Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Citroen Xantia 96 god problem sa brzinomerom

elitemadzone.org :: AutoZone :: Citroen Xantia 96 god problem sa brzinomerom

[ Pregleda: 4020 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Pro Sound service
Serviser zvucnika i rentiranje ozvucenja
Srbija

Član broj: 127985
Poruke: 97
77.46.164.*



Profil

icon Citroen Xantia 96 god problem sa brzinomerom05.01.2008. u 19:33 - pre 198 meseci
Ljudi ! Imam problem sa brzinomerom na đunti. Da budem precizniji uopšte ne radi! Dok sve ostalo na instr.tabli šljaka ko ludo. Skidao sam tablu da vidim da li se slučajno sjebala sajla, kad ono "međutim" !?! Sajle nema!!! Ima neki džekić koji sam mrdao, ali se ništa ne dešava.Da li neko ima ideju kako da ,ako je neka bezazlena stvar pokušam da rešim problem ,ili je bolje da je teram u servis! Unapred hvala !! Pozz..........
Teško bogu sa nama ovakvima
 
Odgovor na temu

RS TURBO
Damir Mujagic

Član broj: 160054
Poruke: 457
89.146.186.*



Profil

icon Re: Citroen Xantia 96 god problem sa brzinomerom05.01.2008. u 21:11 - pre 198 meseci
ako nema sajle onda ti je elektrnski brzinomjer, a on (bar kod nekih auta) ima baterijicu malu koja zna otici ili korozira pa ne radi (bar je tako mom starom bilo na BMW-u i nije radio i zamijeni tu baterijicu i proradio je onda). Moze biti u samom mjenjacu greska kao sto zna biti kod brzinomjera sa sajlom ode pinjon pa kazaljka prvo titra pa onda kasnije nece nikako da radi. To je najbolje za servis... ali prvo pregledaj sve osigurace,stekere (da nisu korozirali ili zaprljali) i na mjenjacu moras imati isto tako steker kojim je povezan mozda je i do njega.



pozzz
anti-TDI
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: AutoZone :: Citroen Xantia 96 god problem sa brzinomerom

[ Pregleda: 4020 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.