Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Pogrešna strana na autoputu!!! MUST SEE

elitemadzone.org :: MadZone :: Pogrešna strana na autoputu!!! MUST SEE

Strane: 1 2

[ Pregleda: 13203 | Odgovora: 33 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

BrackoNe
Nemanja Bračko
Stara Pazova

Član broj: 15801
Poruke: 115
*.static.beocity.net.

ICQ: 317974947


+1 Profil

icon Pogrešna strana na autoputu!!! MUST SEE04.08.2008. u 23:05 - pre 191 meseci
Evo šta mi se desilo juče kada sam išao iz Kovilja za Novi Sad.
Baba 'ladno piči 120-140km/č autoputem sa jugićem, ali u pogrešnom smeru!!!

Ako pogledate 18. sekundu, videćete da je baba imala više sreće nego pameti, naime, kamion je vozio voznom (srednjom) trakom, a iza njega, krenuo je autobus u preticanje. Sva sreća pa se kamiondžija snašao i prešao u zaustavnu traku, dok se vozač autobusa premestio u srednju, voznu, traku, a baba je nastavila preticajnom trakom da vozi svojim tempom...

http://www.youtube.com/watch?v=2v7vZXF4pC4

http://www.youtube.com/watch?v=-bbb1KZwojQ

http://www.youtube.com/watch?v=7lN_GD9u560

Više ovde.
 
Odgovor na temu

BioSQUAD
BioSQUAD

Član broj: 70379
Poruke: 566
212.200.126.*



Profil

icon Re: Pogrešna strana na autoputu!!! MUST SEE05.08.2008. u 00:08 - pre 191 meseci
Sreca da nije dosao neka kola i direktno u nju! Jooooj.
Samsung Note II # iPhone 5 user
 
Odgovor na temu

StORM48

Član broj: 22809
Poruke: 7536



+401 Profil

icon Re: Pogrešna strana na autoputu!!! MUST SEE05.08.2008. u 20:27 - pre 191 meseci
Babu bi trebalo direktno u ludnicu.
Ako ona nije u stanju da rasuđuje šta je pogrešno, a šta nedopustivo pogrešno, onda ona psihički nije sposobna za vožnju!

Mene iskreno hvata jeza kad vidim kakve starkelje i dalje voze. Da sam zakonodavac, predvideo bih brate da nema više dozvole posle 60-te godine i ćao. Možda bi se oni osećali kao da su izgubili ljudska prava, ali češe mi se za njihova prava kad direktno ugrožavaju živote nas ostalih.

Interesantno je da imam i jednog komšiju koji ima cca 64 godine, a uz to je jedva pokretljiv, loše vidi i gotovo uopšte ne čuje. On mrtav 'ladan vozi, a ostale komšije (koje su se vozile s njim) kažu da on blago nije svestan saobraćaja u svojoj okolini, te da je pravo čudo kako je još uvek čitav.

Dakle, zalažem se za zabranu učestvovanja u saobraćaju za dinosauruse, u bilo kom svojstvu različitom od putnika/pešaka.

Pretpostavljam da se ovo moglo desiti na uključenju kod Beške, u pravcu Beograda, jer su tamo oni branici postavljeni tako idiotski, da te put direktno vodi u suprotni smer, ako imalo zveraš unaokolo. Bez obzira, ako je čak i to bio uzrok, treba biti načisto ćaknut, pa to ne primetiti u roku od pola sekunde i još se (HEJ!) zaleteti kao na pisti.

Pozdrav
 
Odgovor na temu

Marisav
Guberniя Serbiя

Član broj: 149900
Poruke: 99
91.143.222.*

Sajt: www.gamezer.com/billiards


+1 Profil

icon Re: Pogrešna strana na autoputu!!! MUST SEE05.08.2008. u 20:33 - pre 191 meseci
Citat:
Mene iskreno hvata jeza kad vidim kakve starkelje i dalje voze. Da sam zakonodavac, predvideo bih brate da nema više dozvole posle 60-te godine i ćao.
Upravo ovi balavci od 18-20 godina su mnogo veca opasnost. Tata im kupio auto pa cepaju auto kao da su Formula 1.
 
Odgovor na temu

StORM48

Član broj: 22809
Poruke: 7536



+401 Profil

icon Re: Pogrešna strana na autoputu!!! MUST SEE05.08.2008. u 21:17 - pre 191 meseci
To da li "balavci" luduju ili ne, rešava se primenom postojećeg Zakona o saobraćaju RS. U ovom slučaju, problematika je mnogo zamršenija. Starci ne divljaju, luduju ili štaveć, ali nisu sposobni, ni psihički, ni fizički, da svesno učestvuju u saobraćaju, da budu prisutni u sopstvenom automobilu to jest, čime svesno ili (što je češće) nesvesno dovode u opasnost ostale učesnike u saobraćaju. A bilo je ove godine bar 3-4 saobraćajke, za koje sam zapamtio da su vinovnici vrlo stare osobe (u jednoj je učestvovao deda od 71. godinu).

Dakle, balavce možeš da iskultivišeš visokim kaznama i zatvorom. Potencijalne matore ubice malo teže, osim ukoliko im ne uskratiš mogućnost da se rvaju s volanom.

Pozdrav
 
Odgovor na temu

žutokljunac

Član broj: 153760
Poruke: 374
77.238.201.*



+471 Profil

icon Re: Pogrešna strana na autoputu!!! MUST SEE05.08.2008. u 21:33 - pre 191 meseci
Stvarno neverovatno. Trebao si ovaj snimak da unovčiš.
Potvrdila se ona, stara " Bog čuva budale ". Bakutaner bi mogao ovako do Zagreba i nazad. Da sam ja bio, naleteo bih na hladnjaču posle 5 sekundi.
 
Odgovor na temu

pitikovski

Član broj: 116407
Poruke: 263
*.adsl-2.sezampro.yu.



+19 Profil

icon Re: Pogrešna strana na autoputu!!! MUST SEE05.08.2008. u 21:37 - pre 191 meseci
Ja sam pre 5-6 godina imao saobracajku sa dedom koji je imao tada 74 godine,prosao je na STOP i nije bio ni svestan znaka.Prisao sam mu posle udarca u njegov desni stub i video da jedva pokusava da izadje iz auta,u prvom momentu sam pomislio da je povredjen ali kada sam mu pomogao da izadje nisam mogao da verujem...... i kaze meni on...sine pa sto tako juris,ja mu kazem deda bre imam prvenstvo jel si ti uopste video znak...a on kaze ma nisam ja znam da ovde imam prvenstvo...to mora da su od skoro promenili (nikada ta ulica nije imala prvenstvo) i sta cu...zovem policiju,njemu dozvola vazeca ,panduri se krtili kada su videli koliko ima godina,al jbg neko mu produzio dozvolu i on vozi.
 
Odgovor na temu

StORM48

Član broj: 22809
Poruke: 7536



+401 Profil

icon Re: Pogrešna strana na autoputu!!! MUST SEE06.08.2008. u 00:09 - pre 191 meseci
O tome pričam.

Ja bi ga odmah u zatvor, pa dokle preživi. Kako bre mozga nemaju da se okanu vožnje dok nekog nisu ubili. Nego, zapeo sa 74 godine da vozi. A kad napravi takav karambol, ja bih prvo uhapsio doktora koji mu je uverenje izdao, a tek onda njega. Ne znam drugi način.

Pozdrav
 
Odgovor na temu

žutokljunac

Član broj: 153760
Poruke: 374
77.238.202.*



+471 Profil

icon Re: Pogrešna strana na autoputu!!! MUST SEE06.08.2008. u 07:04 - pre 191 meseci
Koliko sam video bakica ima položaj leđa ko Mister Bean. Šteta što nije krenula u preticanje.
 
Odgovor na temu

BrackoNe
Nemanja Bračko
Stara Pazova

Član broj: 15801
Poruke: 115
*.static.beocity.net.

ICQ: 317974947


+1 Profil

icon Re: Pogrešna strana na autoputu!!! MUST SEE06.08.2008. u 10:37 - pre 191 meseci
Citat:
Marisav: Upravo ovi balavci od 18-20 godina su mnogo veca opasnost. Tata im kupio auto pa cepaju auto kao da su Formula 1.

Jel' se to odnosilo na mene, ili..? :)
Ma stvarno ti bakutaneri i dekutaneri, to je katastrofa...
 
Odgovor na temu

zoran_lovric
Beograd

Član broj: 47997
Poruke: 31



Profil

icon Re: Pogrešna strana na autoputu!!! MUST SEE06.08.2008. u 12:12 - pre 191 meseci
Cekaj, nije mi jasno sta je bilo na kraju: da li je baba odustala od voznje i okrenula se ili ste vi odustali od snimanja? Koliko dugo je tako vozila?

btw, u par trenutaka se vidi da je snimljena tablica, samo proveri da li se u originalnom snimku moze procitati. Makar da joj oduzmu dozvolu, ako nista drugo.
 
Odgovor na temu

momsab
Momčilo
Beograd, R.Srbija

Član broj: 2804
Poruke: 3041
89.216.97.*

Jabber: pitati@PP
Sajt: www.momsab.com


+1 Profil

icon Re: Pogrešna strana na autoputu!!! MUST SEE06.08.2008. u 12:23 - pre 191 meseci
stari ljudi nisu problem nego komisije koje im produzavaju vozacku
ako se ne varam, sto si stariji cesce ides na preglede radi produzavanja dozvole
inace znam nekoliko matoraca koji voze bolje nego neki 40ogodisnjaci koji postuju propise i voze u skladu sa stanjem na putu

kad smo vec kod saorbacajki, da li neko ima statisticke analize po godinama koje starosne grupe najcesce prave karambole sa smrtnim ishodom i u kakvim vozilima


za bakutu nemam reci, valjda je reagovao MUP ako ste javili
Žena u krevetu i vino na stolu nikako ne smeju da čekaju. Jer, vino se greje a žena hladi.

-vinolog
 
Odgovor na temu

mrle 011

Član broj: 143142
Poruke: 234
89.110.203.*



+8 Profil

icon Re: Pogrešna strana na autoputu!!! MUST SEE06.08.2008. u 12:54 - pre 191 meseci
Citat:
momsab: ..... kad smo vec kod saorbacajki, da li neko ima statisticke analize po godinama koje starosne grupe najcesce prave karambole sa smrtnim ishodom i u kakvim vozilima......


za statistiku, analize i grafikone ti je najbolje da pitas dimketa.
ono sto ti mogu reci iz odokativnog iskustva, je da su najcesce starosne grupe koje prave karambole - pijanci svih uzrasta.
a vozila su dvotockasi, leti, za zimu ne znam.
cesto vidjam zimi bmw-e kako 'oce da im se zatetura b*lja na poledici, valjda ima veze i sa profilom vozaca istih.

nego bre, zasto uskracivati pravo starijima da voze?
sta bi sa demokratijom i ljudskim pravima i slobodama?
 
Odgovor na temu

StORM48

Član broj: 22809
Poruke: 7536



+401 Profil

icon Re: Pogrešna strana na autoputu!!! MUST SEE06.08.2008. u 13:06 - pre 191 meseci
Isto što i sa svim ostalim vidovima prava i sloboda. Ako si sposoban, u pogledu motorike, onda je to OK. Međutim, rekao bih da matorci lekarske preglede prolaze na mufte, pa bi jedini pravi način bio potpuna zabrana. Ljudska prava i slobode su valjda dostupni i za osobe mlađe od 18 godina, koje (čik sad pazi) takođe nemaju pravo da upravljaju vozilom, osim 50cc sa PSP. Gde su njihova prava? A tek prava veverica da jedu plodove nezgađene smogom?!

Eh da, ja bih zabranio i taj PSP. Tih klipana pogine pun kavez svaki dan.

Žao mi je što će ovo zvučati bezdušno, ali - više se brinem za one koji se takvima (-18 & +60) nađu na putu.

Pozdrav
 
Odgovor na temu

optix
CH

SuperModerator
Član broj: 7009
Poruke: 1867
*.dynamic.sbb.rs.



+101 Profil

icon Re: Pogrešna strana na autoputu!!! MUST SEE06.08.2008. u 13:27 - pre 191 meseci
Citat:

cesto vidjam zimi bmw-e kako 'oce da im se zatetura b*lja na poledici, valjda ima veze i sa profilom vozaca istih.


Pre zato sto ima pogon na zadnjim tockovima ;-)



"99% of your thought process is protecting your self-conceptions,
and 98% of that is wrong."
 
Odgovor na temu

momsab
Momčilo
Beograd, R.Srbija

Član broj: 2804
Poruke: 3041
89.216.97.*

Jabber: pitati@PP
Sajt: www.momsab.com


+1 Profil

icon Re: Pogrešna strana na autoputu!!! MUST SEE06.08.2008. u 15:20 - pre 191 meseci
a ne ne
nije resenje zabraniti svim starijima da voze nego ostro kaznjavanje lekarskih komisija koji pustaju nesposobne (vec napisah da su za starije cesci pregledi)
uzgred, u nekim slucajevima i klincima od 16 godina je dozvoljeno da voze B kategoriju (da uce i polazu i kad polzoe da voze)
Žena u krevetu i vino na stolu nikako ne smeju da čekaju. Jer, vino se greje a žena hladi.

-vinolog
 
Odgovor na temu

BrackoNe
Nemanja Bračko
Stara Pazova

Član broj: 15801
Poruke: 115
*.static.beocity.net.

ICQ: 317974947


+1 Profil

icon Re: Pogrešna strana na autoputu!!! MUST SEE06.08.2008. u 16:06 - pre 191 meseci
Pazi, ja sam uradio jedno pet snimaka kamerom, dok sam se snašao da ne snimam, nego slikam, onda sam prebacio na snimanje, pa sam počeo tako, snimak traje 2:14 min, a ona je pred kraj snimka, naglo zakočila i prešla u njihovu zaustavnu traku, verujem da je tada skontala.

Što se tiče tablice, baš smo vodili polemiku na CannonBallForums, i na originalnom snimku se ne vidi baš najbolje...
Ovo je sada uslikano preko lcd-a, nije snapshoot, jer mi je dajrektVob pa me zeza, a mrzi me da se bakćem sa tim sada...

Meni to liči na RU=988-XX...
[/quote]
 
Odgovor na temu

BrackoNe
Nemanja Bračko
Stara Pazova

Član broj: 15801
Poruke: 115
*.static.beocity.net.

ICQ: 317974947


+1 Profil

icon Re: Pogrešna strana na autoputu!!! MUST SEE11.08.2008. u 02:41 - pre 190 meseci
Ladno bilo danas na Pinku u vestima... :)
 
Odgovor na temu

bobiska
Beograd

Član broj: 10393
Poruke: 1074
*.adsl-a-1.sezampro.yu.



+90 Profil

icon Re: Pogrešna strana na autoputu!!! MUST SEE11.08.2008. u 06:45 - pre 190 meseci
Citat:
StORM48:
Žao mi je što će ovo zvučati bezdušno, ali - više se brinem za one koji se takvima (-18 & +60) nađu na putu.

Pozdrav

Znaci, prema datumu rodjenja iz tvog profila, da te se klonimo :-)
 
Odgovor na temu

BrackoNe
Nemanja Bračko
Stara Pazova

Član broj: 15801
Poruke: 115
*.static.beocity.net.

ICQ: 317974947


+1 Profil

icon Re: Pogrešna strana na autoputu!!! MUST SEE11.08.2008. u 13:38 - pre 190 meseci
U današnjem PRESS-u, izašao članak o klipu :D
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Pogrešna strana na autoputu!!! MUST SEE

Strane: 1 2

[ Pregleda: 13203 | Odgovora: 33 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.