Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Samsung 245B - misljenje i preporuka

[es] :: Video karte i monitori :: Samsung 245B - misljenje i preporuka

[ Pregleda: 2137 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

De La Noche
Beograd

Član broj: 45379
Poruke: 57
*.dynamic.sbb.co.yu.



Profil

icon Samsung 245B - misljenje i preporuka06.01.2008. u 01:43 - pre 198 meseci
Planiram da kupim cetiri monitora Samsung 245B,
trebaju mi za arhitektonsko projektovanje, a verovatno bi ih kasnije koristili i za programiranje.
Naravno, bilo bi greh ne koristiti ih i za flight simulator, i jos po neke igre, pogotovu u mrezi :)

Interesuje me vase misljenje o doticnom monitoru, neke sugestije, itd.

Takodje, mozda bih uzeo i jedan za sebe, taj bih prevashodno koristio za msn, skype, email, surf, office, mobile.de ;)
pa me interesuje da li je mnogo veliki za tu vrstu rada, da li zamara rad, bole oci, itd

Konacno, da ne otvaram novi topik, koje bi graficke valjalo uzeti za ovaj monitor i ovu namenu ?
Ja bih sebi svakako uzeo neki GF8600, a za ova cetiri isto tako navijam za neke 'igracke' kartice,
ali ako mislite da je to lose za arhitekturu, uzecu onda po preporuci.
Posto trebam da uzmem 4+1, ne bih neku astronomsku cifru izdvojio,
nadam se da cu uspeti da obezbedim kvalitet, za neku cenu vecu od 100, a manju od 200 eura ?

Hvala na buducim savetima

DLN
 
Odgovor na temu

De La Noche
Beograd

Član broj: 45379
Poruke: 57
*.dynamic.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: Samsung 245B - misljenje i preporuka15.01.2008. u 16:22 - pre 198 meseci
Hvala na iscrpnim odgovorima :)



 
Odgovor na temu

StORM48

Član broj: 22809
Poruke: 7536



+401 Profil

icon Re: Samsung 245B - misljenje i preporuka15.01.2008. u 18:34 - pre 198 meseci
Nemoj se ljutiti, ali kada odgovora nema, postoji opravdanje za to.
Monitor koji si pomenuo baš i ne spada u posebno jeftine, pa je razumljivo zašto ima veoma malo korisnika koji bi mogli da daju nekakav upotrebljiv odgovor.

Sebe smatram za nekog ko ima dosta iskustva sa raznim monitorima, ali takođe nisam probao 245B, pa bi bilo prilično neodgovorno da dajem bilo kakve procene i preporuke za alternativu, kada nemam ideju sa čim upoređujem.

8600GT će biti sasvim prikladan za većinu poslova koje si gore pobrojao, osim FS-a (njemu treba nešto mnogo snažnije).

Ako je opseg cena za grafiku od 100 do 200€ (ako sam dobro razumeo), best-buy je (bez dvojbe) neki od novijih ATI modela (3850 ili 3870), sa cenama koje se kreću oko 160, odnosno 200€ respektivno. To su daleko snažnije kartice, koje se na taj način same preporučuju za kupovinu.

Pozdrav
 
Odgovor na temu

De La Noche
Beograd

Član broj: 45379
Poruke: 57
*.dynamic.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: Samsung 245B - misljenje i preporuka15.01.2008. u 21:07 - pre 198 meseci
Hvala ti za odgovor u vezi kartica, verovatno ce i biti taj ATI, e sad da li 3850 ili 3870 to cu jos videti,
imam vremena da kraja januara da resim, posto posao startuje prvom polovinom februara.

Sto se tice monitora, nisam se naljutio, naravno, i predpostavio sam da posto je relativno nov monitor,
ima mali broj ljudi koji su se susretali sa njim, zato sam i stavio smajli na kraju,
a cilj mi je bio da na neki nacin osvezim temu, vratim je na prvu stranu, jer ce neko mozda ipak imati neki odgovor :)

Pozdrav
 
Odgovor na temu

[es] :: Video karte i monitori :: Samsung 245B - misljenje i preporuka

[ Pregleda: 2137 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.