Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Koji od ovih polovnjaka preporucujete?

elitemadzone.org :: AutoZone :: Koji od ovih polovnjaka preporucujete?

[ Pregleda: 5490 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Boobec
admin
Beograd

Član broj: 70217
Poruke: 124
*.etf.bg.ac.yu.



+3 Profil

icon Koji od ovih polovnjaka preporucujete?08.10.2007. u 09:08 - pre 200 meseci
Pozdrav svima,
nedavno sam prodao auto pa je vreme da se uzima nesto drugo.Ne bih otvarao novu temu da mi nije hitno.Dosta sam istrazivao sto se tice ovih vozila, ali meni je dovoljan jedan-dva losa komentara na navedeni automobil da bih odustao od kupovine istog, taman se odlucim i pojavi se neko sa losim iskustvom ili je cuo "pricu" i opet se kolebam.
Molio bih da mi u sto kracem obliku navedete zasto kupiti ili ne kupiti neki od dole navedenih i preporuka naravno, bice mi od velike koristi vase misljenje.

Fiat Stilo 1.9 JTD ili eventualno 1.6, 1.8 2002-2004
Opel Vetra B 1.6, 1.8 ili 2.0 2000-2001
Opel Astra G 1.6, 2.0 2000-2003
Alfa Romeo 156 1.9 JTD 2000-2002
Alfa Romeo 147 -2003
Reno Clio
VW Bora

Svi su u slicnom opsegu cena do 8000e gore-dole.

Pozdrav
 
Odgovor na temu

Nebojsa Milanovic
Pančevo

Nebojsa Milanovic
SuperModerator
Član broj: 16
Poruke: 8281
*.3dnet.co.yu.



+1337 Profil

icon Re: Koji od ovih polovnjaka preporucujete?08.10.2007. u 09:09 - pre 200 meseci
Stilo JTD - Astra - Bora
 
Odgovor na temu

vladd

Član broj: 37217
Poruke: 12059
91.150.112.*



+5251 Profil

icon Re: Koji od ovih polovnjaka preporucujete?08.10.2007. u 11:01 - pre 200 meseci
Ne vidim sta na spisku "traze" Clio i Alfa 147. Odnosno, nisi napisao za sta ti auto treba, ostalo su "srednji porodicni" automobili, vrlo razlicitih afiniteta, rejtinga na trzistu i za veoma razlicite mentalitete.
Nema automobila, polovnog, bez mane. Bilo da je to stanje i "buducnost" polovnjaka, il rezim voznje, ili ako vec neko hoce "potrosnja", ali ne samo goriva, sto mnogi usko gledaju, vec uposte, potrosnja para..
Daj neki "podatak" o zeljama, mogucnostima, pa da "sasijemo" nesto, ovako ce samo da te glava boli i od nasih "prica".

Poz.
 
Odgovor na temu

Boobec
admin
Beograd

Član broj: 70217
Poruke: 124
*.scbeograd.org.



+3 Profil

icon Re: Koji od ovih polovnjaka preporucujete?08.10.2007. u 13:37 - pre 200 meseci
Da, zato sam i rekao da bude sto je moguce kraci odgovor.
Trazim uglavnom srednju porodicnu klasu.Jedino je tu Clio koji strci, jer mi se vizuelno dopada od manjih automobila.
Znam da ima razlike, npr. Alfa 156-Clio, ali jednostavno su mi zapali za oko.
Na prvom mestu mi je Stilo (ali retki su kod nas ocuvani modeli, bar ono sto sam ja video)
Cisto radi poredjenja, do skora sam imao Fiat Bravo 1.6 16v, sad bih nesto slicno ili malo jace sa slicnom potrosnjom (mada mi je i ovo bilo previse) sad ces da pomislis da ni sam ne znam sta hocu, ali upravo zbog komentara tipa nemoj ovaj nemoj onaj, menjao sam misljenja pa se opet vracao na staro.
Vise me interesuju mane gore navedenih automobila nego vrline, da bih znao sta me ceka posle kupovine (velika potrosnja, skupo odrzavanje, cesti kvarovi...)
Neko je rekao "ne postoje losa vozila vec losi majstori i vozaci".
Ali ipak bih voleo da cujem vase predloge, iskustva...
 
Odgovor na temu

vladd

Član broj: 37217
Poruke: 12059
91.150.112.*



+5251 Profil

icon Re: Koji od ovih polovnjaka preporucujete?08.10.2007. u 14:19 - pre 200 meseci
Pa svi manje vise imaju "skupo" odrzavanje, s tim da se alfa malo istice, ne toliko cenom delova (neki skuplji neki jeftiniji) koliko "obavezom" da je moras odrzavati u tip top stanju, posto "krece" lancana reakcija, a to su bas ozbiljne pare. Znaci ne trpi "balkansko" odrzavanje, "neka ide jos malo", "nemam vremena i para sada"...

Klio u toj ceni moze da bude bas ekstra, naravno ako ga nadjes mladog i neiscedjenog, Stilo je nekako po velicini moj izbor(evo posteno cu da zanemarim alfu), sa 1.9JTD motorom, i sto se tice odrzavanja, izgleda i potreba...pa recimo i potrosnje...

Poz.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: AutoZone :: Koji od ovih polovnjaka preporucujete?

[ Pregleda: 5490 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.