Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Pravo na akcije za one u Inostranstvu?

elitemadzone.org :: MadZone :: Pravo na akcije za one u Inostranstvu?

[ Pregleda: 4627 | Odgovora: 10 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Machiavelli...
Đorđe Đokanović
IT Support Engineer II
www.amazon.com
Philadelphia

Machiavelli...
Član broj: 90589
Poruke: 672
*.hsd1.pa.comcast.net.

Sajt: www.linkedin.com/in/dorde..


+92 Profil

icon Pravo na akcije za one u Inostranstvu?25.01.2008. u 14:34 - pre 196 meseci
Imam jedno pitanje ja sam drzavljanin Srbije upisan u biracki spisak ali sam trenutno u USA skroz nelegalno i nema sanse da se vratim jer posle necu moci da se vratim ovde. Jer mogu ja nekako da se prijavim za akcije koje drzava daje sada? Dal postoji mogucnost da odem do nase abmasade u New York-u ili nesto slicno pa da se tamo prijavim. Nemojte da mi kazete "Sta ce ti akcije kad si u USA", ja sam ovde nekih 6-7 meseci i daaaaleko sam od nekog bogatasa?

Stoga dal je moguce ovo, jel zna neko?
Having an idea is like being in a nutshell, but exchanging idea and collaborate
with
others is like being in infinite ocean of knowledge.
________________________________________________________________
____

Veruj u sebe. Ako ti neces, ko hoce?!

„Bolje živeti 100 godina kao milioner, nego sedam dana u bedi.“
 
Odgovor na temu

Laki_Gen
Beograd

Član broj: 156057
Poruke: 634
*.adsl.verat.net.



+7 Profil

icon Re: Pravo na akcije za one u Inostranstvu?25.01.2008. u 17:42 - pre 196 meseci
Mozes u bilo kom diplomatsko-konzularnom predstavnistvu da se prijavis.
Posto je tvoja situacija malo "specificna", nisam bas siguran, ali u principu ne bi trebalo biti problema, ako imas dokumenta Srbije sa maticnim brojem.
 
Odgovor na temu

jesus alejandro
jesus alejandro

Član broj: 11084
Poruke: 310



+9 Profil

icon Re: Pravo na akcije za one u Inostranstvu?25.01.2008. u 20:24 - pre 196 meseci
Mizeracija, ccc. Pa bez obzira sto nisi bogatas ili nesto slicno zar ti stvarno toliko znaci tih par stotina evra koliko ce da bude, ako uopste bude toliko. Brooka jedna.
Prvo hopni pa reci skoč.
 
Odgovor na temu

Machiavelli...
Đorđe Đokanović
IT Support Engineer II
www.amazon.com
Philadelphia

Machiavelli...
Član broj: 90589
Poruke: 672
*.hsd1.pa.comcast.net.

Sajt: www.linkedin.com/in/dorde..


+92 Profil

icon Re: Pravo na akcije za one u Inostranstvu?25.01.2008. u 22:38 - pre 196 meseci
Pa nek je i 50EU zasto da ne?! Ne razumem... Ako eventualno tebi ne znaci tvojih 200 ili koliko vec EU pokloni ih meni. Zasto da moji matori ne prodaju to i kupe nesto?!

A inace, Jesus, tvoj komentar je klasican primer jednog srpskog , necu reci sta, kojeg bi bilo sramota da sa kuponom od 10% popusta ode u prodavnicu i iskoristi ga! Kada budes otisao negde u "svet" i kada novac koji zaradjujes pocnes da cenis neces da pricas tako. I bogati amerikanci gledaju kako da ustede pa ako je to 1$ onda je 1$. A takav nacin razmisljanja sam imao i ja pre nego sto sam dosao ovde, stoga, jos ce tebi **** da raste da razumes neke stvari. I nije da si bruka jednostavno "nisi informisan".


Having an idea is like being in a nutshell, but exchanging idea and collaborate
with
others is like being in infinite ocean of knowledge.
________________________________________________________________
____

Veruj u sebe. Ako ti neces, ko hoce?!

„Bolje živeti 100 godina kao milioner, nego sedam dana u bedi.“
 
Odgovor na temu

chupcko
Negde
Beograd

Član broj: 5560
Poruke: 1141

Sajt: www.google.com


+63 Profil

icon Re: Pravo na akcije za one u Inostranstvu?25.01.2008. u 22:58 - pre 196 meseci
http://www.priv.yu/vesti/vesti.php?id=4939&jezik=srpski

Prouci lepo, pa ako zadovoljavas sve tacke, idi :)

1. da su punoletni na dan 31. decembra 2007. godine;
2. da su upisani u birački spisak;
3. da su na dan 3. januara 2008. godine državljani Republike Srbije;
4. da su na dan 30. juna 2007. godine imali prebivalište na teritoriji Republike Srbije, odnosno status privremeno raseljenog lica sa Kosova i Metohije;
5. da u dosadašnjem procesu privatizacije nisu ostvarili pravo na besplatne akcije.

Lica koja imaju boravište u inostranstvu prijavu podnose diplomatsko-konzularnim predstavništvima Republike Srbije.

Obrati paznju na tacku broj 4 :).
CHUPCKO
 
Odgovor na temu

jesus alejandro
jesus alejandro

Član broj: 11084
Poruke: 310



+9 Profil

icon Re: Pravo na akcije za one u Inostranstvu?26.01.2008. u 08:34 - pre 196 meseci
Hteo sam nesto drugo da napisem pa sam se predomislio, bespotrebno je ulaziti u neku diskusiju jer si potpuno u pravu. Ja pricam kao i svaki Srbin, ti si postao naturalizovani Amer koga interesuje samo kes, pa ako je tako onda grabi sine sto vise mozes. Tih 50, 100 ili 200e ljudima u Srbiji nece promeniti kvalitet zivota, tebi verovatno hoce.
Prvo hopni pa reci skoč.
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16683
*.dip.t-dialin.net.



+7169 Profil

icon Re: Pravo na akcije za one u Inostranstvu?26.01.2008. u 09:49 - pre 196 meseci
Ne pricas kao svaki Srbin - pricas kao osoba koja se razbacuje sa novcem - a zasto se negativne osobine u nasem narodu pripisuju "osobinama svakog Srbina" to vec ne znam.
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9448
*.lukoil.co.yu.



+10246 Profil

icon Re: Pravo na akcije za one u Inostranstvu?28.01.2008. u 10:56 - pre 196 meseci
Citat:
Ivan Dimkovic: Ne pricas kao svaki Srbin - pricas kao osoba koja se razbacuje sa novcem - a zasto se negativne osobine u nasem narodu pripisuju "osobinama svakog Srbina" to vec ne znam.


Ako dozvoliš, malo bih te ispravio. Priča kao osoba koja se razbacuje TUĐIM novcem.

<SRBOVANJE>
Šta će tebi još para ?
Lako je tebi sa tolikom platom ?
Šta si se stis'o, kad ti imaš para ?
</SRBOVANJE>

Naravno, svako tuđe zavirivanje u svoj novčanik ocenjuje se kao najgora prostota i nevaspitanje, za razliku od sopstvenog zavirivanja u tuđ novčanik, koje nije posledica radoznalosti, već statističko prikupljanje ekonomskih informacija.

Radiš u firmi xxxxx ? I kolika ti je plata ? Šta će tebi još para ?
OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

boban779

Član broj: 16815
Poruke: 433
*.findomestic.co.yu.



+41 Profil

icon Re: Pravo na akcije za one u Inostranstvu?28.01.2008. u 11:01 - pre 196 meseci
S obzirom da si tamo ilegalno, bolje se nigde ne prijavljuj. Možeš ostati i bez deonica i bez "obećane zemlje".
Keep clicking.
 
Odgovor na temu

Laki_Gen
Beograd

Član broj: 156057
Poruke: 634
*.adsl.verat.net.



+7 Profil

icon Re: Pravo na akcije za one u Inostranstvu?28.01.2008. u 13:01 - pre 196 meseci
Nisam nikad probavao takvu avanturu, ali mislim da ne bi trebalo biti problema ako ode u nas konzulat. Malo slozi pricu i to je to.
Jedino ne razumjem bas, dal' samo za one koji imaju prijavljeno prebivaliste u inostranstvu ili i svako ko se zatekne tamo, moze da se prijavi.

Najjednostavnije ti je da fino pozoves konzulat telefonom i pitas sve sto te interesuje.
 
Odgovor na temu

Machiavelli...
Đorđe Đokanović
IT Support Engineer II
www.amazon.com
Philadelphia

Machiavelli...
Član broj: 90589
Poruke: 672
*.hsd1.pa.comcast.net.

Sajt: www.linkedin.com/in/dorde..


+92 Profil

icon Re: Pravo na akcije za one u Inostranstvu?28.01.2008. u 16:42 - pre 196 meseci
pozvacu ih danas bas da vidim. A sto se tice toga sto sam nelegalno ovde nas konzulat ne daje ni 2 pare i i da hoce nesto da uradi ne moze. Jedini koji moze da mi napravi problem je IRS ali ako nisi neki krimos njih boli uvo. Ima 12.000.000 ilegalnih Meksikanaca to je njima problem za ostale ih boli uvo.


Having an idea is like being in a nutshell, but exchanging idea and collaborate
with
others is like being in infinite ocean of knowledge.
________________________________________________________________
____

Veruj u sebe. Ako ti neces, ko hoce?!

„Bolje živeti 100 godina kao milioner, nego sedam dana u bedi.“
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Pravo na akcije za one u Inostranstvu?

[ Pregleda: 4627 | Odgovora: 10 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.