Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kako pametno kupiti chopper?

elitemadzone.org :: AutoZone :: Kako pametno kupiti chopper?
(Zaključana tema (lock), by vladd)

[ Pregleda: 2862 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

SDNenad
Nenad Samardzija
informaticar, Poreska uprava
Backa Palanka

Član broj: 181420
Poruke: 1
195.222.97.*



Profil

icon Kako pametno kupiti chopper?27.05.2008. u 13:56 - pre 193 meseci
Pozdrav svima!
Znam da je vec bilo diskusija na temu chopper-a ovde na forumu, ali nisam nasao nesto bas sveze, a situacija sa ponudom na trzistu se menja iz dana u dan. Sve u svemu, moja dilema je prosta: kako kupiti chopper za malo para a ne pogresiti? Naravno - koliko para toliko i muzike, to svi znamo, ali moze li se za neki umeren novac od oko 2hiljade EUR pazariti nesto zglavno, novo ili polovno. Ne bih da kupujem neki oldtimer od 20god. jer je izvikan, a posle glavobolje sa odrzavanjem. Na sajmovima i u radnjama sam video nesto od kineza koji su u ponudi, konkretno SPRINT-ove choppere: Prince - 1300EUR, Raptor 2300EUR, Challenger 2300EUR. Da li neko moze da mi kaze iz sopstvenog iskustva kakve su to masine? Mislim neko ko ih je bas vozio neko vreme. Svi mi imamo razlicita misljenja o kineskoj robi raznih vrsta, ali rade oni i vrhunsku robu i krajnji krs. E, gde spadaju gorepomenuti SPRINT motori? Naisao sam i na Qingqi QM250 koji izgleda interesantno.
Sreo sam par ljudi koji voze npr. SPRINT Prince ali svi su ih kupili u neko najskorije vreme i jos ih razradjuju tako da nemaju neko duze iskustvo. Prvi komentari su im uglavnom veoma povoljni, u stilu: odlican pazar za malo novca.
Uz jos jedno izvinjenje ako ponavljam vec vidjenu temu, zamolio bih iskusnije posetioce foruma da me posavetuju, skrenu paznju na neke masine koje nemam u vidu, ili jednostavno kazu: ne pazari to, to je lose... Radije necu kupiti nista nego da uzmem sebi jeftinu nevolju. Dobar savet zlata vredi...

Unapred hvala!
Nenad
 
0

vladd

Član broj: 37217
Poruke: 12059
*.rcub.bg.ac.yu.



+5251 Profil

icon Re: Kako pametno kupiti chopper?27.05.2008. u 14:18 - pre 193 meseci
Preporucujem da ipak procitas sagu o choperima iliti kruzerima, malko je kontraverzno da spominjemo novopridosle copere i dugogodisnje iskustvo..koje u principu moze da znaci, nesto malo, ali i ne mora, u zadnjih 10god je tehnika i tehnologija zamahnula krupnim koracima..

Poz
 
0

elitemadzone.org :: AutoZone :: Kako pametno kupiti chopper?
(Zaključana tema (lock), by vladd)

[ Pregleda: 2862 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.