Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

[Bojler, ispadanje osigurača, pregrevanje] Potreban savet

elitemadzone.org :: TechZone :: Grejanje :: [Bojler, ispadanje osigurača, pregrevanje] Potreban savet

Strane: 1 2

[ Pregleda: 25204 | Odgovora: 22 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Marko Enter
Smederevo-Hagen,Nemacka

Član broj: 155840
Poruke: 1453
*.madnet.sohosistem.net.



+6 Profil

icon Re: [Bojler, ispadanje osigurača, pregrevanje] Potreban savet19.03.2008. u 16:39 - pre 196 meseci
Potpuno se slazem sa Black_eyed

pozdrav Marko
 
Odgovor na temu

X Files
Vladimir Stefanovic
Pozarevac

X Files
SuperModerator
Član broj: 15100
Poruke: 4902
*.dynamic.sbb.co.yu.

Jabber: xfiles@elitesecurity.org


+638 Profil

icon Re: [Bojler, ispadanje osigurača, pregrevanje] Potreban savet21.03.2008. u 21:59 - pre 196 meseci
Danas sam skinuo grejač (koji je elem posle onog super zagrevanja vode, počeo da greje slabije).

Bio je totalno rascvetan, napunjen kamencom... Zapravo, evo slike:







(slike su sa mobilnog i nisu bas najbolje, nikako da namestim fokus, pa se bolje vidi španski zid)
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

X Files
Vladimir Stefanovic
Pozarevac

X Files
SuperModerator
Član broj: 15100
Poruke: 4902
*.dynamic.sbb.co.yu.

Jabber: xfiles@elitesecurity.org


+638 Profil

icon Re: [Bojler, ispadanje osigurača, pregrevanje] Potreban savet22.03.2008. u 13:10 - pre 196 meseci
Ova priča dobila je i epilog.

Javio mi se jutros Privatnom porukom jedan član [ES]-a (vlade_k6), inače tehničko lice u firmi TermoRad koja proizvodi pomenuti bojler.

Na osnovu mog opisa, do detalja mi je objasnio šta se sve redom događalo (grejač, kamenac, kratak spoj preko vode, 'lepljenje' termostata itd). Iako se u firmi ne bave proizvodnjom termostata i grejača, ponudio mi je da mi besplatno u ime firme pošalje ceo pomenuti set koji fabrički ugrađuju (iako mi je garancija odavno istekla i o kamencu nisam ni razmišljao).

Mislim da ovo ne bi trebalo shvatiti kao reklamu, već kao lep gest vredan pomena.

Hvala Vlade :)
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: TechZone :: Grejanje :: [Bojler, ispadanje osigurača, pregrevanje] Potreban savet

Strane: 1 2

[ Pregleda: 25204 | Odgovora: 22 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.