Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Malaguti Madison & Piaggio X8,X9 & Suzuki Burgman

elitemadzone.org :: AutoZone :: Malaguti Madison & Piaggio X8,X9 & Suzuki Burgman

[ Pregleda: 6421 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

EHHO

Član broj: 140667
Poruke: 302
*.kalik.info.



+2 Profil

icon Malaguti Madison & Piaggio X8,X9 & Suzuki Burgman27.03.2008. u 17:40 - pre 195 meseci

Imam nesto u planu da za ovo leto pazarim jedan od ovih skutera. U pitanju bi bio polovan skuter u rangu od 125 do 250 kubika, koji bi najvise koristio po gradu i mozda ponekad nesto malo van grada. Posto se ne razumem nesto preterano u motore, osim nekih osnovnih stvari, zanima me na sta najvise treba obratiti paznju prilikom kupovine polovnih skutera i koliko motori u ovom rangu kubikaze mogu da predju km pre neke reparacije (uglavnom sam nailazio na modele koji imaju iza sebe 15 - 20000 km, da li je to puno ili te masine jos mogu dobro da sluze, ali da pretpostavimo da je motor uredno odrzavan).

Takodje ako neko ima preporuku za jos neki model koji je u rangu sa gore pomenutim modelima neka napise,a takodje i ako neko ima preporuku zasto jedan od gore pomenutih treba uzeti a zasto neki treba izbegavati neka napise.Isto tako ako neko zna za neke mane nekog od ovih skutera neka pise.

I jos jedna od najbitnijih stvari, da moze lako da se dodje do rezervnih delova i da su isti relativno pristupacni a ne da deru kozu sa ledja kada nesto treba da se menja, kao i koje masine birati posto koliko sam do sada gledao u Malagutiju su ugradjivali Yamahine agregate i od jos nekog proizvodjaca ali ne znam tacno naziv.


Hvala unapred svim na odgovorima i pozdrav
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: AutoZone :: Malaguti Madison & Piaggio X8,X9 & Suzuki Burgman

[ Pregleda: 6421 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.