Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Problem prilikom ulaska na HDD i na HDD !!!

[es] :: Zaštita :: Problem prilikom ulaska na HDD i na HDD !!!

[ Pregleda: 1640 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

edo_lafina

Član broj: 127154
Poruke: 120
*.as54.sa-ma.bih.net.ba.



Profil

icon Problem prilikom ulaska na HDD i na HDD !!!23.06.2008. u 17:21 - pre 192 meseci
Imam dva problema prilikom otvaranja obje particije.Kad otvorim jednu od particija svaki put otvori sadrzaj diska u novom prozoru sto znaci da nemam opciju back da se vratim u My computer , prilikom svakog otvaranja bilo koje particije pojavi se prozor : shell.exe has encountered a problem and need to close.We are sorry for the inconvenience.If you were in the middle of something , the information you were working on might be lost.I tu imam ponudjene opcije DEBUG i CLOSE i naravno uvijek idem na CLOSE.Na obadvije particije pojavljuje se fajl pod nazivom ffpscache.tmp i kad god ga obrisem prilikom sledećeg ulaska na disk opet se pojavi i tako sve na obje particije.Pokusao sam da skeniram sa : Eset smart security , Spybot - Search & Destroy , Spyware Doctor , Ad-Aware 2007 , Run XP Repair Pro 2007 , CCleaner , svi ovi programi su svjeze dopunjeni novim update-om i nista ne pronalaze.Moja konfiguracija je :
MSI KT6 Delta
AMD Athlon XP 2100+
ATI radeon 9600 SE
RAM 2 x 512 DDR400
HDD ATA Maxtor 250GB
Windows XP Professional , SP2
Zna li neko u cemu je problem i kako da ga rijesim ??
POZDRAV !!
 
Odgovor na temu

SlobaBgd

Član broj: 70350
Poruke: 2348



+5071 Profil

icon Re: Problem prilikom ulaska na HDD i na HDD !!!23.06.2008. u 19:34 - pre 192 meseci
Citat:
edo_lafina: Imam dva problema prilikom otvaranja obje particije.Kad otvorim jednu od particija svaki put otvori sadrzaj diska u novom prozoru sto znaci da nemam opciju back da se vratim u My computer ,
POZDRAV !!


Ovo rešavaš jednostavno, pogledaj sliku.



[Ovu poruku je menjao SlobaBgd dana 23.06.2008. u 21:07 GMT+1]
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

icobh
Igor Pejašinović
Network Admin
Navigo SC d.o.o.
Banja Luka

Član broj: 18738
Poruke: 1319
*.inecco.net.

Sajt: www.nsc.ba


+4 Profil

icon Re: Problem prilikom ulaska na HDD i na HDD !!!23.06.2008. u 20:08 - pre 192 meseci
Nije ovo baš jednostavno. Najvjerovatnije si pokupio AMVO. Bilo je priče o ovoj napasti i ovdje negdje na forumu.
I ♥ ♀

Ovaj post je zlata vrijedan!
 
Odgovor na temu

edo_lafina

Član broj: 127154
Poruke: 120
*.as54.sa-ma.bih.net.ba.



Profil

icon Re: Problem prilikom ulaska na HDD i na HDD !!!23.06.2008. u 22:22 - pre 192 meseci
"SlobaBgd" hvala na odgovoru , ali sve je vec bilo postavljeno kao na slici i dalje isti problemi.Dajte ljudi ima li neko neku ideju ???
 
Odgovor na temu

icobh
Igor Pejašinović
Network Admin
Navigo SC d.o.o.
Banja Luka

Član broj: 18738
Poruke: 1319
*.inecco.net.

Sajt: www.nsc.ba


+4 Profil

icon Re: Problem prilikom ulaska na HDD i na HDD !!!24.06.2008. u 13:33 - pre 192 meseci
Rekao sam, potraži temu o AMVO. Imaš gore u vrhu sajta pretragu, ukucaj AMVO i pukni Enter. Mislim, šta još treba da kažem?!
I ♥ ♀

Ovaj post je zlata vrijedan!
 
Odgovor na temu

[es] :: Zaštita :: Problem prilikom ulaska na HDD i na HDD !!!

[ Pregleda: 1640 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.