Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Na kolima izlece cep za ulje, pomagajte

elitemadzone.org :: AutoZone :: Na kolima izlece cep za ulje, pomagajte

[ Pregleda: 5090 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

bobetko_001
Boban Mladenovic
nezaposlen
Zemun

Član broj: 161031
Poruke: 3
195.252.86.*



Profil

icon Na kolima izlece cep za ulje, pomagajte26.10.2007. u 22:55 - pre 200 meseci
Posedujem yugo floridu 1.4 (1993 god.). Pre neki dan na povratku sa puta primetim da mi se lampica za
ulje upalila, i pomislio sam da samo treba da dolijem ulje. Medjutim kada sam podigao haubu, haos na sve strane.
Ulje po celom motoru, a cepa za ulje nigde. Mislio sam da prethodni put verovatno nisam dobro stavio cep za ulje, i iz tog
razloga kupim novo ulje, cep i lepo to sipam u auto, proverim hiljadu puta da sam dobro postavio cep, operem motor. Proverim gasove na auspuhu, sve OK, na meracu ulja nema duvanja, i rekoh verovatno sam stvarno zaboravio da dobro stavim cep. Medjutim juce, isto mi se se to dogodi na putu. Upali se lampica, stadoh, a pod haubom haos, i cepa naravno nigde. A presao sam svega 30km. Pomagajte. Sta je uzrok izletanju cepa?
 
Odgovor na temu

Doberman
Milan Milanovic
Krusevac

Član broj: 2179
Poruke: 192
*.air.my-its.net.



+10 Profil

icon Re: Na kolima izlece cep za ulje, pomagajte26.10.2007. u 23:34 - pre 200 meseci
Vrlo verovatno vam se zapusilo crevo ili onaj zicani filter za iber lauf proverite to ili dajte nekom majstoru da
proveri .Nadam se da ce ovo da pomogne.
Pozz
Ovcu možeš da šišaš više puta,ali samo jednom da je odereš!
Fibux kennel
 
Odgovor na temu

ilicdarko
nemam

Član broj: 163335
Poruke: 51
77.46.196.*



+2 Profil

icon Re: Na kolima izlece cep za ulje, pomagajte25.11.2007. u 14:16 - pre 199 meseci
Na zastavinim vozilima je velik problem loseg zaptivanja cepa za nalivanje ulja. Prvo skini crevo od oduske motora i proveri da nije zacepljeno ono ili aluminijumski deo na bloku motora ali sumnjam jer bi pre izbio semeringe da je to. Jedini kupi nov cep i neces imati problema
Pozdrav od DOKTORA.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: AutoZone :: Na kolima izlece cep za ulje, pomagajte

[ Pregleda: 5090 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.