Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Problem sa Sony-jevom opcijom "Tel. MUTE"

[es] :: Elektronika :: Audio-elektronika :: Problem sa Sony-jevom opcijom "Tel. MUTE"

[ Pregleda: 1862 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

siemens1000
Živan Vitomirović
Tehničar
AIGO BS
Pančevo

Član broj: 87887
Poruke: 21
*.wifi.bisinter.net.



Profil

icon Problem sa Sony-jevom opcijom "Tel. MUTE"11.08.2008. u 00:07 - pre 191 meseci
Pozdrav svima!
Imam Sony-jev kasetofon model:XR-C510RDS i nigde ne mogu da nadjem potrebnu opremu za resavanje problema sa opcijom "Tel. MUTE". Naime, imam zicu (nebo-plava) koja strci iz kasetofona i na sebi nosi takvu oznaku, a kada sam proguglovao (posle nekoliko sati !!!) nadjoh jedino da se na to kaci neki "Interface cable of a car phone". Nikakvu oznaku kabla, dodatnog uredjaja niti bilo cega nisam uspeo da nadjem pa sam se nadao Vasoj pomoci. Pretpostavljam da je to varijanta, zazvoni mobilni pa se kasetofon utisa? Mozda, kad bi se jos mobilni povezao i na postojece ozvucenje pa sagovornika da cujem preko ozvucenja?

Unapred zahvalan.

PS.
Ako nesto znaci imam mob. SonyEricsson K770i
Zivan Vitomirovic
 
Odgovor na temu

Aleksandar Đokić

Član broj: 13478
Poruke: 4793
79.101.77.*



+638 Profil

icon Re: Problem sa Sony-jevom opcijom "Tel. MUTE"11.08.2008. u 01:56 - pre 191 meseci
da, to je da se kasetofon/cd player utisa kad mob. zazvoni, cini mi se da se sa playerom dobija jedan mali deo koji detektuje mob., i da se na njega kaci ta placa zica
 
Odgovor na temu

jugotb
Trebinje

Član broj: 104110
Poruke: 574
*.paleol.net.



+10 Profil

icon Re: Problem sa Sony-jevom opcijom "Tel. MUTE"11.08.2008. u 13:18 - pre 191 meseci
Ja znam provjereno da je to radilo u kombinaciji sa bilo kojim handsfree postoljem, bilo je toga ranije naci, ne znam kako sad stoje stvari.
Mi smo vojska Hamovića Rada, Kapor Čeda i Šegrta Vlada...
 
Odgovor na temu

siemens1000
Živan Vitomirović
Tehničar
AIGO BS
Pančevo

Član broj: 87887
Poruke: 21
*.wifi.bisinter.net.



Profil

icon Re: Problem sa Sony-jevom opcijom "Tel. MUTE"11.08.2008. u 22:36 - pre 191 meseci
Je li za to potreban neki poseban handfree ili moze bilo koji (koji odgovara telefonu, naravno). Koji je predlog?

PS.
To bi bila super fora za slusanje sagovornika preko postojeceg ozvucenja u kolima!!! Molim vas, recite mi sta mi predlazete od opreme?
Zivan Vitomirovic
 
Odgovor na temu

[es] :: Elektronika :: Audio-elektronika :: Problem sa Sony-jevom opcijom "Tel. MUTE"

[ Pregleda: 1862 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.