Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Komnenovic i gomila polovnih Astri

elitemadzone.org :: MadZone :: Komnenovic i gomila polovnih Astri

[ Pregleda: 6822 | Odgovora: 9 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

mmix
Miljan Mitrović
Profesorkin muz
Passau, Deutschland

SuperModerator
Član broj: 17944
Poruke: 6041



+4631 Profil

icon Komnenovic i gomila polovnih Astri02.10.2007. u 18:37 - pre 200 meseci
Jel ima neko pojma sta se desava kod Komnenovica i sto sakuplja polovne astre?
Svaki put kad prodjem ima ih sve vise i vise, ali kad pitam komercijaliste unutra, kazu mi da nisu na prodaju i da nemaju pojma sta gazda planira sa njima. Ne kontam sta ce mu tolike polovne astre, osim ako ne pokusava da ih povuce sa trzista da bi ljudi kupovali nove, al to mi malo zvuci bezveze... Povezano s tim, ima li neko mozda pojma kako ubediti komercijaliste ili gazdu da proda jednu od njih (moze i na PM ako je poverljivo)...
Sloba je za 12 godina promenio antropološki kod srpskog naroda. On je od jednog naroda koji je bio veseo, pomalo površan, od jednog naroda koji je bio znatiželjan, koji je voleo da vidi, da putuje, da upozna,
od naroda koji je bio kosmopolitski napravio narod koji je namršten, mrzovoljan, sumnjicav, zaplašen, narod koji se stalno nešto žali, kome je stalno neko kriv… - Z.Đinđić
 
Odgovor na temu

BioSQUAD
BioSQUAD

Član broj: 70379
Poruke: 566
84.22.45.*



Profil

icon Re: Komnenovic i gomila polovnih Astri05.10.2007. u 09:39 - pre 200 meseci
Svasta im pada na pamet ljudima! Pa sto je toliko bitno sto gi sakuplja a nece da ih proda!?
Samsung Note II # iPhone 5 user
 
Odgovor na temu

boban779

Član broj: 16815
Poruke: 433
*.findomestic.co.yu.



+41 Profil

icon Re: Komnenovic i gomila polovnih Astri05.10.2007. u 09:42 - pre 200 meseci
Evo, pitacu ga u nedelju, posto dolazi na godisnji skup Opel Cluba Srbija (OPCS).
Keep clicking.
 
Odgovor na temu

mmix
Miljan Mitrović
Profesorkin muz
Passau, Deutschland

SuperModerator
Član broj: 17944
Poruke: 6041



+4631 Profil

icon Re: Komnenovic i gomila polovnih Astri05.10.2007. u 11:29 - pre 200 meseci
@BioSQUAD: Bitno je zbog poretka stvari na trzistu. Ako pogledas malo oglase trenutno je bukvalno nemoguce pronaci polovnu astricu G iz uvoza od 2001-2004 a da nije teska prevara, a ako se i pojavi ne stignem ni da pozovem a vec je prodata, a pokusavam vec mesec i po dana. Sve sto se vrti su astre pre 2001 i Astre H koje nit mi se svidjaju nit su pristupacne po cenama. Ako Komnenovic otkupljuje sve gore pomenute Astre G voleo bih da znam da dignem ruke od Opela totalno jer mi se nikako ne isplati kupovina novog classic II. Sa svom opremom koju ja hocu izaci ce preko 13000 a auto mi ionako treba samo za naredne dve godine dok sam u Srbiji pa cu ih posle prodati i gledam da me razlika sadasnje kupovne i buduce prodaje sto manje izadje, al to i nije bitno za ovu temu.

@boban779: pa pitaj ga, cisto da znam dal da se trudim ili ne.




Sloba je za 12 godina promenio antropološki kod srpskog naroda. On je od jednog naroda koji je bio veseo, pomalo površan, od jednog naroda koji je bio znatiželjan, koji je voleo da vidi, da putuje, da upozna,
od naroda koji je bio kosmopolitski napravio narod koji je namršten, mrzovoljan, sumnjicav, zaplašen, narod koji se stalno nešto žali, kome je stalno neko kriv… - Z.Đinđić
 
Odgovor na temu

mmix
Miljan Mitrović
Profesorkin muz
Passau, Deutschland

SuperModerator
Član broj: 17944
Poruke: 6041



+4631 Profil

icon Re: Komnenovic i gomila polovnih Astri05.10.2007. u 12:37 - pre 200 meseci
Hmm, ne vidim sto je tema prebacena, i druge teme su se ticale trzista automobila i kupoprodaje, a sama tema ne sadrzi reklame niti je protivna pravilniku. Opis TZ:AZ foruma je: Opšta diskusija o motornim vozilima. Shodno tome ne vidim razlog za prebacivanje...
Sloba je za 12 godina promenio antropološki kod srpskog naroda. On je od jednog naroda koji je bio veseo, pomalo površan, od jednog naroda koji je bio znatiželjan, koji je voleo da vidi, da putuje, da upozna,
od naroda koji je bio kosmopolitski napravio narod koji je namršten, mrzovoljan, sumnjicav, zaplašen, narod koji se stalno nešto žali, kome je stalno neko kriv… - Z.Đinđić
 
Odgovor na temu

sasa022

Član broj: 15151
Poruke: 4501



+361 Profil

icon Re: Komnenovic i gomila polovnih Astri05.10.2007. u 15:49 - pre 200 meseci
@mmix

Mrdni malo iz BG.Nije Paja u stanju da otkupi sve Astre koje dodju u Srbiju.
 
Odgovor na temu

qazqaz

qazqaz
Član broj: 138871
Poruke: 65
91.150.121.*



+15 Profil

icon Re: Komnenovic i gomila polovnih Astri05.10.2007. u 15:58 - pre 200 meseci
Ma sto bi mrdao iz Bg? Centar sveta?
 
Odgovor na temu

bakara
nBGd

SuperModerator
Član broj: 40157
Poruke: 16346



+2921 Profil

icon Re: Komnenovic i gomila polovnih Astri05.10.2007. u 16:54 - pre 200 meseci
Vecina astri se i nalazi sirom srbije a od dodatne opreme obavezno ima kuku za vucu
Nažalost i kazna stvara naviku!
Nažalost i kazna izgrađuje stav!
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Komnenovic i gomila polovnih Astri

[ Pregleda: 6822 | Odgovora: 9 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.