Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Sicko - novi film Majk Mura

elitemadzone.org :: MadZone :: Sicko - novi film Majk Mura

Strane: 1 2 3 4

[ Pregleda: 18735 | Odgovora: 77 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Max Payne
Max Payne
Beograd

Član broj: 58800
Poruke: 333
*.adsl.verat.net.



+6 Profil

icon Sicko - novi film Majk Mura06.10.2007. u 21:45 - pre 201 meseci
Jeste li gledali novi film Majl Mura? Odlican je za budjenje svih onih koji sanjaju americki san i americki sistem vrednosti.
Zasto ovo pricam? Pa setio sam se pre nekog vremena, imao sam neki problem sa vidom, prilicno specifican, da ne ulazim u detalje, poslali su me na neku ocnu kliniku koja je kao najveca i najbolja u gradu, drzavna naravno, to je preko puta hrama Svetog Save, ne znam tacno kako se zove. Prijemno odeljenje je u podrumu, guzva je bila takva da je to neopisivo, cekao sam 5(pet) sati, da dodjem na red za pregled. Kada sam konacno dosao na red, doktorka mi je zakazala dodatna ispitivanja za 5 meseci. 5 MESECI.
Neko bi mozda pomislio da je u americi bolje. Pa, pogledajte film pa prosudite sami.
Ko nema da plati, moze samo da se klati.

 
Odgovor na temu

fanfon
Apatin

Član broj: 15355
Poruke: 2658
77.46.214.*



+363 Profil

icon Re: Sicko - novi film Majk Mura06.10.2007. u 22:00 - pre 201 meseci
Niti si naveo kako se film zove, niti gde se prikazuje...Bas nista...
Use Your Mind. Or someone else will.
 
Odgovor na temu

Marko Medojević
Team leader
Digital ST
Beograd

Član broj: 93659
Poruke: 776
*.smin.sezampro.yu.

Sajt: www.digitalst.rs


+99 Profil

icon Re: Sicko - novi film Majk Mura06.10.2007. u 22:02 - pre 201 meseci
Zove se SiCKO (piše u naslovu) i može se naći na netu. Premijera je bila negde pre pola godine.
 
Odgovor na temu

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
212.200.100.*



+558 Profil

icon Re: Sicko - novi film Majk Mura07.10.2007. u 10:30 - pre 201 meseci
Nije u Americi bolje nego je gore, sto i oni znaju pa se stalno bune. Evo, Djoka ponovo stavio veto na odluku o boljem osiguranju za decu placenom iz budzeta. Ali je zato bolje u Evropi, ili je bar isto kao kod nas. I u Londonu se u drzavnoj bolnici ceka prosecno tri meseca na magnetnu rezonancu, na primer. Ne mozes da se bunis sto drzavne bolnice placene iz budzeta postoje i sto je u njima guzva, nego treba da se bunis da ih ima vise i da budu bolje. I da se uvedu lekarske licence koje ce se dozivotno oduzimati zbog primljenog "poklona" u vidu 100 grama kafe, da se u bolnicama uvedu kamere za nadzor zaposljenih, da se vidi ko sta unosi na posao a ko sta iznosi sa posla itd. I tako jedno 100 godina, dok se marva ne civilizuje. Pusti Ameriku, ima ko ce o Americi da brine, na primer eto Majkl Mur, nego se ti ovde tako buni kao sto sam ti ja rekao, i sve ce biti OK. Samo nemoj da ides linijom manjeg otpora i da opravdavas kradju i makijavelizam u zdravstvu pricama o bizmisu kao neki. OK je stav da neko hoce da se bavi medicinom samo zbog para i da prima "poklone" - ali ako je neko od tog staleza, izvol'te, organizuj se, sakupite se vas vise, ulozite pare, nadjite kredit ako nemate, otvorite privatnu bolnicu ili nesto, pa radi, ko ti brani. Ali u drzavnoj bolnici i privatno, pa ti drzavni posao sluzi da steknes penziju dok uz kafenisanje i otaljavanje sebi kao privatniku namestas pacijente, to ne. Za to kazna - dozivotno oduzimanje licence. Pa oni neka vide.
 
Odgovor na temu

mrkii

Član broj: 60791
Poruke: 520
*.dynamic.sbb.co.yu.



+843 Profil

icon Re: Sicko - novi film Majk Mura07.10.2007. u 10:51 - pre 201 meseci
@ Lesli Eldridz

potpisujem. ipak treba naglasiti da ima i lekara koji zaista posteno i vredno rade u drzavnim bolnicama. malo ali ima. nekad mi ih je i zao kad vidim kako moraju da jure sestre da im pomazu a ove samo prevrcu ocima i samo sto ne kazu "ovaj nije normalan sta je zapeo, opusteno, gde sam bas ja zaduzena za njega".
 
Odgovor na temu

burex
46°05'N 19°39'E

Član broj: 24964
Poruke: 987
193.34.64.*



+679 Profil

icon Re: Sicko - novi film Majk Mura07.10.2007. u 13:02 - pre 201 meseci
Michael Moore ima naviku da preuveliča svaki problem na koji naleti i koji želi da opiše. OK je što USA ima takvog čoveka da "drmne malo naciju", ali nikako se ne smeju izvoditi zaključci iz njegovih dokumentaraca. Više bih voleo da čujem iskustva sa zdravstvenim sistemom nekoga koji se nalazi "preko bare", bilo ovde, ili na forumu "Vodič za emigraciju", nego od nekog tipa kojem je cilj da prvenstveno ZARADI.
A man is smart. People are stupid.
 
Odgovor na temu

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
212.200.100.*



+558 Profil

icon Re: Sicko - novi film Majk Mura07.10.2007. u 15:44 - pre 201 meseci
Ti ne znas da li je njemu prvenstveni cilj da zaradi, ali da je tamo zdravstvena zastita katastrofalna, to jeste. To je nekad bilo da onaj ko se bori za neku ideju mora da bude gologuz i odrpan, da trpi gladan i suludo se smuca ulicama. Vreme prolazi, ljudi uce, napreduju, i ja ne vidim zbog cega sad neko ko se bori za ideje ne bi mogao da malo zaradi, da bi i dalje mogao da se bori za te ideje. Nema mestu cinizmu oko ovakvih tema, po meni. To kao kod nas, cim neko ukaze da je Pera ili Mika lopov, suruje sa lopovima itd, odmah krenu price, prvo iz tabloida koje placaju isti ti lopovi, kao ono, a odakle njemu pare, bla bla bla. Pusti to. Gluposti su to. Cinjenica je da u USA oko pola stanovnistva, trecina, nije vazno, uopste nema nikakvo zdravstveno osiguranje zato sto im je skupo. Sa druge strane, milijarde iz budzeta se trose na gluposti i razne ratove, a desetinom tog novca bi moglo da se uvede tzv "besplatno" osnovno zdravstveno osiguranje za sve. Eto na primer, rek'o sam vec, Djoka po treci ili cetvrti put udario veto na odluku da se za decu uvede bolje zdravstveno osiguranje, iako taj zakon podrzava 75% Amerikanaca. Trebaju mu pare da se bori za tudju naftu, posto je svoju vec rasprodao. Pa onda, prvi razlog osiromasenja i gubitka celokupne imovine je u USA bolest, necija ili clana porodice. I tako dalje. Ne kazem ja sad da USA ne valjaju, pa sad ono, ožeži po zlocinackoj Americi. Naprotiv, valjaju, i kad bih mogao i ja bih se mozda tamo preselio, ali ne jede se ni tamo sve sto leti. Uz to, meni se cini da si lose mesto nasao gde da se raspitujes kod ovih sto su tamo. Vecina njih ima da ti pricaju neke japijevske price i druge gluposti, tako im lakse, umesto da realno sagledaju problem, ukapiraju da to i njih moze da snadje, i da priznaju da zdravstveni sistem u USA ne valja nista.
 
Odgovor na temu

Max Payne
Max Payne
Beograd

Član broj: 58800
Poruke: 333
*.adsl.verat.net.



+6 Profil

icon Re: Sicko - novi film Majk Mura07.10.2007. u 16:19 - pre 201 meseci
Citat:
burex: Michael Moore ima naviku da preuveliča svaki problem na koji naleti i koji želi da opiše. OK je što USA ima takvog čoveka da "drmne malo naciju", ali nikako se ne smeju izvoditi zaključci iz njegovih dokumentaraca. Više bih voleo da čujem iskustva sa zdravstvenim sistemom nekoga koji se nalazi "preko bare", bilo ovde, ili na forumu "Vodič za emigraciju", nego od nekog tipa kojem je cilj da prvenstveno ZARADI.


Ocigledno nisi gledao film. Objasni molim te kako moze da preuvelicava kad je snimao zive ljude, sa svojim licnim, istinitim, zivotnim pricama. Beba od 3 godine je umrla jer su doktori odbili da je lece. Ljudi pomagali da se izvuku mrtvi iz rusevina u Njujorku, i tesko se razboleli, drzava nece da im pomogne. To su samo neke od prica, pogledaj film.

"nikako se ne smeju izvoditi zaključci iz njegovih dokumentaraca". Aj ovako, posto ja izvlacim bas velike zakljucke iz ovog dokumentarca, kazi nam iz cega ti izvlacis zakljucke o stanju u Americi i Evropi. Mogu da te spojim sa mojim surakom koji zivi u lepoj Evropi, i cesto ide preko bare, pa da ti kaze covek iz prve ruke kako je zemlji snova.
 
Odgovor na temu

milanche
San Francisco

Član broj: 2447
Poruke: 1200
*.hsd1.ca.comcast.net.



+1001 Profil

icon Re: Sicko - novi film Majk Mura07.10.2007. u 16:35 - pre 201 meseci
O zdravstvenom sistemu, onako kako sam ga ja video i doziveo sam vec pisao u nekoliko navrata (tema o cepanju kosulje).

Cinjenica je da nije besplatan, i da je strah od gubitka zaposlenja zapravo vise strah od gubitka zdravstvenog osiguranja. Cinjenica
je isto da se dobro osiguranje moze dobiti za sasvim normalne pare.

Cinjenica je da su ljudi u administraciji teski moroni, da je probiti se kroz telefonski sistem i dobiti onoga koga trazis prilicno
velika avantura koju za mene obavlja supruga koja taj sistem poznaje iznutra. Ja sam lepo priznao da sa tim idiotima jednostavno
ne umem, i prepustio sam sve njoj.

Medjutim, kad se dodje do konkretne medicinske usluge, doktori, sestre, ordinacije, operacione sale, sistemu ne da nista ne fali,
nego je vrhunski. Lekovi za manje probleme tipa prehlade, cmicak,... i slicno su prilicno delotvorni. Komplikovanije operacije pod anestezijom
koje zahtevaju boravak u bolnici neko vreme i tretman posle njih je na najvisem nivou.

Cinjenica je jedino da finansijski momenat diktira dosta toga, tako da neke usluge koje se u Beogradu dobiju za cenu novog mobilnog
telefona ovde mogu da se uopste i ne dobiju (3D color ultrazvuk, naprimer).

Iako sam medicinske usluge dobijao samo u dve savezne drzave (od kojih je jedna severna Kalifornija u neposrednom okruzenju nekoliko
najelitnijih medicinskih ustanova), ne mogu da tvrdim mnogo toga, ali znajuci da bar dve-tri dobre bolnice postoje u gotovo svakom mestu
u kojem postoji dobar univerzitet (sto znaci mnogo lokacija), malo sam skeptik da je svugde bas toliko crno.

Jedino sto sam siguran da je nezgodno su slucajevi hronicnih boljki, i tu mislim da nije veselo. Ali, to je vec opste mesto i to vazi manje-vise
svugde na svetu.

[Ovu poruku je menjao milanche dana 07.10.2007. u 18:26 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Nenad Vranjanac
nbg

Nenad Vranjanac
Član broj: 36176
Poruke: 2840
*.adsl.beotel.net.



+3 Profil

icon Re: Sicko - novi film Majk Mura07.10.2007. u 16:50 - pre 201 meseci
gledao sam par stvari moor-a kao i onaj njegov live show povremeno. covek je toliko tendenciozan da je to sa vremena na vreme degutantno. mislim zabavno, lepo, sareno, pa jos i argumentovano, ubedljivije cak nego reklame za deterdzente.

Citat:
Max Payne:Mogu da te spojim sa mojim surakom koji zivi u lepoj Evropi, i cesto ide preko bare, pa da ti kaze covek iz prve ruke kako je zemlji snova.

igrom slucaja imam bas puno rodjaka preko, nesto mi se ne zale, a jos manje ispoljavaju zelju da se vrate.
kad imaš samo čekić, sve ti liči na eksere
postoje dve vrste ljudi: oni koji dele ljude na dve vrste i oni koji to ne cine
 
Odgovor na temu

Tyler Durden
Tyler Durden
Beograd

Član broj: 4312
Poruke: 3379
*.adsl.verat.net.



+1365 Profil

icon Re: Sicko - novi film Majk Mura07.10.2007. u 17:23 - pre 201 meseci
Moore se pretvorio u komedijaša i cirkusanta.
Beneath civilization's fragile crust, cold chaos churns...
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.dip0.t-ipconnect.de.



+7174 Profil

icon Re: Sicko - novi film Majk Mura07.10.2007. u 18:09 - pre 201 meseci
USA zdravstveni sistem jeste skuplji od evropskog (paradoksalno!) ali je za isti novac znacajno losiji.

Naravno, nije toliko losiji kako Moore opisuje, koji tendeciozno preuvelicava stvari jer je tzv. "partisan" autor, iliti osoba koja izuzetno stremi u jednom smeru i pristrasna je preko svih granica. Moore je poznat kao pristrasni reditelj ekstremne levice - sto znaci da su njegovi stavovi, iako naravno bazirani na objektivnom problemu, izuzetno preuvelicani tako da ne oslikavaju kompletnu sliku.

Svakako je dobro imati ljude poput Moore-a, koji svojim senzacionalizmom skrecu paznju na neke probleme - ali pre kompletnog uzmanja onoga sto on rezira kao zdravo za gotovo, ipak treba malo odraditi vise istrage.

Od gledanja Moore-a i, recimo, FOX TV-a (koji je ekstremna desnica) se ne moze bas pohvatati puno toga pametnog, osim delova mozaika koji svakoj strani odgovara.
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

Max Payne
Max Payne
Beograd

Član broj: 58800
Poruke: 333
77.46.241.*



+6 Profil

icon Re: Sicko - novi film Majk Mura07.10.2007. u 18:16 - pre 201 meseci
Citat:

igrom slucaja imam bas puno rodjaka preko, nesto mi se ne zale, a jos manje ispoljavaju zelju da se vrate.


Nisam ni rekao da ispoljava zelju da se vrati, zato sto se zakopao u kredite za narednih 30 godina isto kao verovatno i ti tvoji. A pomenuo sam ga zato sto kad god dodje ovde dva puta godisnje, on i zena obilaze sve doktore koji im trebaju, jer je tamo sve ekstremno skupo.
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.dip0.t-ipconnect.de.



+7174 Profil

icon Re: Sicko - novi film Majk Mura07.10.2007. u 18:21 - pre 201 meseci
Citat:

Nisam ni rekao da ispoljava zelju da se vrati, zato sto se zakopao u kredite za narednih 30 godina isto kao verovatno i ti tvoji.


Kucu koju si uzeo na kredit mozes uvek da prodas, doduse bas ovih par meseci je jako lose, ali u principu ces verovatno dobiti dosta love na razlici od cene kad si je kupio - prema tome, cisto sumnjam da su krediti prepreka nekome da se vrati.

Ljudi se iz USA, i generalno iz inostranstva ne vracaju u Srbiju zato sto im je jednostavno zivot kvalitetniji tamo i sa vecom perspektivom za njihovu decu da nesto postignu u zivotu - osim nekoj manjini ljudi koji nisu u stanju da zive u USA, ili koji mogu daleko bolje da zive u Srbiju, za veliku vecinu je jednostavno to besmislen izbor.

Citat:

A pomenuo sam ga zato sto kad god dodje ovde dva puta godisnje, on i zena obilaze sve doktore koji im trebaju, jer je tamo sve ekstremno skupo.


Nije u USA "ekstremno skupo" nego je u Srbiji ekstremno jeftino za nekog ko zaradjuje u USA i ako nema adekvatno zdravstveno osiguranje :-) Ako imas full-medical coverage i ako ti je poslodavac dobar i placa i dental/vision, ne vidim sto bi koji djavo isao u Srbiju.... ako nemas to, jasno je da je u Srbiji sve dzaba u odnosu na USA, jer su privatne medicinske usluge bez osiguranja mnogo jeftinije.

Bas kao sto je mnogo jeftinije da se oblacis u Kini u Ya-Show marketu, umesto u Rodeo Drive-u u LA-u.
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

Max Payne
Max Payne
Beograd

Član broj: 58800
Poruke: 333
*.adsl.verat.net.



+6 Profil

icon Re: Sicko - novi film Majk Mura07.10.2007. u 18:23 - pre 201 meseci
Citat:
Ivan Dimkovic: USA zdravstveni sistem jeste skuplji od evropskog (paradoksalno!) ali je za isti novac znacajno losiji.

Naravno, nije toliko losiji kako Moore opisuje, koji tendeciozno preuvelicava stvari jer je tzv. "partisan" autor, iliti osoba koja izuzetno stremi u jednom smeru i pristrasna je preko svih granica. Moore je poznat kao pristrasni reditelj ekstremne levice - sto znaci da su njegovi stavovi, iako naravno bazirani na objektivnom problemu, izuzetno preuvelicani tako da ne oslikavaju kompletnu sliku.

Svakako je dobro imati ljude poput Moore-a, koji svojim senzacionalizmom skrecu paznju na neke probleme - ali pre kompletnog uzmanja onoga sto on rezira kao zdravo za gotovo, ipak treba malo odraditi vise istrage.

Od gledanja Moore-a i, recimo, FOX TV-a (koji je ekstremna desnica) se ne moze bas pohvatati puno toga pametnog, osim delova mozaika koji svakoj strani odgovara.


Pazi, probacu ovo da pojednostvim do maksimuma:

Zena dovede cerkicu od 3 godine u bolnicu. Ima temperaturu. Doktori odbiju da joj pomognu IAKO IMA ZDRAVSTVENO OSIGURANJE. Kazu da njena temperatura nije time pokrivena.
Devojcica od 3 godine umre za sat vremena od toga.
Pitanje za tebe: kakve to veze ima sa Majkl Murom? On nije to izmislio nego otisao kod zene i samo snimio sta je ona rekla.

Ja nisam postavio ovu temu zbog Majkl Mura, bas me mnogo briga za njega. On nije izmislio ovaj film, snimao je zive ljude i njihove price.

Mozda je najbolje da svi prvo pogledate film pa onda dajete komentare. Ovako se stvar krece u pogresnom pravcu.
 
Odgovor na temu

biotech
ChemNinja
www.surrealtalesthegame.com |
www.chemninja.com

Član broj: 18355
Poruke: 1367
*.adsl.beocity.net.

Jabber: mpx220@elitesecurity.org
ICQ: 243403453
Sajt: www.chemninja.com


+5 Profil

icon Re: Sicko - novi film Majk Mura07.10.2007. u 19:08 - pre 201 meseci
svi imaju nesto da kazu a malo ko je pogledao film

 
Odgovor na temu

mrkii

Član broj: 60791
Poruke: 520
*.dynamic.sbb.co.yu.



+843 Profil

icon Re: Sicko - novi film Majk Mura07.10.2007. u 19:31 - pre 201 meseci
@ biotech

to je vec klasika na ovom forumu. neko jednom u dve godine dodje u srbiju ali zna kakva je policija, zdravstvo... neko nikada nije usao u kasarnu ali zna da su tamo sami idioti itd i sl.

ja upravo skidam film pa kad pogledam iznecu misljenje. inace raniji filmovi mi se dopadaju. mada, moram da priznam da iako on iznosi dogadjaje koji su se stvarno dogodili slabo se cuje prica druge strane. pitanje je da li su ti dogadjaji koje opisuje izuzetak ili pravilo. nisam pametan. za ovaj film, videcemo.
 
Odgovor na temu

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
212.200.100.*



+558 Profil

icon Re: Sicko - novi film Majk Mura07.10.2007. u 19:32 - pre 201 meseci
Citat:
Tyler Durden: Moore se pretvorio u komedijaša i cirkusanta.

To je tacno (delimicno, covek samo drzi liniju i mora da se bori sa tabloidima i drugim siriteljima istine) , ali vidis, u vremenu sveopste blaziranosti i dekadecije, mislim na taj trend kod civilizovanih ljudi, gde god da oni zive, ovde ili tamo, svejedno je, sto bi rek'o Dzon Dou, "wanting people to listen, you can't just tap them on the shoulder anymore; you have to hit them with a sledgehammer, and then you'll notice you've got their strict attention" Tako da taj populisticki pristup koji ima Mur nije uopste los. Mi ovde bar to treba da znamo. Mislim da nije los za razvijeno drustvo kao sto su USA, ovde je poguban. Dobro, ima sad to, da je uglavnom kroz istoriju svaka prethodna generacija za narednu mislila da je blazirana i dekadentna, ali opet, zemlja koja je tehnoloski najrazvijenija i zemlja u kojoj vecina ljudi zivi bolje nego u bilo kojoj drugoj zemlji koja je postojala u celoj zabelezenoj ljudskoj istoriji bi trebalo da se malo bolje odnosi prema najslabijima. Po tome kako se neko drustvo odnosi prema slabijima se i meri nivo civilizovanosti drustva, zar ne.
 
Odgovor na temu

Max Payne
Max Payne
Beograd

Član broj: 58800
Poruke: 333
77.46.216.*



+6 Profil

icon Re: Sicko - novi film Majk Mura07.10.2007. u 20:38 - pre 201 meseci
Citat:
mrkii: @ biotech

to je vec klasika na ovom forumu. neko jednom u dve godine dodje u srbiju ali zna kakva je policija, zdravstvo... neko nikada nije usao u kasarnu ali zna da su tamo sami idioti itd i sl.

ja upravo skidam film pa kad pogledam iznecu misljenje. inace raniji filmovi mi se dopadaju. mada, moram da priznam da iako on iznosi dogadjaje koji su se stvarno dogodili slabo se cuje prica druge strane. pitanje je da li su ti dogadjaji koje opisuje izuzetak ili pravilo. nisam pametan. za ovaj film, videcemo.


E, super, skini film, pogledaj i javi obavezno sta mislis.
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.web.vodafone.de.



+7174 Profil

icon Re: Sicko - novi film Majk Mura07.10.2007. u 20:45 - pre 201 meseci
Citat:

Mozda je najbolje da svi prvo pogledate film pa onda dajete komentare. Ovako se stvar krece u pogresnom pravcu.


Da ne bude zabune - ja sam pogledao Sicko, kao i Bowling for Columbine - uopste ne sporim da su slucajevi iz Moore-ovih dokumentaraca autenticni i istiniti, vec samo hocu da kazem da je Moore-ov stil jednostran i da obicno izabira stvari i rezira ih na taj nacin da pojacaju poentu koju je on hteo da iskaze, i koja je vrlo vrlo pristrasna.

Na taj nacin nije moguce dati realnu sliku nekog sistema - isto tako bi neki FOX-ovac prikazao srecne i zadovoljne crnce i latino amerikance i rekao kako je US zdravstveni sistem super...

US zdravstveni sistem i te kako ima ozbiljnih mana, i niko ne bi trebao da ih spori - ali definitivno nije bas takav kakvim ga Moore predstavlja ako se sagleda u celini. To znam jer mi dosta prijatelja i kolega sa posla zivi i radi u US i cesto razmenjujemo iskustva sa drzavnim sistemima. Ono sto stoji kao fakat je da u USA ima dosta neosiguranih, i za to je pre svega kriva drzava jer ima jako los sistem za forsiranje ljudi da budu osigurani (citaj: ne forsira)
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Sicko - novi film Majk Mura

Strane: 1 2 3 4

[ Pregleda: 18735 | Odgovora: 77 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.