Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Misljenja o suzukiju GSXR1100 91god-vredi li kupovine

elitemadzone.org :: MotoZone :: Misljenja o suzukiju GSXR1100 91god-vredi li kupovine

Strane: 1 2

[ Pregleda: 30024 | Odgovora: 22 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

dejanfe
Dejan Matic
beograd

dejanfe
Član broj: 141698
Poruke: 87
80.93.242.*



+1 Profil

icon Re: Misljenja o suzukiju GSXR1100 91god-vredi li kupovine12.03.2008. u 21:21 - pre 195 meseci
Pozdrav za moderatore,prihvatam sve ako je bilo dobronamerno...
U mom slucaju,izgleda ce mi prelazna varijanta biti neki novi kinez,ne zbog kubikaze,vec zbog broja predjenih kilometara i uzivanja za skoro dvostruko manje para....pa i te registracije,ipak je to samo nekoliko meseci voznje,pa onda garaza.
Pozdrav,Dejan28
/
 
Odgovor na temu

vladd

Član broj: 37217
Poruke: 12059
212.200.213.*



+5251 Profil

icon Re: Misljenja o suzukiju GSXR1100 91god-vredi li kupovine12.03.2008. u 21:28 - pre 195 meseci
Ma jasno, ja da imam garazu, uzeo bih gxr-a, ali bih mogao i da potpisem da ga ne bih vozio..pa bar ne duze od nekoliko metara. Mazio bih ga i pazio, i zvao djole, i stajao bi radje u sobi:), nego na ulici.

Jednostavno, prevelika pauza, a pride nemam vise zglobove za rvanje sa azdajom, a ni osigurac u glavi, da bih sebi garantovao da nece biti odvrtanja rucice...

Zato merkam jeftini kruzer, koji ne zeli da ide preko 100-120..

Poz.
 
Odgovor na temu

franem
frane mrdeza
brodogradilistr
bms netherlands
hrvatska sibenik

Član broj: 328469
Poruke: 1
*.cm-6-1d.dynamic.ziggo.nl.



Profil

icon Re: Misljenja o suzukiju GSXR1100 91god-vredi li kupovine19.03.2015. u 23:10 - pre 109 meseci
Bok citao sam vase komentare .sa vecinom se slazem.uglavnom ja sam vlasnik gsxr 1100 vec duze vrijeme prije sam imao druge modele.iman 23 god i moje misljenje.ako nisi cist u glavi ozbiljan i stalozen taj motor ne kupuj.jer to je nesto predivlje za vozaca sa iskustvom a kamoli ne za pocetnika.oni koji ne vjeruju taj motor od dvadeset god se dan danas moze mjeriti sa najnovijim generacijama motora.problem koji on ima su kocnice nissis il oznaka nssn te kocnice su u ono vrijeme ka bile najbolje al to nije istina nssn je dobio tada licencu.uglavnom klista pasu od novijih suzukija npr.. tokico itd druga stvar.nakon dvadeset god starosti potrebno je rezervar plastificirati jer karburatore i membrane unistava jer rezervar je zeljezni pa korozira.uglavnom motor je prejak i uz neke male preformanse i dodatke da se srediti da bude ekstra.ja san svoga ustela u svakom pogledu .al taj motor trazi novca ja ga ne reg jer policiji ne stajem al veliki novac potrosim na gume kocnice itd servise membrane .mikuni karburator je najpogdjeniji za njega kad je motor ustelan omjer zraka i goriva kakav treba bit motor trosi premalo.sa akrapovicem i jos nekim detaljima na mjerenju moj suzuki ima 176 ks .malo previse .ko god me je vidija sa tim motorom pogotovo stariji bajkeri rekli su mi.sinko prodaj to ca .sto znaci ako prijatelju nisi vozac dobar taj motor triba postivati.a sta se tice tih svercera nisu bitni km sta pisu nego kako radi .i koliko je potrosen motor u posljednjih dvadeset godina.
Frmr
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MotoZone :: Misljenja o suzukiju GSXR1100 91god-vredi li kupovine

Strane: 1 2

[ Pregleda: 30024 | Odgovora: 22 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.