Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

kome smeta zoo vrt ?

elitemadzone.org :: MadZone :: kome smeta zoo vrt ?

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6

[ Pregleda: 26238 | Odgovora: 107 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

dark star

Član broj: 126706
Poruke: 121
*.kalik.info.



Profil

icon Re: kome smeta zoo vrt ?06.11.2007. u 19:47 - pre 199 meseci
Citat:
Netizen: Superbakutaner je u pravu.


a ko je u pravu dobije ...
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16683
*.dip.t-dialin.net.



+7169 Profil

icon Re: kome smeta zoo vrt ?06.11.2007. u 19:48 - pre 199 meseci
Tja, sad ispada da "biti Beogradjanin" znaci i odredjenu politicku partiju ili jos gomilu odrednica.

Kao sto rekoh - to je onda cisto subjektivno merilo... Evo, ja mogu da definisem "pravog Beogradjanina" kao nekog ko slusa iskljucivo umetnicku muziku, ima 5 generacija rodjenih u Beogradu, glasa za DXYS i skoruje na testu opste informisanosti sa bar 95% tacnih odgovora...

Mislim, to je bas kao i to sto pises subjektivna mera.

Nema "pravih" i "fake" Beogradjana - postoje samo oni koji su se u Bgd-u rodili i oni koji su kasnije dosli, mada i to nema puno veze. Jedino merilo koje mozes uspostaviti su ljudi i neljudi ili mozda civilizovan svet i sljam... Ali ni jedna od tih kategorija nema veze sa "kolenima u Beogradu", jer - kao sto rekoh, dobro domace vaspitanje moze doci od porodice iz sela i obrnuto.

DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

vlada01us

Član broj: 2291
Poruke: 393
89.110.203.*



Profil

icon Re: kome smeta zoo vrt ?06.11.2007. u 23:05 - pre 199 meseci
Citat:
Evo, ja mogu da definisem "pravog Beogradjanina" kao nekog ko slusa iskljucivo umetnicku muziku, ima 5 generacija rodjenih u Beogradu, glasa za DXYS i skoruje na testu opste informisanosti sa bar 95% tacnih odgovora...

Ovo je prava definicija, onaj koji ne pljuje i ne istresa nos po ulicama praveci klize, onaj koji ne jurne kao zmaj da bi seo u tramvaj, onaj koji hleb ne bira rukama ignorisuci papir ili kesu u kojoj se hleb nalazi, onaj koji ne drzi cipele ispred stana u zgradi... I tako dalje, i tako dalje. Svidelo se to tebi ili ne, cinjenice su da ogromna vecina ljudi koji postupaju na ovaj nacin dolazi iz ruralnih sredina.
Citat:
Ali ni jedna od tih kategorija nema veze sa "kolenima u Beogradu", jer - kao sto rekoh, dobro domace vaspitanje moze doci od porodice iz sela i obrnuto.

Ovo je i tacno, ali vazi za neku uredjenu zemlju a ne za Srbiju, gde se deponije smeca stvaraju na svakom slobodnom parcetu zemlje obicno uz sam put, gde traktori direktno sa njiva izlaze na magistralni put, ostavljajuci ogromne kolicine blata na istom, gde su blatnjava seoska dvorista prepuna raznoraznog otpada i zivine koja k**** gde stigne... Ako covek ne zeli da uredi svoje dvoriste, sta ocekivati kada se preseli u grad.
Cast izuzecima koji su nazalost u manjini.
Prodji malo Srbijom, ne zaustavljaj se samo u vecim mestima, obidji i zaseoke.
 
Odgovor na temu

Emil Ranc
Hannover, DE

Član broj: 20995
Poruke: 1150
91.150.107.*



+294 Profil

icon Re: kome smeta zoo vrt ?07.11.2007. u 00:37 - pre 199 meseci
Jes' da smo se već dosta odaljili od zoo-vrta, al' moram da nastavim offtopic. Ova rečenica
Citat:
onaj koji hleb ne bira rukama ignorisuci papir ili kesu u kojoj se hleb nalazi

me podseti na jednu genijalnu epizodu emisije "Ciklotron" - "Pipači"

 
Odgovor na temu

DjoleReject
Djordje Knezevic
Zvezdara

Član broj: 85258
Poruke: 309
*.dynamic.sbb.co.yu.



+1 Profil

icon Re: kome smeta zoo vrt ?07.11.2007. u 16:46 - pre 199 meseci
Mada je najbolje ovo prebrojavanje Bg kolena. Videvsi broj ljudi koji su ziveli ovde pre jednog veka, mogu samo zaurlati od smeha na ideju da neko ima pet kolena Beogradjana u rikverc. Ja nikada nisam upoznao nekoga kome su baba i deda i sa oceve i sa majcine strane rodjeni i ziveli ovde ceo zivot. Izuzetno su retki i oni sa jednim takvim pretkom.
Prerastite te gluposti.

ontopic:
Ne mozes pobeci iz "svinjca" ulaskom u zoo vrt koji mi imamo. Najlaksi nacin za to je odlazak do Avale (diskutabilno je i to).
Mada, nekima je svuda svinjac iz razloga sto ga nose sa sobom...
De si Deda...
 
Odgovor na temu

jablan

Član broj: 8286
Poruke: 4541



+710 Profil

icon Re: kome smeta zoo vrt ?07.11.2007. u 17:03 - pre 199 meseci
Citat:
vlada01us: gde su blatnjava seoska dvorista prepuna raznoraznog otpada i zivine koja k**** gde stigne...

A kod vas živina ide u školu? Ili nosi pelene?
 
Odgovor na temu

japan

Član broj: 34328
Poruke: 480
*.bvcom.net.



+13 Profil

icon Re: kome smeta zoo vrt ?07.11.2007. u 17:23 - pre 199 meseci
pa ne znam, evo prolazim pre neki dan hilandarskom, i gore, na vrhu, stariji gospodin seta dve pudle. lepo ugladjen, pravi beogradjanin rekao bi covek, nekako mu se vidi tih 5 generacija u krugu dvojke. jos i pudle ima...

a onda najopustenije, uz samu korpu za kese za izmet, on lepo uparkira svoje pudle, pusti ih da isti taj izmet izbace, dostojanstveno gledajuci u nebo pri tome, i na znak pudli da su zavrsile misiju, nastavlja svoju popodnevnu setnju...

a izmet ce, naravno, neko drugi da pokupi. pa pobogu, kad je jos gospoda cistila g****?!?

i tako... da ne pricam o klimama koje mi celo leto kaplju na glavu, sve iz stanova pravih beogradjana pete generacije, da ne pricam o tome kako ja, koji sam se tek uselio u zgradu, moram da odem kod komsije sprat iznad, koji je tu 5 generacija, i da mu kazem da njegove mrve i ljuske od salame sve zavrse na mom podu, da bi on shvatio da nije u redu da istresa stolnjak kroz prozor...

 
Odgovor na temu

vlada01us

Član broj: 2291
Poruke: 393
*.ptt.yu.



Profil

icon Re: kome smeta zoo vrt ?07.11.2007. u 17:40 - pre 199 meseci
Citat:
A kod vas živina ide u školu? Ili nosi pelene?

Ma neee, i mi smo uklonili sve ograde koje su nas delile od zivine, odnosno nismo ih ni postavljali, jer volimo, pogotovo leti, da bosi gazimo po raznoraznim govancima.
LOL

A to o istresanju kroz prozor raznoraznih objekata, ne samo mrva sa stolnjaka, nego i flasa od piva, kesa sa djubretom... Nemam komentar. Stvarno.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: kome smeta zoo vrt ?

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6

[ Pregleda: 26238 | Odgovora: 107 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.