Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Sta cete uraditi po vesti o ukidanju viza za EU ?

elitemadzone.org :: MadZone :: Sta cete uraditi po vesti o ukidanju viza za EU ?

Strane: 1 2 3 4 5 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 146257 | Odgovora: 674 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Beltrammi

Član broj: 42910
Poruke: 883
..7-r.retail.telecomitalia.it.



+11 Profil

icon Sta cete uraditi po vesti o ukidanju viza za EU ?28.04.2008. u 22:10 - pre 194 meseci
Jos dok sam ziveo u Srbiji zamisljao sam kako ce izgledati ovaj dan. Pretpostavljam da ce predsednik simbolicno preseci vrpcu na Horgosu dok bude okruzen kamperima koji tu budu cekali.
 
Odgovor na temu

Horvat

Član broj: 17332
Poruke: 3042
adsl-213-67.eunet.yu.



+165 Profil

icon Re: Sta cete uraditi po vesti o ukidanju viza za EU ?28.04.2008. u 22:13 - pre 194 meseci
kakvo ukidanje viza? :D
hahahahaha :)))

bilo bi lepo :)
 
Odgovor na temu

škorpion

Član broj: 87100
79.101.244.*



Profil

icon Re: Sta cete uraditi po vesti o ukidanju viza za EU ?28.04.2008. u 22:34 - pre 194 meseci
Pucaću u vazduh iz raspoloživog vatrenog naoružanja, a odmah zatim ću se napiti k'o stoka...
 
Odgovor na temu

momsab
Momčilo
Beograd, R.Srbija

Član broj: 2804
Poruke: 3041
89.216.97.*

Jabber: pitati@PP
Sajt: www.momsab.com


+1 Profil

icon Re: Sta cete uraditi po vesti o ukidanju viza za EU ?28.04.2008. u 22:49 - pre 194 meseci
preselicu se u Kinu i zapcoeti neki izvozni posao u EU :D
Žena u krevetu i vino na stolu nikako ne smeju da čekaju. Jer, vino se greje a žena hladi.

-vinolog
 
Odgovor na temu

Radovan__III
Radovan__III
Beograd

Član broj: 15669
Poruke: 1245
*.vdial.verat.net.



+26 Profil

icon Re: Sta cete uraditi po vesti o ukidanju viza za EU ?28.04.2008. u 22:59 - pre 194 meseci
izvozices kineze ?
Aj sad svi u biblioteku da nesto pojedemo i popijemo ...
--------------------------------
Knjigovodstvo

 
Odgovor na temu

Chieftec

Član broj: 159885
Poruke: 61
79.101.183.*



+54 Profil

icon Re: Sta cete uraditi po vesti o ukidanju viza za EU ?28.04.2008. u 23:05 - pre 194 meseci
Ja imam plan, prvi sledeci vikend idem kolima u Pariz.

Uh :|
prodje mi veci deo mladosti i jos uvek nista od toga. Nesto tako normalno za ostale, ko jos o tome razmislja.

Jbt u kavezu smo, zar nije klaustrofobicno kada malo razmislite, vrtimo se uglavnom u radijusu od par desetina kilometara - a tolika planeta - a zivot samo sada i nikada vise. Moze se putovati i sa vizama itd, ali mnogima je nedostupno, a pogotovo u mladosti, kada najvise treba da se putuje, bez stalnog posla, garantna pisma, bla, bla..

Pored svih ociglednih razloga zbog kojih sam se borio protiv bivseg rezima; suzavca, kamenja, pendreka, bukvalno bio spreman da poginem zato sto nisam video smisao da zivim u toj rupi evrope, ukidanje viza je bio jedan od najkonkretnijih motiva - wow zamisli, voz - odes negde - i samo odes. I evo posle 7+ godina, jos nista.

E sada, da ne bih bio obrisan posto nema politike na forumu, necu da kazem kome bih (/&/$/%%# mamu zbog toga, ali recimo da voli da uzgaja macke :] I ako se ostvari kolalicija "patriota" posle ovih izbora, treba ukinuti i internet i tv i sve, bolje da buduce generacije ni ne znaju da postoji nesto izvan ovoga.

Moze zivot da se prozivi i ovako: neko se rodi, zatvori se odmah u podrum, samo se dotura hrana - ispod vrata recimo, moze eventualno da gleda TV koji kreira kockoglavi majmun, prodje 70 godina, test osoba umre.
Eto, mozemo zakljucutii da je proziveo zivot, zdrav, mozda je bio i nacionalno ponosan, sta ces vise. U nekoj perspektivi beskraja svemira, milijardi godina, svega toga (da, ja ne verujem u boga) - ta tackica koju predstavlja jedan ljudski zivot, nije bas ni bitno da li je zivot prosao u podrumu ili drugacije. I nikakva visa sila i kosmicka pravda nece nista dovesti na svoje, to nam je sto je, dodje, prodje i nikada ponovo.

I zato fuckinh ne treba da nam prodje zivot ovako, )(&/(&/% vam mamu "patriotsku", sta je tu patriotski, patriotski je obezbediti zivot, jbt - cega cemo da se setimo pred smrt kada sve prodje: ahm, cekaj, da, jbg, nisam nesto proziveo, ali sto smo bili dostojanstveni, da, da, kako smo pobedili NATO, majku im fasisticku...

ne znam, uvek se iznerviram oko tih tema, a i tuzno je sve to :/ Koga briga, ako necemo da budemo deo civilizacije, ne moramo, nece nas vuci za rukav, a zivot prodje i cao..
 
Odgovor na temu

night-shift
Vukašin Sadžak
• Student FTN, • Software developer
• Futog/Novi Sad

night-shift
Član broj: 17930
Poruke: 1213
77.46.221.*

Sajt: www.netolerancija.com


+8 Profil

icon Re: Sta cete uraditi po vesti o ukidanju viza za EU ?28.04.2008. u 23:26 - pre 194 meseci
Odvešću unučiće na putovanje po EU.
La parole est d'argent, mais le silence est d'or.
www.netolerancija.com
 
Odgovor na temu

vladd

Član broj: 37217
Poruke: 12059
91.150.105.*



+5251 Profil

icon Re: Sta cete uraditi po vesti o ukidanju viza za EU ?28.04.2008. u 23:43 - pre 194 meseci
Bas nista. Kao i sa vizama. Za bilo kakvo putovanje treba parica...tako da imam veci problem od viza...a koji slabo ko namerava da resava.
 
Odgovor na temu

stil

Član broj: 4832
Poruke: 2066



+419 Profil

icon Re: Sta cete uraditi po vesti o ukidanju viza za EU ?28.04.2008. u 23:49 - pre 194 meseci
Ljudi bi trebalo da vide na kakav jos nacin bi moglo da se zivi. Naj bitnije od svega je da to vide svojim ocima. A ne da slusaju interpretacije raznih hohstaplera.
 
Odgovor na temu

Marisav
Guberniя Serbiя

Član broj: 149900
Poruke: 99
217.169.219.*

Sajt: www.gamezer.com/billiards


+1 Profil

icon Re: Sta cete uraditi po vesti o ukidanju viza za EU ?28.04.2008. u 23:57 - pre 194 meseci
Kakva crna viza, nisam upoznao još ni svu lepotu Srbije.
 
Odgovor na temu

101010

Član broj: 166349
Poruke: 112
79.101.184.*



+18 Profil

icon Re: Sta cete uraditi po vesti o ukidanju viza za EU ?29.04.2008. u 00:10 - pre 194 meseci
Citat:
vladd: Bas nista. Kao i sa vizama. Za bilo kakvo putovanje treba parica...tako da imam veci problem od viza...a koji slabo ko namerava da resava.
Nije bash tako, evo čiftek pomenuo pariz. Vecina nashih srednjoskoloca-studenata, leti uspe da se dokopa nekog mora. Racunajuci da put i smestaj za 10 dana u proseku plate minimalno oko 150evra, potrose bar jos toliko i tu smo na 300.
Za te pare, u tim godinama opusteno vozom do pariza, tamo smestaj u hostelu 10dana, 15e max, i mnogo manje ako ih je vise, a zakazu ranije, hrane se pametno po supermarketima, jos bolje dovuku hranu ako ne iz srb onda iz hu,
i Pariz je vash.

Da ne pricamo, o kombinacijama klosarenja i poluilegalnih poslica, evropa je leti puna amera, sretao sam neke koji su u eu godinu dana, a pre 10 meseci potrosili zadnje pare. Obicno su tek zavrsili highschool ili su nezaposleni, bez obaveza. A kako, pa snadju se, provalis gde je jeftin smestaj, navatas neki sitni posao za smehstaj + hranu ili pare itd...

Sve se moze kad se hoce, samo da se moze...
 
Odgovor na temu

škorpion

Član broj: 87100
79.101.244.*



Profil

icon Re: Sta cete uraditi po vesti o ukidanju viza za EU ?29.04.2008. u 00:52 - pre 194 meseci
Citat:
Chieftec:
Jbt u kavezu smo, zar nije klaustrofobicno kada malo razmislite...

Naravno. Muka mi pripadne kad samo pomislim da će neke buduće generacije putovati kroz svemir na neke druge planete a ja ceo život proveo zaglavljen na jednoj te istoj planeti.
Možete li da zamislite izlet na mesec? Kako li to izgleda... Kakve sam kurate sreće verovatno bi mi i za to trebala viza.
 
Odgovor na temu

Horvat

Član broj: 17332
Poruke: 3042
adsl-213-67.eunet.yu.



+165 Profil

icon Re: Sta cete uraditi po vesti o ukidanju viza za EU ?29.04.2008. u 01:15 - pre 194 meseci
Citat:
101010: Nije bash tako, evo čiftek pomenuo pariz. Vecina nashih srednjoskoloca-studenata, leti uspe da se dokopa nekog mora. Racunajuci da put i smestaj za 10 dana u proseku plate minimalno oko 150evra, potrose bar jos toliko i tu smo na 300.
Za te pare, u tim godinama opusteno vozom do pariza, tamo smestaj u hostelu 10dana, 15e max, i mnogo manje ako ih je vise, a zakazu ranije, hrane se pametno po supermarketima, jos bolje dovuku hranu ako ne iz srb onda iz hu,
i Pariz je vash.

Da ne pricamo, o kombinacijama klosarenja i poluilegalnih poslica, evropa je leti puna amera, sretao sam neke koji su u eu godinu dana, a pre 10 meseci potrosili zadnje pare. Obicno su tek zavrsili highschool ili su nezaposleni, bez obaveza. A kako, pa snadju se, provalis gde je jeftin smestaj, navatas neki sitni posao za smehstaj + hranu ili pare itd...

Sve se moze kad se hoce, samo da se moze...


da lepo je to,s tim da amerima ne trebaju vize da se setaju po eu,a ti da bi i izasao treba ti viza,a kamoli da se smucas okolo [backpacking i slicno] :)
 
Odgovor na temu

101010

Član broj: 166349
Poruke: 112
79.101.184.*



+18 Profil

icon Re: Sta cete uraditi po vesti o ukidanju viza za EU ?29.04.2008. u 01:36 - pre 194 meseci
Ma da backpacking je zakon, al' dok imash snage za ranac... :)
Inace mislim da mi je neki amer pricao da u EU mogu da ostanu bez vize 3 meseca, a onda se vrate ili prodju neku proceduru za produzenje boravka, sve u svemu nije tragican problem...

Za mene jednu povratnu kartu Mesec-Proxima Centauri preko Marsa. Nas Klingonce ne interesuju vashe glupe granice i jsh gluplja dokumenta :)
 
Odgovor na temu

LoLive
System Administrator
-LO-

Član broj: 170476
Poruke: 145
212.200.205.*

Jabber: lagator@live.com
Sajt: www.host-space.info


+4 Profil

icon Re: Sta cete uraditi po vesti o ukidanju viza za EU ?29.04.2008. u 06:59 - pre 194 meseci
Spakovati najosnovnije stvari..
U 12.00h stupanje na snagu zakon (od strane EU)
U 12.05h prelazak granice
U 12.06h poslednji pogled
U 12.07h ....

 
Odgovor na temu

žutokljunac

Član broj: 153760
Poruke: 374
*.sa.hs-hkb.ba.



+471 Profil

icon Re: Sta cete uraditi po vesti o ukidanju viza za EU ?29.04.2008. u 08:07 - pre 194 meseci
Odmah idem u Milano na Derbi Milan - Inter. Na drugi nivo.
 
Odgovor na temu

staticInt

Član broj: 66101
Poruke: 485
*.conepuppy.com.



+43 Profil

icon Re: Sta cete uraditi po vesti o ukidanju viza za EU ?29.04.2008. u 08:38 - pre 194 meseci
Realno vize nisu problem ono sto jeste problem su pare, ja imam sengen na godinu dana koji mogu da obnavljam, samo vam trebaju pare i nista vise. :)

BTW nije to samo kod nas da ljudi retko putuju bilo gde, radnicka glasa u Nemackoj, Engleskoj itd. putuje samo na more i to u zemlje kao sto je Bugarska i Crna Gora, a oni retko kad izlaze iz svog rodnog grada, mada i nemaju tu potrebu da putuju negde.

U svakom slucaju ako zelite da putujete mozete, ne sprecavaju vas vize vec nedostatak novca.
 
Odgovor na temu

gajo2
Budapest

Član broj: 62614
Poruke: 518
*.i-rose.si.

Sajt: b.flyingoranges.com


+117 Profil

icon Re: Sta cete uraditi po vesti o ukidanju viza za EU ?29.04.2008. u 09:33 - pre 194 meseci
Citat:
žutokljunac: Odmah idem u Milano na Derbi Milan - Inter. Na drugi nivo.
Karte su ti samo 200-300 EUR i rasprodate su pre 6 meseci
 
Odgovor na temu

LoLive
System Administrator
-LO-

Član broj: 170476
Poruke: 145
79.101.211.*

Jabber: lagator@live.com
Sajt: www.host-space.info


+4 Profil

icon Re: Sta cete uraditi po vesti o ukidanju viza za EU ?29.04.2008. u 10:14 - pre 194 meseci
Citat:
staticInt:
BTW nije to samo kod nas da ljudi retko putuju bilo gde, radnicka glasa u Nemackoj, Engleskoj itd. putuje samo na more i to u zemlje kao sto je Bugarska i Crna Gora, a oni retko kad izlaze iz svog rodnog grada, mada i nemaju tu potrebu da putuju negde.

da da poznati Stereotipi...

 
Odgovor na temu

Urkelele
Sistem Administrator

Član broj: 21350
Poruke: 516
77.46.186.*



+141 Profil

icon Re: Sta cete uraditi po vesti o ukidanju viza za EU ?29.04.2008. u 10:32 - pre 194 meseci
Ja ne mogu da verujem da jos uvek postoje "pajseri" koji veruju u predizborni marketing bilo koje stranke. Kako ne moze da vam bude jasno da svi oni gledaju samo svoju zadnjicu ih bas ih briga za narod i sta je njima potrebno. Jednom recju, SVI SU ONI ISTI.

No dobro, rekosmo da ovde nema politike (a i ne secam se da sam gore negde pomenuo rec "politika" ) da vidimo dalje... Viza??? Hmmmm, sta li je to??? Ja to nemam. Kupio bih jednu da bi se malo k**** po gradu, al' ne znam ni kako izgleda tako da... Ali moze i ja sam za ukidanje istih
E sad, a sta bih uradio??? Pa sta da radim posle kad je nemam? Zar ce zivot da mi bude interesantan bez iste? Posle necu moci da idem po gradu i da se pravim vazan sto imam vizu. Ali dobro, sta cu uraditi... Pa... najverovatnije bih otisao u posetu Beogradu, da se uverim dal' je taj grad bas toliko lep i mocan kao sto ga beogradjani opisuju...

Jaoooooo qqleeeleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee...
qq meni, ja da sam normalan pored vas bih poludeo!
Tek sad znam koliko ne znam...
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Sta cete uraditi po vesti o ukidanju viza za EU ?

Strane: 1 2 3 4 5 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 146257 | Odgovora: 674 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.