Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

ADSL restartovanje racunara

[es] :: ISP :: ADSL :: ADSL restartovanje racunara

[ Pregleda: 2099 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Tubifeks

Član broj: 86648
Poruke: 7
79.101.240.*



Profil

icon ADSL restartovanje racunara22.03.2008. u 01:13 - pre 196 meseci
Ljudi pomagajte...

Instalirao sam juče drajvere,radio normalno...Odem od kuce,vratim se posle 2-3 sata kad windows puce.Formatiram,sredim sve kad ono restartuje se dok koristim adsl.Modem je smartax mt882u,sve to radi perfektno ali jednostavno se restartuje.Vremenski može da potraje i po sat vremena od restartovanja do restartovanja ali malopre me zezao non stop.Citao sam negde po nešto ali bezuspesno,nisam uspeo ništa da nađemVirusa nema,formatiran pa kasperski...Otisao od kuce pre 2 sata i iskljucim modem,ostavim otvorene prozore kako bih znao da se nije restartovao i nije,ukljucim modem,krenem da skinem firefox (rekom možda je do explorera) i on paf restartovanje...Molim za pomoć,poludecu

Da,zaboravih.Preko telekoma sam a povezao preko usb-a i imam i ISDN
 
Odgovor na temu

easyyu
Pol isidor
MSc. Elektrotehnika-Telekomunikacije
Kanjiza

Član broj: 18220
Poruke: 1729
77.46.207.*

ICQ: 314201297


+170 Profil

icon Re: ADSL restartovanje racunara22.03.2008. u 01:50 - pre 196 meseci
joj..zasto preko Usb-a?Zasto ne preko LAN-a?
Takvih problema preko LAN-a neces imati!
 
Odgovor na temu

calexx

SuperModerator
Član broj: 71794
Poruke: 20046



+1651 Profil

icon Re: ADSL restartovanje racunara22.03.2008. u 08:32 - pre 196 meseci
Mislim da ovo nema veze sa vrstom konekcije. Sličan slučaj imam u firmi i problem pravi Kaspersky koji se izgleda sudara sa nekim od instaliranih programa. Pokrenem Thunderbird i Win pukne. Počnem neki DL i opet pukne. Ugasim Kasperskog i sve lepo radi. Na kompu ima svačega, tu i tamo se javi još neki problem i reinstaliraću ga prvom prilikom a dotle je ubačen neki drugi AV softver. Naravno, na internet ide preko mreže i nekog rutera, KIS je licenciran i normalno radi na ostalih nekoliko računara gde je instaliran.
Da li instaliraš još nešto osim Windowsa pa Kasperskog? Da li je sam Windows standard ili neka budžena varijanta? Možda mi daš neku ideju pre nego reinstaliram.
 
Odgovor na temu

Tubifeks

Član broj: 86648
Poruke: 7
77.46.235.*



Profil

icon Re: ADSL restartovanje racunara22.03.2008. u 09:26 - pre 196 meseci
Imam kopiju windowsa,pinacle tv karticu,tehnisat skystar2 satelitsku.Kad mi je pukao windows imao sam instaliran nod32.Sada imam kasperskog trial.Evo radio je komp nocas nesto skidao preko shareaze i nije se restartovao.Evo i sad sam na netu vec jedno sat vremena i radi.Nemam pojma.
Imam nazad prikljucak za mrezni kabal ali ne znam kakva je to mrezna kartica i imam li je,mislim da nije u sklopu ploce jer zasebno nemam nista sem navedenog gore i graficku.
Aj pa tako....
 
Odgovor na temu

Tubifeks

Član broj: 86648
Poruke: 7
79.101.133.*



Profil

icon Re: ADSL restartovanje racunara22.03.2008. u 09:46 - pre 196 meseci
Evo skontao sam nesto,iskljucio usb i ukljucio preko ethernet kabla,nista se nije desavalo pa sam se setio da sam iskljucio network adapters "nvidia nForce networking controller,ukljucim ga i ono radi :) e sad koliko ce videcemo.Ne znam moram li da skinem one drajvere za usb
 
Odgovor na temu

easyyu
Pol isidor
MSc. Elektrotehnika-Telekomunikacije
Kanjiza

Član broj: 18220
Poruke: 1729
77.46.207.*

ICQ: 314201297


+170 Profil

icon Re: ADSL restartovanje racunara22.03.2008. u 15:08 - pre 196 meseci
Citat:
Tubifeks: Evo skontao sam nesto,iskljucio usb i ukljucio preko ethernet kabla,nista se nije desavalo pa sam se setio da sam iskljucio network adapters "nvidia nForce networking controller,ukljucim ga i ono radi :) e sad koliko ce videcemo.Ne znam moram li da skinem one drajvere za usb

Reko ja tebi :)
 
Odgovor na temu

[es] :: ISP :: ADSL :: ADSL restartovanje racunara

[ Pregleda: 2099 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.