Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

USb ili Card EXpress wireless adapter?

[es] :: Wireless :: USb ili Card EXpress wireless adapter?

[ Pregleda: 2224 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Predrag Supurovic
Pedja YT9TP
Užice

Član broj: 157129
Poruke: 6279

Sajt: pedja.supurovic.net


+1571 Profil

icon USb ili Card EXpress wireless adapter?02.03.2008. u 08:05 - pre 196 meseci
Treba da uzmem novi laptop, kad klinac, ovaj sto sam ga nameracio nema PCMCIA neko Card Express (ili tako nesto) slot tako da moja PCMCIA wireless kartica koja me verno sluzi godinama u merenjima nece moci da se prikljuci.

Ima li negde kod nas da se kupi kakva PCMCIA ili USB wireless kartica sa prikljuckom za spoljnu antenu koja lepo radi sa NetStumblerom, a po mogucnosti da radi i u a standardu?

U Netiks cenovniku vidim da imaju Planeet WL-U356A i Senao NUB-362(EXT) koje su za b i g. Da li ih je neko probao sa Netstumlerom? Radi li merenje u dBm kako treba?
 
Odgovor na temu

dejan_osipaonica

Član broj: 117677
Poruke: 438
*.madnet.sohosistem.net.

Sajt: s3.bitefight.rs/user/bite..


+6 Profil

icon Re: USb ili Card EXpress wireless adapter?03.03.2008. u 12:46 - pre 196 meseci
Netstumbler radi provereno dobro sa ralink usb baziranim karticama.Isto tako i wireles monitor program za istu namenu jedino sto sam slabo (cini mi se uopste) vidjao da imaju spoljni konektor.Ja sam zato na moj tplink 321 ugradjivao sam prikljucak za antenu.Sto se tice a standarda ja mislim da ima samo usb-a sa ateros cipsetom koji podrzavaju ABG standard komunikacije.
amiga je dve godine zaredom dobila gremi nagradu,a ostali?
http://s3.bitefight.rs/user/bite/88097
 
Odgovor na temu

[es] :: Wireless :: USb ili Card EXpress wireless adapter?

[ Pregleda: 2224 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.