Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Verovali ili ne - Nove licne karte, pocelo izdavanje

elitemadzone.org :: MadZone :: Verovali ili ne - Nove licne karte, pocelo izdavanje

Strane: << < .. 5 6 7 8 9 10

[ Pregleda: 81471 | Odgovora: 182 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

SlobaBgd

Član broj: 70350
Poruke: 2348



+5071 Profil

icon Re: Verovali ili ne - Nove licne karte, pocelo izdavanje18.06.2008. u 22:15 - pre 192 meseci
@ Horvat
Kad sam bio mlađan omladinac ja, fakultetisanje je bilo (prilično) besplatno. Šta ako naletim na nekog vršnjaka na opštinskom šalteru, kod njega to neće proći. A ako tu priču pričam nekom mlađem, ispašće da je u Titovo vreme bilo oskudacije, a ne bih da se dušmani raduju. Znači, bolje da platim.
 
Odgovor na temu

Au197/79
Zlatan Kadragić
Minhen

Član broj: 3556
Poruke: 772
91.148.95.*

Sajt: aurelije.blogspot.com


+47 Profil

icon Re: Verovali ili ne - Nove licne karte, pocelo izdavanje19.06.2008. u 13:44 - pre 192 meseci
Citat:
Au197/79: Saznao sam da je moguće bez po muke izvaditi novu staru dobru staru ličnu kartu :)

Nema čekanja, nema vađenja mesta prebivanja.


E jesam naivan. Očigledno neprilagođen Srbiji®. Čekao sam samo 3 sata u onom užasu policijske stanice Novi Beograd. A pre polaska razmišljao sam da li da idem pa da doručkujem kad se vratim. Sreća pa sam ipak doručkovao, srušio bih se tamo. A od miomirisa „nisam sam se kupao 3 nedelje dana“ mi se povraćalo. A kad sam bio samo 2 mesta od šaltera, usta pandurka i ode na pauzu od 35 minuta, a niko nije dovoljno stručan da je odmeni. Imaju 13 šaltera a polovina ne radi. Na 2 šaltera su nadrobili gomilu funkcija (pasoši, vozačke... na jednom, lične karte, prijavi i odjave boravka na drugom) pa su redovi ogromni a klijent se obrađuje i po pola sata. Čuo sam i davno zaboravljen zvuk mehaničke pisaće mašine.

Mada bilo je i humora. Ljudi ne znaju da se potpišu!!!! Mora da im se kaže da napišu ime i prezime pisanim slovima :) I opet neki pogreše :D

Znate šta je zanimljivo? U isti taj red će stati i oni nesrećnici što su stajali za nove nove lične karte samo ovaj put za potvrdu o prebivalištu :D
Bolje džaba ležat nego džaba radit.
 
Odgovor na temu

Horvat

Član broj: 17332
Poruke: 3042
adsl-78-30-189-8.eunet.rs.



+165 Profil

icon Re: Verovali ili ne - Nove licne karte, pocelo izdavanje19.06.2008. u 17:12 - pre 192 meseci
Citat:
SlobaBgd: @ Horvat
Kad sam bio mlađan omladinac ja, fakultetisanje je bilo (prilično) besplatno. Šta ako naletim na nekog vršnjaka na opštinskom šalteru, kod njega to neće proći. A ako tu priču pričam nekom mlađem, ispašće da je u Titovo vreme bilo oskudacije, a ne bih da se dušmani raduju. Znači, bolje da platim.

ih..."sitnice" :)...ja samo kazem savet ;)
a to sam rekao jer i na ovom mom faxu ima starije generacije pomalo koji studiraju,eto,primera radi,covek upisao mehaniku,ima svoje preduzece i [tako bar kontam] nece drugom da placa potpis,nego ce sam zavrsiti fax i sam potpisivati projekte

 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Verovali ili ne - Nove licne karte, pocelo izdavanje

Strane: << < .. 5 6 7 8 9 10

[ Pregleda: 81471 | Odgovora: 182 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.