Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Polovni delovi za Hyundai Excel - Pony

elitemadzone.org :: AutoZone :: Polovni delovi za Hyundai Excel - Pony

[ Pregleda: 12411 | Odgovora: 11 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

banevuk
Bane Vukadinovic
Nis

Član broj: 162457
Poruke: 38
*.dynamic.sbb.co.yu.



+7 Profil

icon Polovni delovi za Hyundai Excel - Pony10.11.2007. u 09:07 - pre 200 meseci
Nedavno sam kupio Hyundai Excel 1.5 GL proizveden 1990.godine. Motor mu je Micubisijev a karoserija istovetna Hyundai Pony-u. Obzirom da je vozilo prilicno dotrajalo i stalno mu treba nesto menjati molim forumase da me obaveste ima li negde polovnih delova za ovo vozilo. Trenutno su mi prioritetni dve felne i zadnji desni zmigavac. Unapred zahvalan.
 
Odgovor na temu

sasa022

Član broj: 15151
Poruke: 4501



+361 Profil

icon Re: Polovni delovi za Hyundai Excel - Pony10.11.2007. u 20:41 - pre 200 meseci
Felne mogu biti i od drugog auta- vazno je da su iste velicine i da imaju jednak raspon rupa za srafove kao "original".
Stop lampu potrazi na nekom od otpada.

Ako je auto dotrajao,a imas garazu-dvoriste ( i dobre komsije ),najbolja solucija je kupovina "stranca" i komadanje u delove.
 
Odgovor na temu

bakara
nBGd

SuperModerator
Član broj: 40157
Poruke: 16359



+2922 Profil

icon Re: Polovni delovi za Hyundai Excel - Pony10.11.2007. u 20:48 - pre 200 meseci
Delove koje ne mozes da nadjes mozes lako naruciti preko neta.
Nažalost i kazna stvara naviku!
Nažalost i kazna izgrađuje stav!
 
Odgovor na temu

sasa022

Član broj: 15151
Poruke: 4501



+361 Profil

icon Re: Polovni delovi za Hyundai Excel - Pony10.11.2007. u 23:09 - pre 200 meseci
@bakara

To "zadovoljstvo" u Srbiji mnogooooooooooooooo kosta
 
Odgovor na temu

vladd

Član broj: 37217
Poruke: 12059
91.150.115.*



+5251 Profil

icon Re: Polovni delovi za Hyundai Excel - Pony11.11.2007. u 01:05 - pre 200 meseci
Od kog drugog auta moze??

Ako je raspon rupa 4x114,5, pa centralni otvor 56,1 ili 67,1, pa pride, da li je "ravna" ili ima "bregove" za srafove koji vire.
Ima ih u tri sirine(4,5;5,5 i 6cola), no to nije problem, samo obratiti paznju kod kupovine guma

Pa novija i da valja...izgleda samo Hyundai...

Jako su retke (ovakve navedene, pa tek sa "bregovima"), i najbolje je uzimati u paru, nove, ili ako je bas kriza, jednu po jednu, pa koliko treba.

Poz.
 
Odgovor na temu

bakara
nBGd

SuperModerator
Član broj: 40157
Poruke: 16359



+2922 Profil

icon Re: Polovni delovi za Hyundai Excel - Pony11.11.2007. u 11:13 - pre 200 meseci
Citat:
sasa022: @bakara

To "zadovoljstvo" u Srbiji mnogooooooooooooooo kosta

Ne mora da znaci, a zavisi i koliko ti nesto treba.
Nažalost i kazna stvara naviku!
Nažalost i kazna izgrađuje stav!
 
Odgovor na temu

banevuk
Bane Vukadinovic
Nis

Član broj: 162457
Poruke: 38
*.dynamic.sbb.co.yu.



+7 Profil

icon Re: Polovni delovi za Hyundai Excel - Pony11.11.2007. u 11:51 - pre 200 meseci
Pa zato sam ovo i pokrenuo, od koga brate da narucim? Marka je tako retka da je tesko naci na nekom autootpadu. Nego zato sluze prijatelji na forumu pa se nadam da ce neko da me obavesti ako negde slucajno vidi.
 
Odgovor na temu

bakara
nBGd

SuperModerator
Član broj: 40157
Poruke: 16359



+2922 Profil

icon Re: Polovni delovi za Hyundai Excel - Pony11.11.2007. u 13:50 - pre 200 meseci
Evo ovako, da ne bih ja krsio nasa interna pravila, uputicu te na http://www.elitesecurity.org/f132-Kupovina

Malo prouci taj deo foruma i lako ces naci nacin kako da narucis bilo sta.
(Ako zelis, mogu i celu temu tamo da prebacim?)

Takodje ako nadjes deo u drugom gradu (u srbiji) veoma jednostavno i jeftino ga mozes dobiti putem kurirskih sluzbi.


Nažalost i kazna stvara naviku!
Nažalost i kazna izgrađuje stav!
 
Odgovor na temu

vladd

Član broj: 37217
Poruke: 12059
77.46.191.*



+5251 Profil

icon Re: Polovni delovi za Hyundai Excel - Pony11.11.2007. u 14:31 - pre 200 meseci
Da bi zavrsio nabavku "na daljinu", uspesnu, potrebni su podaci o felni, konkretni i tacni, raspon rupa, velicina centralnog otvora, da li srafovi na glavcinama(za pricvrscenje glavcine, ne felne) vire ili su "u materijalu", i naravno, oznaka felne, promer i sirina...

Poz.
 
Odgovor na temu

skorohaker
Beograd

Član broj: 38395
Poruke: 229
*.adsl-1.sezampro.yu.



+1 Profil

icon Re: Polovni delovi za Hyundai Excel - Pony11.11.2007. u 19:01 - pre 200 meseci
Ja imam cetiri felne sa Lansera i na njima drugi set guma, samo ne pasuju Hyundai ratkapne. Uzgred, Pony i Excel su isti modeli, samo za razlicita trzista. Prvobitno je bio Pony na svim trzistima ali su posle lose prodaje u GB i USA shvatili da pony na engleskom, u slengu, znaci nesto vrlo neprijatno.
ckopoxakep
 
Odgovor na temu

banevuk
Bane Vukadinovic
Nis

Član broj: 162457
Poruke: 38
*.ninet.rs.



+7 Profil

icon Re: Polovni delovi za Hyundai Excel - Pony08.10.2008. u 19:15 - pre 189 meseci
Evo opet mene! Lepo sam vam rekao da ce mi stalno nesto trebati za moj dotrajali Excel. :)

Novi problem: da vas podsetim, auto je indzeksen i u poslednjih mesec dana poceo da se gusi, iskljucivo kada je na leru. Dok je pod sauhom /valjda automatski/ motor radi normalno, ali kada se sauh iskljuci i pustim ga na ler on pocinje da se gusi, muci se, ali se nikada nije ugasio. Na otvorenom isao super, dobro prima gas, vuce pod opterecenjem i tako. E danas mi se prvo ugasio na semaforu, na leru, pa posle par stotina metara poceo da trokira, ja stiso kvacilo i on se ugasio. Nakon toga jos nekoliko puta, uglavnom kada je na leru. Odvezao sam ga u servis gde su prekontrolisali paljenje i kazu da je odlicno. Onda su mu kontrolisali neki kondezator /ili kako se vec zove/ koji regulise pumpu za gorivo i kazu da je i on dobar, ali dobija neki siglnal i povremeno "zalepi" i iskljuci pumpu.

Pitanje za Vas: dali je neko imao slicne probleme i kako je to resio. Kazu u servisu da postoji mogucnost da mu je riknuo kompjuter. Moze li da se nabavi polovni kompjuter /motor je od micubisija/ i koliko bi me orjentirno to zadovoljstvo kostalo?

Unapred zahvalan. :(
 
Odgovor na temu

banevuk
Bane Vukadinovic
Nis

Član broj: 162457
Poruke: 38
*.dynamic.sbb.rs.



+7 Profil

icon Re: Polovni delovi za Hyundai Excel - Pony29.10.2009. u 21:47 - pre 176 meseci
SASA022: "...Ako je auto dotrajao, a imas garazu-dvoriste (i dobre komsije ), najbolja solucija je kupovina "stranca" i komadanje u delove."

E prijatelju ja odlagao, odlagao, nervirao se i na kraju ipak morao da prihvatim tvoj savet. Upravo juce sam kupio "stranca" Hyundai Pony 1.5 GSL, 1991.godiste, model Ponija koji najvise odgovara Excelu, sto se tice karoserije i drugih sklopova, osim motora koji je kod ovog modela sa klasicnim karburatorom. I sada se situacija menja za 180 stepeni jer ja nameravam da skinem delove koji meni trebaju a ostatak da ponudim vlasnicima Ponija koji se pate kao i ja u prethodne dve godine.

Prema tome, zainteresovani mogu da se jave Banetu iz Nisa na tel. 064 116 40 40, ili na Email: [email protected]
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: AutoZone :: Polovni delovi za Hyundai Excel - Pony

[ Pregleda: 12411 | Odgovora: 11 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.