Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Iskustvo jednog korisnika SBB kablovskog interneta!

[es] :: ISP :: Iskustvo jednog korisnika SBB kablovskog interneta!

Strane: 1 2

[ Pregleda: 6742 | Odgovora: 23 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

axez

Član broj: 1021
Poruke: 1388
*.neobee.net



Profil

icon Re: Iskustvo jednog korisnika SBB kablovskog interneta!30.09.2003. u 14:39 - pre 251 meseci
Gospodin nemesis ocigledno nema tih problema.
Posto dolazi sa kritikovanog provajdera mozda zna nesto sto mi ne znamo pa bi bilo red da nam saopsti kako i ostali da nemaju tih problema.
A mozda i radi za njih, samo time bi se mogla objasniti njegova zluradost i gotovo perverzno uzivanje u ismejavanju malishe.
 
Odgovor na temu

nemesis

Član broj: 270
Poruke: 1788
*.sbb.co.yu



+17 Profil

icon Re: Iskustvo jednog korisnika SBB kablovskog interneta!30.09.2003. u 17:06 - pre 251 meseci
Citat:
malisha:
da ali ovo je taraba koja sluzi za otimanje novaca... mogli bi bar biti tolko posteni pa da kazu da garantuju DO 128kbps.... semantika ali ipak veoma bitna
da se desi da povremeno ne radi... desava se svima... razloga ima milion... ali i to treba navesti.... na ovaj nacin ostavljaju prostora da ih se pogresno razume i stvaraju LAZNU (laz=prevara=tuzba za prevaru, jer je to kaznjivo zakonom) sliku o usluzi koju pruzaju!!! Da je bilo receno DO 128kbps i onda bi se bunio jer je 33kbps MNOGO manje od toga.... pa to mogu i obicnim dialup-om...


pogledaj malo ugovor ... anex :) ... no nema veze ...
ja ti lepo kazem da ti nigde negarantuju zagarantovan protok ...

Citat:

ne, superpametni nemesis-e, nisam ni mislio da optika ide do svakog komp-a, backbone je opticki do razvodne kutije/cvora, a odatle ide koaxialni kabel... poenta je da u SBB Media kancelariji nisu vezani NI PREKO tog optickog backbone-a... ako je verovati onome sa kim sam pricao.... sto u sustini znaci da bi protok trebao biti losiji nego kod mene...


povezani su isto broadbandom :) ... da bi i sami videli kad neshto neradi :)
verovatno :) ...

Citat:

Ako nisi siguran, nemoj da komentarises, ja sam prvo otisao do advokata i raspitao se, pa tek onda postupio u skladu sa tim.... U Anex-u pise da se moze jednostrano raskinuti Ugovor i da je otkazni rok mesec dana. OK. Ali ako vec postoji takav dokument (Anex), jedini pravno valjani nacin je da se raskid takodje obavi kroz papirnu formu. To obavezuje i mene da ako hocu da raskinem Ugovor sa njima, to moram da uradim u pisanoj formi! Kakav god da je, Zakon to propisuje.


ne ne ne ne ;) ... mislim da si u krivu :) ...
ma najbolje da ti pokazesh njima itd... :)))

Citat:

ti se sasvim lepo ovde zabavljas.... cool .... pravi mangup.... pa onda izvoli i dodji po modem kod mene.... ti da uopste citas i razumes sta se ovde pise ne bi pravio ovakve komentare....


niti je moj modem niti je moja firma niti sam ja tamo stalno zaposlen ... :)
mene samo zanima razvoj dogadjaja ;) ...

Citat:

ovo mogu da razumem jedino kao pretnju.... samo jos jedan dokaz o stavu onih koji su povezani sa SBB Beograd (u Novom Sadu su mi bar odgovorili nekoliko puta, sto se da videti iz prepiske i bili veoma kulturni)... i ako ovakav nacin razgovora nikom ne smeta.... zaista je vreme za bombe... ali da nas sve odjednom potamane..... onaj ko je spreman da trpi ovakvo sikaniranje i da cuti i ne treba da zivi....
znaci SBB moze sta im se i kako im se hoce, a nesretni korisnici mogu ili da trpe ili da ne koriste njihove usluge...
Ali: "nicija nije do zore gorela" .... nece ni moja, ali nece bogami ni SBB-ova...


ne ne ne :) ... ochigledno nisi video :) na kraju ... :))))))... mozda ti pukla konekcija :) ))) ))))) ... elem... nikako pretnja ... samo morash biti svestan da
cesh dospeti na neoficijalnu crnu listu ... :) ... to sam hteo reci ... a ne pretnja
dal si lud... pa shto bi ti ja pretio .. meni ni iz dzepa ni u dzep :) ..


Citat:

desilo, niti se pojavljivalo na ovakav nacin... cak bi ih verovatno i preporucio kao solidnog ISP-a... ali ovako.... vreme ce pokazati svoje


:))) ... nakraju ispade da si lepo chekao i popio po neki bensendin ili upsarin :)
da bi se sve reshilo samo od sebe :)

---------------------
da nebi zabune gore su navedeni moji lichni stavovi
 
Odgovor na temu

nemesis

Član broj: 270
Poruke: 1788
*.sbb.co.yu



+17 Profil

icon Re: Iskustvo jednog korisnika SBB kablovskog interneta!30.09.2003. u 17:13 - pre 251 meseci
Citat:
axez:
Gospodin nemesis ocigledno nema tih problema.
Posto dolazi sa kritikovanog provajdera mozda zna nesto sto mi ne znamo pa bi bilo red da nam saopsti kako i ostali da nemaju tih problema.
A mozda i radi za njih, samo time bi se mogla objasniti njegova zluradost i gotovo perverzno uzivanje u ismejavanju malishe.


i nemesis je ( sad ja ko lenjin o sebi u IIIcem licu :))) ) imao u tri navrata problema sa netom :) ... :( ... ali je nemesis sebi ushtelovao sasvim fino svoj internet :)
inache nemesis povremeno radi neke montaze za SBB ... nemesis ponekad radi
problamatichna prikljuchenja tamo gde niko nije mogao :) .. nemesis poveze :)
nemesis sasvim lepo naplati privatno kad radi preradu instalacije :) ...
sve instalacije koje je nemesis radio funkcionishu 100% ili nemesis nezatvara
ugovor :)
zato nemesis mirno spava :)

shto se tiche zluradosti ... nemesis nevoli strance... to jest sve van kruga dvojke mu je strano ...
nemesis je takodje ultranacionalista sa naginjanjem na ultradesnicu :)
njega ... tako boli racku za sve vas koji imate neki problem :) ... i tako mu je drago
kad krene neki partizan jurishnik da izigrava heroja itd :)
nemesis posebno voli da przi budale :)

nemesis je ruzan debeo glup i zaostao al ima lepo devojchicu koja oko PC-ja zna vishe nego pola ES-a :) ... i tako ga njega boli q-rac :)


 
Odgovor na temu

pctel
Beograd

Član broj: 13030
Poruke: 10893



+1349 Profil

icon Re: Iskustvo jednog korisnika SBB kablovskog interneta!30.09.2003. u 20:39 - pre 251 meseci
Citat:
sve instalacije koje je nemesis radio funkcionishu 100% ili nemesis nezatvara ugovor :)

... i ne garantuje zagarantovano...

Ja sad shvatam foru...
Nemesis dodje... malo promrda kablove... debelo naplati a ortaku posalje SMS: "iskljucuj ometace, budala je platila!"... i stvarno internet bolje radi... sve dok ovima opet ne zatreba para...
Sta ti je biznis!
:-)
Citat:
nemesis je ruzan debeo glup i zaostao

Vecina clanova ES ne zna da se od takvih nekada davno pravio sapun (jos uvek cuvam recept, pa ako malishu interesuje...)
:-))
Samo ti sinko (administratore) radi svoj posao.
 
Odgovor na temu

[es] :: ISP :: Iskustvo jednog korisnika SBB kablovskog interneta!

Strane: 1 2

[ Pregleda: 6742 | Odgovora: 23 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.