Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Pomoc - Zutica-poviseni HOLESTEROL

[es] :: Nauka :: Pomoc - Zutica-poviseni HOLESTEROL

[ Pregleda: 2593 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

zonepetrovic
Zvonimir Petrovic
Beograd

Član broj: 13861
Poruke: 41
*.dynamic.sbb.co.yu.



Profil

icon Pomoc - Zutica-poviseni HOLESTEROL17.12.2007. u 19:06 - pre 199 meseci
Imam jedno pitanje pa bih molio za odgovor, naime, bolujem od zutice vec nekih mesec dana, transaminaze su mi pale AST sa 1800 na 52 a ALT sa 1080 na 68 i to u roku od 21.11 do danasnjeg dana, tacnije, 17.12, bilirubini su takodje dosta pali sto primecujem i po manjem svrabu i normalnoj boji beonjaca i koze, sve u svemu zadovoljan sam kako ide postupak ozdravljenja, medjutim primecujem da mi je HOLESTEROL povecan,nikada nisam ranije radio analizu holesterola ali sam primetio da mi je 03.12. bio 7.0 a sada (17.12) je 7.2, sto znaci da se povecao u toku bolesti, ali sam malo zabrinut jer sam sve vreme na dijeti zbog zutice i malo mi je cudno kako se povecao, da li se povecao zbog narusenog metabolozma ili mozda zbog ostecenja jetre usled zutice, da li usled slabijeg kretanja opet zbog bolesti, inace hranim se da kazem 60% kod kuce a 40% u gradu tj. brza hrana.Da li ima mozda slicnih slucajeva ljudi koji su imali zuticu i povecani holesterol usled toga? Ili strucnih ljudi da daju neku informaciju?
P.S. Svaka info. je dobrodosla
Hvala unapred
 
Odgovor na temu

[es] :: Nauka :: Pomoc - Zutica-poviseni HOLESTEROL

[ Pregleda: 2593 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.