Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Sprint Sport malo vise informacija!

elitemadzone.org :: AutoZone :: Sprint Sport malo vise informacija!

[ Pregleda: 3704 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

drobac11
Nenad Drobac
radnik
Indjija

Član broj: 178457
Poruke: 1
*.eunet.yu.

Sajt: drobacnenad.blogger.ba


Profil

icon Sprint Sport malo vise informacija!13.04.2008. u 11:36 - pre 194 meseci
E ovako sad za leto treba da uzmem motor,video sam ovaj sprint i svideo mi se njegov izgled a i cena mu je odlicna...Sad me zanima malo vise o ovom motoru(brzina,potrosnja,iskustva)Citao sam da je motor jako los,a neki kazu da je dobar,da se razumemo meni motor ne treba da ga vozim na velike relacije,samo malo po gradu i zbog toga mislim da mi je ovo najbolje resenje,pa da cujem vase misljenje i iskustva(brzina,potrosnja)
 
Odgovor na temu

niko_normalan
nezaposlen
bg

Član broj: 197014
Poruke: 81
79.101.194.*



Profil

icon Re: Sprint Sport malo vise informacija!14.10.2008. u 13:15 - pre 188 meseci
znas kako....
jako je mali...moras da se pogrbis da bi wozio..a da ne pricham ako se dwoje woze....onaj zadnji nema gde lepo noge da satawi nego mora da ih uwrne ka unutra jer tako je naprawljeno,,,,ako ga lepo razradis i ne teras ga prwih 1000 km do daske,ici ce ti solidno tj 50 sa dvoje i 70 ako idesh sam...ubrzava najbolje od swih skutera koje sam wozio...ima malo sediste...plastika za koju se drugi vozach drzi lako puca....kad je hladno moras da mu dajes i pustas gas nekoliko puta dok lepo ne pocne da prima....
swe u swemu...kolko para tolko muzike....
mada ja bih ti preporucio sprint max stwarno extra motor za josh 200 e ali ga uzmes da ga otplacujes 36 meseci i rata ti bukvalno iznosi nekih 2500 mesecno....a toliko ces za goriwo potrositi mesecno(znaci goworim ti koliko su male rate)
widim da je tema stara i reci mi dali si ga kupio?
kakaw je?
dali se kwario?
dali je swe kako ja pricam?
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: AutoZone :: Sprint Sport malo vise informacija!

[ Pregleda: 3704 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.