Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kymco Agility 50 - iskustva

elitemadzone.org :: MotoZone :: Kymco Agility 50 - iskustva

Strane: 1 2

[ Pregleda: 37728 | Odgovora: 26 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Gost




Profil

icon Re: Kymco Agility 50 - iskustva13.08.2010. u 23:17 - pre 165 meseci
pozdrav svima.ja sam danas razocarani kupac jer mi je izmakao agility ispred nosa,tako da cekacete jos neki dan dok postanem jedan od ponosnih vlasnika.jedno me zanima,a to je: da li se blokada na CDI pomera tako sto se ''presece neka zica'' ili sta vec? i da li je neko menjao rolnice i da li to necemu doprinosi? ovaj koji sam ja vozio je isao max 58 sa svim tim blokadama.pozz
 
Odgovor na temu

Gost




Profil

icon Re: Kymco Agility 50 - iskustva16.08.2010. u 16:43 - pre 165 meseci
Citat:
Gost: pozdrav svima.ja sam danas razocarani kupac jer mi je izmakao agility ispred nosa,tako da cekacete jos neki dan dok postanem jedan od ponosnih vlasnika.jedno me zanima,a to je: da li se blokada na CDI pomera tako sto se ''presece neka zica'' ili sta vec? i da li je neko menjao rolnice i da li to necemu doprinosi? ovaj koji sam ja vozio je isao max 58 sa svim tim blokadama.pozz


Blokada na CDI-u se otklanja tako sto se zasjece CDI i presjece se jedna zicica. Mozes na netu pronaci detaljno objasnjenje i slike na kojima je prikazano gdje se taj CDI zasjece. Ja nisam otklonio blokade.
 
Odgovor na temu

Gost




Profil

icon Re: Kymco Agility 50 - iskustva31.10.2010. u 21:18 - pre 163 meseci
ti sto ti skuter slabo vuce uz brdo i ne prima gas, nasteluj ventile,ocisti filter za vazduh,i pogledaj svecicu i ja mislim da vise neces imati problema.
 
Odgovor na temu

Gost




Profil

icon Re: Kymco Agility 50 - iskustva16.07.2012. u 18:33 - pre 142 meseci
Ako hoces brzinu kupi APRILIU.Mislim da je Agility skroman skuter,koji se ne kvari cesto.
 
Odgovor na temu

Gost




Profil

icon Re: Kymco Agility 50 - iskustva16.07.2012. u 18:34 - pre 142 meseci
Ako hoces brzinu kupi APRILIU.Mislim da je Agility skroman skuter,koji se ne kvari cesto.
 
Odgovor na temu

Gost




Profil

icon Re: Kymco Agility 50 - iskustva20.06.2013. u 17:48 - pre 131 meseci
Evo i ja sam jos jedan ponosan vlasnik Kymco Agility 50 i prezadovoljan sam sa njim servisiran je redovno i ne pravi probleme. Istina je da gubi gas ali meni se to desava jedino kad je napolju jako hladno, leti nema nikakvih problema. Platio sam da mi skinu blokadu i sad ide 66 - 67 km/h(rolnice nisam menjao, fabricke na njemu), medjutim posle nadjem da ima fora da prerezes CDI i da onda ide brze...naravno lik iz servisa to nije uradio. Gledam po netu i citam masa kaze da je to rutina opet jedan lik kaze kad je to uradio da vise ne moze elektronski da ga pali...kome verovati? Ako je neko menjao CDI za neki sportski ako moze da kaze koja je kinta u pitanju?
 
Odgovor na temu

vladd

Član broj: 37217
Poruke: 12059
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+5251 Profil

icon Re: Kymco Agility 50 - iskustva23.06.2013. u 14:32 - pre 131 meseci
Ako se pretera sa testerisanjem, unisteno je paljenje.

http://www.youtube.com/watch?v=ZJtxkMgRYbw

Poz
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MotoZone :: Kymco Agility 50 - iskustva

Strane: 1 2

[ Pregleda: 37728 | Odgovora: 26 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.