Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kese i hepa filteri za Samsung usisivace

elitemadzone.org :: TechZone :: Grejanje :: Kese i hepa filteri za Samsung usisivace

Strane: 1 2

[ Pregleda: 27120 | Odgovora: 28 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

bakara
nBGd

SuperModerator
Član broj: 40157
Poruke: 16358



+2922 Profil

icon Re: Kese i hepa filteri za Samsung usisivace06.09.2010. u 19:56 - pre 165 meseci
Citat:
rewqrewq: Zašto ne kupiš usisivač za koji imaš posle da kupiš kese i HEPA filtere, uvek? Odlični su.


HAHAHA... nemoj mi reci da si mislio na gorenje?

To je najgori kinez kojeg mozes da kupis...
Nažalost i kazna stvara naviku!
Nažalost i kazna izgrađuje stav!
 
Odgovor na temu

Supersever
Petar Mijušković

Član broj: 138246
Poruke: 7
*.sbb.rs.



+2 Profil

icon Re: Kese i hepa filteri za Samsung usisivace07.09.2010. u 10:00 - pre 165 meseci
Danas idem da podignem usisivač, pa ću da vidim da li imaju filtere na prodaju, ako nemaju moraću da kupujem novi.
Bakara koji je tvoj predlog, šta si ti kupio i da li si zadovoljan?
 
Odgovor na temu

bakara
nBGd

SuperModerator
Član broj: 40157
Poruke: 16358



+2922 Profil

icon Re: Kese i hepa filteri za Samsung usisivace07.09.2010. u 21:08 - pre 165 meseci
Citat:
Supersever:
Bakara koji je tvoj predlog, šta si ti kupio i da li si zadovoljan?

Citat:
bakara: Ja sam kupio drugog samsunga ;)

Nažalost i kazna stvara naviku!
Nažalost i kazna izgrađuje stav!
 
Odgovor na temu

rewqrewq

Član broj: 230083
Poruke: 444
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+6 Profil

icon Re: Kese i hepa filteri za Samsung usisivace07.09.2010. u 22:52 - pre 165 meseci
Citat:
bakara: HAHAHA... nemoj mi reci da si mislio na gorenje?

To je najgori kinez kojeg mozes da kupis...



Da, slažem se da je najgori Kinez. Lud onaj narod što već 2-3 godine opušteno menja kese i filtere (original)..... Bolje da svake godine kupujete now usisivač.

Nisam rekao da Samsung ne valja, odličan je. Jedini mi je problem da kažem nekom "Čim treba kesa a ti odma kupi now"?!
 
Odgovor na temu

Supersever
Petar Mijušković

Član broj: 138246
Poruke: 7
*.sbb.rs.



+2 Profil

icon Re: Kese i hepa filteri za Samsung usisivace08.09.2010. u 08:49 - pre 165 meseci
Juče sam bio u BG Elektronik-u i imaju filter, onaj na ulazu u motor (sa žutim okvirom) i košta 700 dinara, a kupio sam i spoljni filter, na izduvu sa zadnje strane usisivača, doduše taj nije original ali pasuje, ovaj manji filter je 250 dinara. Rekli su mi da te filtere imaju uvek tako da može redovno da se menja (trebalo bi na godinu dana). Tako da nema potrebe da kupujem novi usisivač, još uvek.
 
Odgovor na temu

bakara
nBGd

SuperModerator
Član broj: 40157
Poruke: 16358



+2922 Profil

icon Re: Kese i hepa filteri za Samsung usisivace08.09.2010. u 20:59 - pre 165 meseci
Citat:
rewqrewq: Da, slažem se da je najgori Kinez. Lud onaj narod što već 2-3 godine opušteno menja kese i filtere (original)..... Bolje da svake godine kupujete now usisivač.

Nisam rekao da Samsung ne valja, odličan je. Jedini mi je problem da kažem nekom "Čim treba kesa a ti odma kupi now"?!

A kako si ti uspeo da zakljucis da je ovde neko kupio drugi usisivac zbog kesa (btw ovi o kojima govorima i ne koriste kese...)?

Kese bar imaju da se kupe za ne znam koji vec usisivac a ne za samsung...
Nažalost i kazna stvara naviku!
Nažalost i kazna izgrađuje stav!
 
Odgovor na temu

rewqrewq

Član broj: 230083
Poruke: 444
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+6 Profil

icon Re: Kese i hepa filteri za Samsung usisivace08.09.2010. u 22:02 - pre 165 meseci
Citat:
bakara: Ja sam kupio drugog samsunga ;)



Redosled poruka mi je tako delovao...... BG elektronik je SAMO u BG-u?!

Do sada sam u prodaji usisivača zaključio da je kod njih najbitniji deo 1. flter ili kesa i 2. crevo.
Gledam i slušam ljude kako po ceo dan tabanaju da nađu spomenute jer bez toga neće taraba da im radi.
Inače Samsung je, kako sam ja zaključio, daleko najprodavaniji usisivač. Imao sam ga i ja, a promenio sam ga jer mi je BG elektronik daleko.
 
Odgovor na temu

ironman
Beograd

Član broj: 40097
Poruke: 1135
109.106.245.*



+105 Profil

icon Re: Kese i hepa filteri za Samsung usisivace05.06.2011. u 18:53 - pre 156 meseci
Imam usisivac gorenje i filter se sastoji iz 2 dela sundjer i ovaj HEPA. Sundjerasti deo perem posle svakog usisavanja, dok ovaj drugi samo malo protresem, mozda ga odnesem i do benz. pumpe, da ga procistim kompresorom, ne izgleda i bas da moze da se pere.
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

rewqrewq

Član broj: 230083
Poruke: 444
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+6 Profil

icon Re: Kese i hepa filteri za Samsung usisivace06.06.2011. u 23:07 - pre 156 meseci
To što ti radiš, ispravno, ne radi 5% korisnika usisivača. Posle kuknjava gde je "usisna snaga".
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: TechZone :: Grejanje :: Kese i hepa filteri za Samsung usisivace

Strane: 1 2

[ Pregleda: 27120 | Odgovora: 28 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.