti je "mazno" lovu...
Što se tiče rđe u donjem delu vrata, pročitaj moje postove da saznaš o čemu se radi (ima tu nepar objašnjenja, da nepišem opet).
Treba "opetovati" postove...
 
Odgovor na temu

Dejan Todosijevic
Cuvarvatrogasac
Cacak

Član broj: 145976
Poruke: 137
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+1 Profil

icon Re: Prednosti i mane no-frost i samootapajućih frižidera27.03.2012. u 09:32 - pre 147 meseci
Serviser mi nije mazno lovu jer je garancija za frizider 5 godina. On se nasmejao jer smo imali srecu da ne platimo zbog par dana do isteka garancije.
2 šnaucerke & dodge
 
Odgovor na temu

rade.zrnic

Član broj: 268990
Poruke: 217
93.87.45.*



+336 Profil

icon Re: Prednosti i mane no-frost i samootapajućih frižidera27.03.2012. u 09:58 - pre 147 meseci
O tome i pišem u više navrata;
nije ti naplatio popravak posle 4 godine i 360 dana.... Svi su frižideri isti... Samo je pitanje ko će da da najdužu garanciju?! Dali je frižider siv ili bele boje, koga briga za to?! Ili kako se zove... Tvoj serviser je odradio, proizvođač ispoštovao uslove preko prodavca; šta još tražiš?
Pozdrav svima dobronamernima
 
Odgovor na temu

uskok

Član broj: 102824
Poruke: 10
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Re: Prednosti i mane no-frost i samootapajućih frižidera28.03.2012. u 14:26 - pre 147 meseci
Stvarno mi nije jasno zasto si se ti toliko ubacio u vatru oko ovoga, da nisi mozda vlasnik Gorenja, pa se osecas direktno prozvanim? :D Covek nije nista lose rekao ni o servisu , ni o serviseru, vec je cisto prokomentarisao taj dogadjaj kao kuriozitet. Slazem se da je serviser odradio svoj posao u skladu sa zakonom i dobrom poslovnom praksom i tu ni ja ne bih imao nikakvu zamerku. Sto se tice samog proizvodjaca, u potpunosti je s pravom napljuvan...izvini, ali sav normalan svet koji kupuje belu tehniku, ocekuje da ona u najmanju ruku nadmasi rok garancije i to po mogucstvu za duplo, a ne da crkne 2 dana posle isteka. Ako smatras da je sasvim ok da prozivod isfura samo garantni rok i onda ruku u dzep i trk po novi, to je tvoje pravo, ali ne mozes kritikovati druge koji smatraju drugacije i koji su, po mom skromnom misljenju, u ogromnoj vecini u odnosu na takve kao ti. Sta bi da je garantni rok bio samo 2 godine, kao kod vecine proizvoda? Bas bih video sto bi ti sedeo mirno, izvadio novih par stotina iz dzepa uz konstataciju kako je ok, proizvod je ispostovao garantni rok...ma vazi.
I naravno, boja apsolutno nema nikakve veze ni sa cim, covek je verovatno samo pokusao da malo bolje opise o kom se frizideru radi.
 
Odgovor na temu

Dejan Todosijevic
Cuvarvatrogasac
Cacak

Član broj: 145976
Poruke: 137
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+1 Profil

icon Re: Prednosti i mane no-frost i samootapajućih frižidera29.03.2012. u 19:18 - pre 147 meseci
Ima mnogo razloga sto gorenje nikad vise! A sto se tice sive boje nju sam kao sto je i prethodnik rekao uzgred pomenuo, samo sto je taj siv isti kao i beli ali je bio zbog toga skuplji tricavih 5000 dinara od tog drugog. I tacno je i to da se mnogi aparati kvare odmah po isteku garancije. Poznati brendovi poput fox, vox, weg, neo i slicnih kanti. E zato je meni sva ostala bela tehnika Ariston, debelo placana garancija samo tricavih dve godine. Nesto se bas ta tehnika ne kvari?! Stvarno mi nije jasno u cemu je fora?!
2 šnaucerke & dodge
 
Odgovor na temu

gti2

Član broj: 25296
Poruke: 2776
*.ptt.rs.



+334 Profil

icon Re: Prednosti i mane no-frost i samootapajućih frižidera29.03.2012. u 19:41 - pre 147 meseci
Sad bi trebalo tri puta kucnuti u drvo
Pokvarice se,to nije diskutabilno
 
Odgovor na temu

rade.zrnic

Član broj: 268990
Poruke: 217
93.87.45.*



+336 Profil

icon Re: Prednosti i mane no-frost i samootapajućih frižidera30.03.2012. u 15:17 - pre 146 meseci
@Uskok,
ako se ta tvoja poruka odnosi na mene, onda pročitaj još jednom šta sam napisao u svim mojim postovima u ovoj temi, možda si neki preskočio...
 
Odgovor na temu

Strucnjak1
BG

Član broj: 301246
Poruke: 7
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Prednosti i mane no-frost i samootapajućih frižidera15.04.2012. u 10:39 - pre 146 meseci
Ariston umesto Gorenja?

Samo da znaš, ako se nekad Ariston pokvari bacićeš ga garant, a ako se Gorenje pokvari biće kao za taj frižider, popravljeno i teraj dalje!

Poz.
 
Odgovor na temu

damic
službenik, banka

Član broj: 268851
Poruke: 58
195.250.106.*



+6 Profil

icon Re: Prednosti i mane no-frost i samootapajućih frižidera16.05.2012. u 09:50 - pre 145 meseci
Doslo vreme za zamenu frizidera-zamrzivaca, pa juce nadjem na N.Bgd-u, Samsung G-series 400 po relativno pristupacnoj ceni, oko 62000 din. (popust 20 posto). Kompresor - invertorski, na koji daju 10 godina garancije ???

Ima li nekih saznanja, iskustava i sl. o ovoj novijoj generaciji frizidera?



 
Odgovor na temu

pufek

Član broj: 80330
Poruke: 20
*.adsl.net.t-com.hr.



Profil

icon Re: Prednosti i mane no-frost i samootapajućih frižidera22.06.2012. u 22:17 - pre 144 meseci
Imam Bosch KAN58A40 Syde by Side frižider/zamrzivač i u zadnjih par dana je počeo kompresor da radi bez prestanka. Mislim da hladi/zamrzava dobro, kao i prije, ali se jednostavno ne gasi što uzrokuje jako vruće rubove s prednje strane. Na mjestima gdje prianja guma od vratiju i na onom dijelu koji odvaja frižider od zamrzivača. Kad ga maknem sa napajanja pa ponovno uštekam kroz par sati, počne raditi i tada se zna dogoditi da se sam ugasi. Ali nakon ponovnog samopaljenja više ne prekida. Ima tko kakvo rješenje mog problema? Hvala!
 
Odgovor na temu

NSkonzole
NS konzole
Novi Sad

Član broj: 299221
Poruke: 5
82.208.215.*

Sajt: www.NSkonzole.com


Profil

icon Re: Prednosti i mane no-frost i samootapajućih frižidera06.07.2012. u 20:26 - pre 143 meseci
Pozdrav ljudi, vec par dana trazim, gledam i proucavam frizidere. Mnogo korisnih stvari sam naucio u ovoj temi.
U sustini planirani budzet je oko 35000din. , moze i malo vise ukoliko vredi dodati za jaci model.
Neophodno mi je da ga uzmem na rate (vidim da WW daje na 12 rata bez kamate).
http://www.winwin.rs/kombinova...-53l-179l-candy-crcs5162w.html - ovo mi deluje kao pristojna ponuda
http://www.winwin.rs/kombinova...35-l-no-frost-vox-nf388ix.html - ovo mi je isto privlacno (dobra garancija, inox...)

Sta vi kazete? Neka preporuka?
Prodaja, servis i popravke,
downgrade i otključavanje i
iznajmljivanje PS3 i Wii konzola.

061 25 19 568
Novi Sad
www.NSkonzole.com
 
Odgovor na temu

goxgi

Član broj: 155304
Poruke: 211
*.cpe.tdvplus.com.



+1 Profil

icon Re: Prednosti i mane no-frost i samootapajućih frižidera07.07.2012. u 08:00 - pre 143 meseci
Ja bi uzeo Candy. Ja ga imam, doduse drugi model, ali je odlican....Servis je pouzdan, a to je ono sto je najvaznije. Mislim da sa Candy-ijem neces pogresiti. Vox mi deluje OK, ali ne bi se usudio...

Ja imam ovaj - http://www.tehnomanija.rs/komb...r-kombinovani-cdni-4075-a.html, odlican, i jos nisam video po kucama bolji...Npr. moj brat ima LG no frost isto je super, ali moj tise radi...

Proveri i gde je pravljen, vazno je samo da nije Turska, Kina ili tako nesto...Posto imam druga koji je serviser Candy-ija pa znam sta pricam. Ako je Ceska, Spanija, Poljska, Italija to je ok...
GOX
 
Odgovor na temu

NSkonzole
NS konzole
Novi Sad

Član broj: 299221
Poruke: 5
82.208.215.*

Sajt: www.NSkonzole.com


Profil

icon Re: Prednosti i mane no-frost i samootapajućih frižidera08.07.2012. u 17:44 - pre 143 meseci
Citat:
goxgi:
Ja bi uzeo Candy. Ja ga imam, doduse drugi model, ali je odlican....Servis je pouzdan, a to je ono sto je najvaznije. Mislim da sa Candy-ijem neces pogresiti. Vox mi deluje OK, ali ne bi se usudio...

Ja imam ovaj - http://www.tehnomanija.rs/komb...r-kombinovani-cdni-4075-a.html, odlican, i jos nisam video po kucama bolji...Npr. moj brat ima LG no frost isto je super, ali moj tise radi...

Proveri i gde je pravljen, vazno je samo da nije Turska, Kina ili tako nesto...Posto imam druga koji je serviser Candy-ija pa znam sta pricam. Ako je Ceska, Spanija, Poljska, Italija to je ok...


Hvala puno za odgovor.
U medjuvremenu mi je i ovaj model zapao za oko http://www.winwin.rs/bela-tehn...92l-230l-gorenje-rk61810w.html

Sta kazete izmedju njega i onog Candyja od 35K ?

U sustini mislim da uzmimam jedan od ta dva.
Prodaja, servis i popravke,
downgrade i otključavanje i
iznajmljivanje PS3 i Wii konzola.

061 25 19 568
Novi Sad
www.NSkonzole.com
 
Odgovor na temu

goxgi

Član broj: 155304
Poruke: 211
*.cpe.tdvplus.com.



+1 Profil

icon Re: Prednosti i mane no-frost i samootapajućih frižidera08.07.2012. u 17:59 - pre 143 meseci
Ja mislim Candy, licno nisam ljubitelj Gorenja....Ja bi uzeo Candy...
GOX
 
Odgovor na temu

NSkonzole
NS konzole
Novi Sad

Član broj: 299221
Poruke: 5
82.208.215.*

Sajt: www.NSkonzole.com


Profil

icon Re: Prednosti i mane no-frost i samootapajućih frižidera08.07.2012. u 18:40 - pre 143 meseci
OK, ako bude Candy da obavezno proverim zemlju proizvodnje? Ako je sa onog tvog ok spiska, uzimam.
Prodaja, servis i popravke,
downgrade i otključavanje i
iznajmljivanje PS3 i Wii konzola.

061 25 19 568
Novi Sad
www.NSkonzole.com
 
Odgovor na temu

goxgi

Član broj: 155304
Poruke: 211
*.cpe.tdvplus.com.



+1 Profil

icon Re: Prednosti i mane no-frost i samootapajućih frižidera08.07.2012. u 18:49 - pre 143 meseci
Pa pazi, nisam ja sad neki ekspert ne znam kakav, ali da, bitno ti je da nije kineski ili turski. Cim je iz EU to je svakako bolje i pouzdanije. Kako god, servis je ok, vidim da si iz NS-a, tako da opusteno...Najbitnija je servisna podrska, a Candy je ima i to dobru...Tako da neces pogresiti...Ali javi iz koje je zemlje, da bi ljudi znali...
GOX
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: TechZone :: Bela tehnika :: Prednosti i mane no-frost i samootapajućih frižidera
(TOP topic, by bakara)
Strane: << < .. 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 468425 | Odgovora: 417 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.