Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Satanisticka simbolika na PINK-u

elitemadzone.org :: MadZone :: Satanisticka simbolika na PINK-u

Strane: 1 2 3 4 5

[ Pregleda: 24995 | Odgovora: 90 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

1978

Član broj: 133822
Poruke: 19
213.244.209.*



Profil

icon Satanisticka simbolika na PINK-u11.05.2008. u 15:12 - pre 193 meseci
Obrnut pentagram u emisiji " Vi Pitate " na PINK-u, 11.05.2008 g.

Neverovatno, ali istinito. Emisiju vodi Rada Radjenovic, a gosca je bila Jelena Karleusa. U "totalu" se vidi tepih u obliku obrnutog pentagrama u bordo boji. A kao sto se zna satanisticke boje su maslinasta zelena i bordo itd. Druga stvar je sto je i stocic u obliku pentagrama i postavljen je u obrnutom smeru u odnosu na "total".

Za one koji ne znaju sta je "total". To predstavlja kameru koja u kadru obuhvata sve goste i ostale vizuelne elemente u studiju koji su spremljeni za tu emisiju.

Ovakvo javno reklamiranje satananizma i njihovih simbola govori u kojoj meri su sve pore u ovom drustvu zagazile u ovu problematiku savremenog drustva. Na doticnoj televiziji je verovatno scenograf poklonik neke satan-organizacije i to javno izrazava kroz emisije. Zamislite koliko ima pored toga prikrivene simbolike koja se nevidi za obicne ljude. A jadna voditeljka Rada to verovatno vidi, ali nema nikakvu moc i ugled na PINK-u, pa ne moze da raguje, a i da reaguje izgubila bi karijeru.

Novi trend u svetu i Srbiji je "satanizam zarad karijere", pa gde puklo.

 
Odgovor na temu

momsab
Momčilo
Beograd, R.Srbija

Član broj: 2804
Poruke: 3041
89.216.97.*

Jabber: pitati@PP
Sajt: www.momsab.com


+1 Profil

icon Re: Satanisticka simbolika na PINK-u11.05.2008. u 15:34 - pre 193 meseci
a mozda scenograf porucuje da je bolje ne gubiti vreme na takve licnosti i takve emisije?
Žena u krevetu i vino na stolu nikako ne smeju da čekaju. Jer, vino se greje a žena hladi.

-vinolog
 
Odgovor na temu

smfilip
Beograd

Član broj: 12580
Poruke: 1630



+4 Profil

icon Re: Satanisticka simbolika na PINK-u11.05.2008. u 15:55 - pre 193 meseci
auuu...kako je neko paranoican
 
Odgovor na temu

jablan

Član broj: 8286
Poruke: 4541



+710 Profil

icon Re: Satanisticka simbolika na PINK-u11.05.2008. u 16:31 - pre 193 meseci
Ovo me podseća na onaj vic:

Citat:
Dođe čovek psihijatru na razgovor. Psihić na tabli nacrta kvadrat.
• Na šta vas ovo podseća?
• Na golu ženu.
Psihić se začudi, pa nacrta trougao.
• Na šta vas ovo podseća?
• Na golu ženu.
Psihijatar nacrta krug.
• Na šta vas ovo podseća?
• Na golu ženu!
Psihijatar se zamisli, pa reče:
• Čoveče, pa vi ste opsednuti seksom!
Ovaj besno skoči sa stolice i vikne:
• Pa ko ovde crta gole žene, ja ili vi?
 
Odgovor na temu

commissar

Član broj: 18743
Poruke: 600
77.46.164.*



+172 Profil

icon Re: Satanisticka simbolika na PINK-u11.05.2008. u 16:40 - pre 193 meseci
Helsinze, srpski sine!!!!!!!!!!
Dobra vila mi je ispunila 2 zelje. Treci put nisam mogao.
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16683
*.dip.t-dialin.net.



+7169 Profil

icon Re: Satanisticka simbolika na PINK-u11.05.2008. u 16:44 - pre 193 meseci
Bwahaha,

Zar nisu Karleusu vec odavno uzeli na zub vernici od kad je pravila onaj spot u karlovackoj gimnaziji i time oskrnavila veliku svetinju, kolevku obrazovanja (u kojoj rade ljudi koji bi iznajmili prostor bilo kome za kilo ribe) i zabila noz u jos jedno Srce Srbije? :)

Karleusa, cerka tame, andjeo pakla.... Sada i sa eksplicitnim simbolima antihrista na ruzicastoj televiziji - pazite se boziji jagnjici, Karleusa vreba iz svakog pakovanja tangi i CD-ova Grand Produkcije! :)

Joj stomak... aaaa :)

Nema... ovo je zadatak za Abrahama Van Helsinga, srpskog sina (C) commissar :)!
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

nkrgovic
Nikola Krgović
Beograd

Član broj: 3534
Poruke: 2807

ICQ: 49345867
Sajt: https://www.twinstarsyste..


+655 Profil

icon Re: Satanisticka simbolika na PINK-u11.05.2008. u 17:22 - pre 193 meseci
Lepo sam se prvo uhvatio za glavu da vidim da li je ovo ozbiljno.... Braaate.... Zavera Satanista protiv pravovernih da im iskvare omladinu prikazujuci im PETOUGAO! Zamisli ti to.... Mogao bi i Patrijarh da istupi i da trazi da se deci to ne predaje u skoli.... Zamisli, deca u skoli uce o petouglovima! Samo fali Mrs. Lovejoy da povice "Please, think of the Children!" :D.

Ako ovako nastave jos ce neko na televiziji pricati i da se zemlja okrece oko sunca ili neko drugo takvo bogohuljnje..... A sta li ce onda biti? Sve je to predvideo jos sv. Jovan, dok je jeo pecurke na Patmosu, kazem vam ja !
Please do not feed the Trolls!

Blasphemy? How can I blaspheme? I'm a god!'
 
Odgovor na temu

1978

Član broj: 133822
Poruke: 19
213.244.208.*



Profil

icon Re: Satanisticka simbolika na PINK-u11.05.2008. u 19:32 - pre 193 meseci
Ovo su ozbiljne stvari, staviti u emisiju obrnuti pentagram u pravoslavnoj Srbiji ...
Ispitivanje javnosti ...
Za neupucene : Ne postoji zavera vec brutalna stvarnost.
Za neupucene: Normalan pentagram je simbol coveka ,a satanisti sve sto je pozitivno okrecu naopacke, kao sto je obrnuti pentagram, obrnuti krst i nasiroko poznata obrnuta svastika (Hitler).

Cudno je sto cela scenografija u pomenutoj emisiji obiluje zvezdama, a bas onu u "totalu" i to najvecu i najuocljiviju okrecu naopacke ... za naivne je to samo nova emisija ... he he
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16683
*.dip.t-dialin.net.



+7169 Profil

icon Re: Satanisticka simbolika na PINK-u11.05.2008. u 19:39 - pre 193 meseci
Citat:
1978
Ovo su ozbiljne stvari, staviti u emisiju obrnuti pentagram u pravoslavnoj Srbiji ...


Mislim da ti mislis na neku nepostojecu Srbiju, nazovimo je "Virtuelna Pravoslavna Srbija"

Ustav one prave Republike Srbije, koja postoji i u kojoj zivis kaze sledece:

http://www.parlament.sr.gov.yu/content/lat/akta/ustav/ustav_1.asp

Citat:

Član 11.

Republika Srbija je svetovna država.
Crkve i verske zajednice su odvojene od države.
Nijedna religija ne može se uspostaviti kao državna ili obavezna.


Dakle, Ustav kaze da Srbija nije pravoslavna vec svetovna drzava, u kojoj svaki stanovnik ima pravo da veruje ili ne veruje u sta god hoce - to ukljucuje i satanu, ako bas zeli... mada, samo da napomenem da je satana virtuelni drugar u glavi iz iste price kao i pravoslavni bog, tako da su za njegovo "postojanje" odgovorni isti oni koji su definisali pravoslavnog boga... :)

Citat:

Za neupucene: Normalan pentagram je simbol coveka ,a satanisti sve sto je pozitivno okrecu naopacke, kao sto je obrnuti pentagram, obrnuti krst i nasiroko poznata obrnuta svastika (Hitler).


To je stvar verovanja... Pentagram je pre svega geometrijska slika i predstavlja deo geometrije, a "znacenje" je nesto sto mu daju ljudi i vrlo je subjektivno - tako da je stvar licnog ukusa sta nekom pentagram znaci.

Ako pogledas istoriju, razne kulture itd... primetices da pentagram znaci svasta, obrnut ili ne... Sta pentagram znaci Pinku i Karleusi, to ne znam - ali sta ce nekom znaciti, to zavisi samo od licnog suda. Eto meni recimo "obrnuti pentagram bordo boje" ne znaci ama bas nista, posto "satanu" smatram samo za virtuelnog drugara nekih ljudi, u koje sebe ne ubrajam :)
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

commissar

Član broj: 18743
Poruke: 600
77.46.164.*



+172 Profil

icon Re: Satanisticka simbolika na PINK-u11.05.2008. u 19:59 - pre 193 meseci
@1978: elementi blasfemije su vec duboko ukorenjeni, a sve je pocelo jos davne 1995. (cini mi se) godine, sa nimalo naivnom grupom TAP 011 (!) i jos manje naivnim stihovima "......i bog bi se plasio kada bi znao......" koje smo imali prilike da cujemo u njihovoj pesmi "Gace". Primeti da u samo par reci imas dva jeziva momenta: 1) bog da se plasi necega i 2) bog da nesto ne zna.
Salu na stranu.
Pominjes neupucenost, simbole, obrnut krst..... Obrnut krst je "izum" jednog od Hristovih sledbenika, ne znam tacno kog, koji je, posto mu je ucitelj bio razapet, a kad je i sam dosao na red za razapinjanje, iz poniznosti i postovanja prema svom ucitelju trazio da bude razapet naglavacke, tj. na krstu koji bi (iz anatomskih razloga) bio naopako okrenut. Neka me neko ko zna malo vise o ovome dopuni i/ili ispravi, posto to predavanje nisam bas najpazljivije ispratio.
Dobra vila mi je ispunila 2 zelje. Treci put nisam mogao.
 
Odgovor na temu

Davor Vlajkovic

Član broj: 24486
Poruke: 2795
*.dynamic.sbb.rs.



+52 Profil

icon Re: Satanisticka simbolika na PINK-u11.05.2008. u 20:17 - pre 193 meseci
Obožavam ovakve teme, svaki put me iznova fascinira ograničenost nekih ljudi po pitanju mogućnosti sagledavanja jedne situacije iz više različitih uglova, ne bi li dobili potpuniju sliku o nečemu. A za fanatike, u ovom slučaju verske, je bukvalno preduslov da budu takvi...

Jedan primer: imam drugara koji je vrlo pobožan i koji svaki put kada negde ugleda 666 kombinaciju, npr. u nečijem broju telefona ili na registarskoj tablici automobila, se instant prekrsti i ispusti jedno 'o moj Bože' :) Isti taj drugar je moj običaj da se ponekad skraćeno potpisujem akronimom dvl (skraćeno od davor.vlajkovic, a ne devil :) prokomentarisao sa, citiram, 'ccc, igraš se vatrom' :) Meni je to zanimljivo, kao neko iz marketinškog sveta ko se usput zanima i psihologijom i sociologijom, volim da se igram eksploatisanja takvih stereotipa i provociram ljude na taj način, što se da videti i po imenu moje kompanije-to-be koja je navedena u potpisu. Cenim da se i scenograf sa Pinka vodio sličnom logikom, koja očigledno pali ;)
 
Odgovor na temu

Bojan Basic
Novi Sad

Bojan Basic
SuperModerator
Član broj: 6578
Poruke: 3996
89.216.108.*

Jabber: bojan_basic@elitesecurity.org
ICQ: 305820253


+605 Profil

icon Re: Satanisticka simbolika na PINK-u11.05.2008. u 20:19 - pre 193 meseci
Mene zanima samo jedno: na osnovu čega je postavljač teme zaključio, pre svega, da je zvezda (ili pentagram, ako baš hoćete) bila naopačke okrenuta? Tepih stoji na podu i njegov položaj zavisi iz kog ugla se snima, a svakako je bilo i scena koje su taj tepih prikazivale okrenut „normalno“, kao i okrenut „na stranu“ itd.

Ali ajde, prihvatićemo da je baš ova jedna scena bila ključna u propagiranju satanizma, dok su one iz drugih uglova tu da zametu trag.
Ljubičice crvena, što si plava kô zelena trava.
 
Odgovor na temu

Miroslav Jeftić
Istraživanje ruda
[ES]

Član broj: 37513
Poruke: 6833

Sajt: about:blank


+2200 Profil

icon Re: Satanisticka simbolika na PINK-u11.05.2008. u 20:22 - pre 193 meseci
Citat:
commissar: Obrnut krst je "izum" jednog od Hristovih sledbenika, ne znam tacno kog, koji je, posto mu je ucitelj bio razapet, a kad je i sam dosao na red za razapinjanje, iz poniznosti i postovanja prema svom ucitelju trazio da bude razapet naglavacke, tj. na krstu koji bi (iz anatomskih razloga) bio naopako okrenut. Neka me neko ko zna malo vise o ovome dopuni i/ili ispravi, posto to predavanje nisam bas najpazljivije ispratio.


U pitanju je Sv. Petar.
 
Odgovor na temu

Sabijach

Član broj: 174608
Poruke: 22
80.74.160.*



+1 Profil

icon Re: Satanisticka simbolika na PINK-u11.05.2008. u 22:02 - pre 193 meseci
Ljudi ovo je ozbiljna stvar! Ovim je korumpiran um milionima inteligentnih i perspektivnih ljudi koji gledaju Karleušu na Pinku!!
Pohitajmo u crkvu, do kutije za priloge - da se skupe pare za egzorcizam i lomaču!!11
 
Odgovor na temu

nkrgovic
Nikola Krgović
Beograd

Član broj: 3534
Poruke: 2807

ICQ: 49345867
Sajt: https://www.twinstarsyste..


+655 Profil

icon Re: Satanisticka simbolika na PINK-u11.05.2008. u 22:22 - pre 193 meseci
Citat:
commissar:
Pominjes neupucenost, simbole, obrnut krst..... Obrnut krst je "izum" jednog od Hristovih sledbenika, ne znam tacno kog, koji je, posto mu je ucitelj bio razapet, a kad je i sam dosao na red za razapinjanje, iz poniznosti i postovanja prema svom ucitelju trazio da bude razapet naglavacke, tj. na krstu koji bi (iz anatomskih razloga) bio naopako okrenut. Neka me neko ko zna malo vise o ovome dopuni i/ili ispravi, posto to predavanje nisam bas najpazljivije ispratio.

Navodno se radi o jevrejskom ribaru Simonu, poznatog kod nas pod "hriscanskim imenom" (konspirativno ime? sta god...) Petar. Ime, originalno znaci "stena", "kameni" ili nesto slicno.

Frazu "navodno" koristim jer je razapinjane na krst, kod Rimljana, bila ozbiljna kazna, koja se vrlo ozbiljno izvrsavala i gde nisi mogao da biras kako ce te razapeti, niti, generalno, kojom kaznom ce te kazniti. Razapinjane naglavacke je bila posebno stroga kazna rezervisana za politicke neprijatelje carstva. Drugim recima, ta kazna je primenjivana i na druge osudjenike i pre i posle njega.

Please do not feed the Trolls!

Blasphemy? How can I blaspheme? I'm a god!'
 
Odgovor na temu

Horvat

Član broj: 17332
Poruke: 3042
adsl-226-36.eunet.yu.



+165 Profil

icon Re: Satanisticka simbolika na PINK-u11.05.2008. u 22:43 - pre 193 meseci
procitao sam samo naslov
odgovor,hahahahahahaha :D

ne gledaj pink,skkodi zdravlju :P
 
Odgovor na temu

jericho1405
Programer
Istocno Sarajevo

Član broj: 178952
Poruke: 45



+683 Profil

icon Re: Satanisticka simbolika na PINK-u11.05.2008. u 23:21 - pre 193 meseci
Hehe, zaista tuzno ...
Bas mi prijatelj prica kako je gledao neki film SPC-a, gdje je ispricana gomila gluposti na ovu i slicne teme. Tako je, recimo, neki genije dosao do zakljucka da je internet djavolja stvar na osnovu dobro nam poznatog www (world wide web), sto bi na hebrejskom znacilo 666 :) (hebrejsko pismo nema posebne znakove za brojeve, pa redni brojevi slova, ujedno, predstavljaju i znak za sam broj). Takodje je bilo price o 'zigosanju' ljudi ugradnjom cipova itd itd. Uglavnom bezbroj idiotizama potpisanih SPC-om, za jednostavno filovanje neukih ljudi i moderan nacin da se narod odvrati od 'djavolje' nauke :). Jbg, danas ne mogu da spaljuju ljude.

Ovo sa pentagramom je ocigledan primjer da narod, i dan-danas, bez problema zagrize na ovako naivnu bajku, nazalost.
Never argue with an idiot. They bring you down to their level and beat you with
experience.
 
Odgovor na temu

momsab
Momčilo
Beograd, R.Srbija

Član broj: 2804
Poruke: 3041
89.216.97.*

Jabber: pitati@PP
Sajt: www.momsab.com


+1 Profil

icon Re: Satanisticka simbolika na PINK-u11.05.2008. u 23:27 - pre 193 meseci
nije film SPCa nego nekog ili nekih fanatika koji ne znaju sta su cinjenice (ne racunajuci mesanje sestougaonika i petougaonika)
cuveni digitalni andjeo (a ja sam bio lud da odgledam do kraja)
http://video.google.com/videoplay?docid=7929072146122248802
Žena u krevetu i vino na stolu nikako ne smeju da čekaju. Jer, vino se greje a žena hladi.

-vinolog
 
Odgovor na temu

1978

Član broj: 133822
Poruke: 19
213.244.208.*



Profil

icon Re: Satanisticka simbolika na PINK-u12.05.2008. u 00:56 - pre 193 meseci
@ Ivan Dimkovic - dobro si napisao post, ali nisi uzeo u obzir kolektivno nesvesno, tebi svaka cast ako od toga mozes da se oslobodis ili odbranis.

@Bojan Basic - ja mislim da imas u prvom mom postu odgovor

@ Davor Vlajkovic - jer nam ti mozda preporucujes da nosimo obrnute pentagrame okacene oko vrata i da prosetamo Knez Mihajlovom da bi videli kako pali na druge :). Zanimljivo razmisljas ali nije to to.

Uglavnom satanisti kriju svoje simbole obozavanja i ne nose ih javno, osim na Pinku.
U ostalom broj 666 nije broj satane vec coveka. Razlog tome je taj da ugljenik kao osnova zivota ima 6 neutrona, 6 protona i 6 elektrona sto bi rekli 666 u periodnom sistemu elemenata.

Da li ste ustvari znali da mi zivimo vec u paklu ? :) :)

 
Odgovor na temu

Srđan Pavlović
Specijalna Edukacija i Rehabilitacija MNRO
Vojvodina, Bačka Palanka

Srđan Pavlović
Član broj: 139340
Poruke: 5571
79.101.179.*

Sajt: www.oligofrenolog.com


+382 Profil

icon Re: Satanisticka simbolika na PINK-u12.05.2008. u 01:15 - pre 193 meseci
a jel mogu da tuzim pink ako mi satana uzme dusu?

mislim bar 600-700 evrica da uzmem za neki laptop?

Citat:
U ostalom broj 666 nije broj satane vec coveka. Razlog tome je taj da ugljenik kao osnova zivota ima 6 neutrona, 6 protona i 6 elektrona sto bi rekli 666 u periodnom sistemu elemenata.


da... vernici uvek ustanovljuju neke kauzalitete od kojih te stomak zaboli od smaha (kako li ih samo pronalaze) ... ;)

Citat:
ali nisi uzeo u obzir kolektivno nesvesno, tebi svaka cast ako od toga mozes da se oslobodis ili odbranis.


Reci ti nama od cega ti ne mozes da se oslobodis ili odbranis, pa da to malo proanaliziramo,
pusti pink i karleusu, oni su nebitni ;)

[Ovu poruku je menjao Kernel-1 dana 12.05.2008. u 02:26 GMT+1]

[Ovu poruku je menjao Kernel-1 dana 12.05.2008. u 02:26 GMT+1]
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Satanisticka simbolika na PINK-u

Strane: 1 2 3 4 5

[ Pregleda: 24995 | Odgovora: 90 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.