Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Ves masina Ariston AL 128D - problem

elitemadzone.org :: TechZone :: Bela tehnika :: Ves masina Ariston AL 128D - problem

[ Pregleda: 5880 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

rafiki
Beograd

Član broj: 48988
Poruke: 276



+63 Profil

icon Ves masina Ariston AL 128D - problem13.12.2007. u 18:31 - pre 199 meseci
Pozdrav svima,

Imam problem sa ves masinom/susilicom Ariston AL 128D (Margherita 2000). Masina je do pre neki dan radila normalno, a onda je lepsa polovina u sred rada masine pritisnula dugme za smanjenje broja obrtaja centrifuge. Masina je nastavila da radi dok nije stigla do momenta za promenu moda rada kada je trebalo da pomeri programator. Tada je pocela da vrti programator u krug i da stalno uzima vodu.
Probao sam da je stavim na kraj rada i onda ukljucim ali ne vredi. Kad se ukljuci, upali se samo dioda koja oznacava da je susenje ukljuceno (iako nije), pocne da uzima vodu i pocne da okrece programator u krug. I tako bez kraja...

Ima li neko ideju sta se desava? Da li postoji neki nacin da se elektronika "resetuje", ili na koji kvar upucuje ovakvo ponasanje?

Hvala unapred
 
Odgovor na temu

Andrija 75
Doktor Veterinarske
Medicine-Veterinarska Stanica Ks
Srbija

Član broj: 42186
Poruke: 167
89.216.225.*



Profil

icon Re: Ves masina Ariston AL 128D - problem21.12.2007. u 23:04 - pre 198 meseci
Ja sam to uradio vise puta i nista se nije desilo osim smanjenja broja obrtaja centrifuge.

Iscupaj kabl iz struje i ostavi je tako cele noci-Mozda pomogne.Probaj.Ako ne pomogne=majstor=nov modul
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: TechZone :: Bela tehnika :: Ves masina Ariston AL 128D - problem

[ Pregleda: 5880 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.