Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Uvoz zena iz Azije u Srbiju - ideja drzavnog sekretara

elitemadzone.org :: MadZone :: Uvoz zena iz Azije u Srbiju - ideja drzavnog sekretara
(Zaključana tema (lock), by pajaja)
Strane: 1 2

[ Pregleda: 9571 | Odgovora: 25 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Laki_Gen
Beograd

Član broj: 156057
Poruke: 634
*.adsl.verat.net.



+7 Profil

icon Uvoz zena iz Azije u Srbiju - ideja drzavnog sekretara02.09.2008. u 13:30 - pre 189 meseci
http://www.pressonline.rs/page...&id=45789&sectionId=37

Eto spasa za neke od nas. Mnogo interneta i kompjutera, malo izlazaka i devojaka - drzava rjesava problem. Sekretar je cak priznao da bi se on prvi ozenio (da nije vec ozenjen) i tako dao primjer. Bjela kuga je opasno zahvatila Srbiju, potrebno je neko rjesenje.
Po meni je jedini problem u stvari komunikacija, za ostalo cemo se snaci. Kako da je naucim da se kod nas macke ne uzgajaju zbog jela i da volim slatku kafu? Zeeeeenoooo daj kavu! Interesantna ideja a mnogi poceli da je pljuju, izvinjenjava se i ministar. Sta mislite?
 
0

Dark_Runger
GunRunner

Član broj: 22461
Poruke: 178
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: thepiratebay.org


+3 Profil

icon Re: Uvoz zena iz Azije u Srbiju - ideja drzavnog sekretara02.09.2008. u 13:38 - pre 189 meseci
Grow a pair.
Barrier Break a lost soul a loaded weapon
These empty shells they rain hell the dark beckons
 
0

Majstor Duja
Duic Goran
poljski toalet
Novi Sad

Majstor Duja
Član broj: 82753
Poruke: 954
*.ADSL.neobee.net.

Sajt: www.elektrocentar.com


+17 Profil

icon Re: Uvoz zena iz Azije u Srbiju - ideja drzavnog sekretara02.09.2008. u 13:45 - pre 189 meseci
Pa, to je jos 1 dokaz, izmedju ostalog, koji nama kreteni vode drzavu...umesto da stimulisu mlade bracne parove, decu, daju subvencije za osnivanje domacinstva oni se bave jeftinim exoticnim brakovima...vidim da nam se "ministar" malo "napalio" :

Citat:

Da niste oženjeni, da li biste oženili Tajlanđanku?
- Ne bih trepnuo! Čak šta više. To što ima malo kose oči i što je malo žuta, šta me briga!


...nepismenost, rasizam i sexizam u jednoj recenici...wow

Moze jedan mali LOCK, please...
 
0

Andrej013

Član broj: 157053
Poruke: 321
79.101.147.*



+694 Profil

icon Re: Uvoz zena iz Azije u Srbiju - ideja drzavnog sekretara02.09.2008. u 14:00 - pre 189 meseci
majstore, u pitanju nije ministar, vec mesto sekretara u Ljajicevom ministarstvu koji po koalcionom sporazumu pripada SPS-u.
ministar je razocaran i uputio je javno izvinjenje...

ovo jeste sramota, uzasna, ali sam ovakve stvari ocekivao mnogo ranije i u mnogo vicem obimu kada sam cuo da ce SPS biti u vlasti.

kretenizam prve klase.


evo i ombudsman se javlja i trazi razresenje:
http://blic.co.yu/politika.php?id=55361
 
0

Slobodan Milivojevic
One IT
Pirot / ni.ac.rs

Slobodan Milivojevic
Član broj: 7062
Poruke: 6383
*.exe-net.net.

Jabber: poglavica@elitesecurity.org
Sajt: www.slobodanmilivojevic.i..


+363 Profil

icon Re: Uvoz zena iz Azije u Srbiju - ideja drzavnog sekretara02.09.2008. u 14:19 - pre 189 meseci
I sta ce da uradi, pa ti ljudi ce kad tad da se presele u gradove i ponovo sela prazna.

Idemo svi u Beograd, ostatak Srbije sa ovakvom vlasti mozemo i da prodamo za velike pare, ima ko oce da kupi sigurno.
Čemu ovo služi, a uz to i ne radi?!?!?!?!
www.oneit.rs :: www.koktelbar.rs ::
www.fissoft.net

Fiber on steroids:
http://www.speedtest.net/my-
result/3821970146
 
0

pri3rak
Beograd

Član broj: 43563
Poruke: 701
*.cpe.vektor.net.

Jabber: pri3rak@elitesecurity.org


+300 Profil

icon Re: Uvoz zena iz Azije u Srbiju - ideja drzavnog sekretara02.09.2008. u 14:31 - pre 189 meseci
Ovo je tako kul, cim ih uvezu ocu jedno deset komada za razne namene

Kralj i arhitekta zamisli vidnog domacinskog sarma licno

 
0

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16683
193.47.77.*



+7169 Profil

icon Re: Uvoz zena iz Azije u Srbiju - ideja drzavnog sekretara02.09.2008. u 14:33 - pre 189 meseci
Jebote, Srbija sve vise pocinje da lici na Kazahstan iz Boratovog filma :(
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
0

tahuti

Član broj: 53920
Poruke: 83
*.vc.shawcable.net.



+41 Profil

icon Re: Uvoz zena iz Azije u Srbiju - ideja drzavnog sekretara02.09.2008. u 14:47 - pre 189 meseci
Da li postoji mapa geografske raspodeljenosti muskaraca i zena u 20-35?
 
0

tdjokic
Tomislav Djokic
u penziji
Beograd

Član broj: 6736
Poruke: 8305
212.200.241.*

Sajt: www.distrowatch.com


+210 Profil

icon Re: Uvoz zena iz Azije u Srbiju - ideja drzavnog sekretara02.09.2008. u 14:55 - pre 189 meseci
Jezivo... Ovo me podseca na onu situaciju kad zaposleni - nezadovoljni platama itd. - strajkuju, a oni bez zaposlenja se ljute "Eh, da je meni bilo kakav posao, ja ne bih strajkovao!" na sta obicno sledi odgovor "Bolje dzabe sedeti, nego dzabe raditi!"

Nije pitanje zasto zene ne dolaze na selo, nego zasto beze sa sela. Jedni preoravaju njive sa kupusom, kupine stoje neobrane, a sad ce neko da dodje u takvu ludnicu i da pocne ekonomski uspesan i odrziv zivot? Sumnjam. Poljoprivreda se jednostavno vise ne isplati, zbog ogromnih sistemsko - zakonsko - tehnoloskih gresaka i nebrige vlada koje su do sada vladale Srbijom i zato se sela gase. Slicno je i sa mnogim gradskim poslovima, malom privredom i slicno. Za robu skromnog kvaliteta imamo u zemlji veoma visoke cene, sto znaci da se neko tu debelo "ugradjuje", a to garantovano nije ni poljoprivrednik, ni zanatlija, ni kupac iz grada.

Mi ne da imamo lose zakone, nego za bezbroj stvari uopste nemamo zakone, sto je ekstreman bezobrazluk i diletantizam. Te neveste ce mozda i doci, par dana ce biti vesele i zadovoljne, a onda ce poceti da se pitaju - ako ovde zaradimo 10x vise nego kod mene tamo, ali i placamo sve 10x vise nego kod mene tamo, u cemu je onda razlika? Nema tamo, nema ni ovde. Jer spomenuta osoba ("ministar") mislim da je rekla da je tamo dnevni dohodak 1 euro pa bi tim nevestama ovde bio raj, samo je "zaboravila" da obracuna koliko ti ovde eura dnevno treba da prezivis.
Na svetu postoje samo 2 OS-a: 1. Mint, 2. svi ostali!
 
0

jablan

Član broj: 8286
Poruke: 4541



+710 Profil

icon Re: Uvoz zena iz Azije u Srbiju - ideja drzavnog sekretara02.09.2008. u 14:58 - pre 189 meseci
Osećam da je sekretar već video sebe kao generalnog distributera Vijetnamki za zapadni Balkan...
 
0

goodgay

Član broj: 190698
Poruke: 1
*.teol.net.



Profil

icon Re: Uvoz zena iz Azije u Srbiju - ideja drzavnog sekretara02.09.2008. u 15:14 - pre 189 meseci
ovo je bolesno
 
0

pri3rak
Beograd

Član broj: 43563
Poruke: 701
*.cpe.vektor.net.

Jabber: pri3rak@elitesecurity.org


+300 Profil

icon Re: Uvoz zena iz Azije u Srbiju - ideja drzavnog sekretara02.09.2008. u 15:14 - pre 189 meseci
Citat:
jablan: Osećam da je sekretar već video sebe kao generalnog distributera Vijetnamki za zapadni Balkan...

Ma ni kontrola kvaliteta mu ne bi tesko pala
 
0

bttp
Vračar

Član broj: 48840
Poruke: 1539
*.dynamic.sbb.rs.

ICQ: 8285806


+155 Profil

icon Re: Uvoz zena iz Azije u Srbiju - ideja drzavnog sekretara02.09.2008. u 15:15 - pre 189 meseci
Time treba eventualno da se bave agencije za bračna posredovanja a ne činovnici državne administracije. Kod nas je sve naopako - političari se bave biznisom dok se narod bavi politikom, tako da ni ovo, kao i malo toga drugog što se dešava kod nas - ne čudi.
Sell 'crazy' some place else. We're all stocked up here.
 
0

Backy
Branislav Đurković
Treptač svetala
Beograd, Zvezdara

Backy
Član broj: 54113
Poruke: 2303
77.46.164.*

Jabber: backy@elitesecurity.org
ICQ: 231979809
Sajt: www.elitesecurity.org/o/p..


+121 Profil

icon Re: Uvoz zena iz Azije u Srbiju - ideja drzavnog sekretara02.09.2008. u 15:28 - pre 189 meseci
propo poso

http://www.pressonline.rs/page...&id=45946&sectionId=37
aka Vitez Koja
::
日本光学工業株式会社 :: One photo out of focus is a mistake, ten
photo out of focus are an experimentation, one hundred photo out of focus are a
style.
 
0

Laki_Gen
Beograd

Član broj: 156057
Poruke: 634
*.adsl.verat.net.



+7 Profil

icon Re: Uvoz zena iz Azije u Srbiju - ideja drzavnog sekretara02.09.2008. u 15:37 - pre 189 meseci
Izgleda da mnogi nisu shvatili predlog. Nije tu prica o kupo-prodaji, vec omogucavanju da dodju zene iz tih dalekih zemalja da zive u Srbiji gde bi se udavale za "momke" koji ne mogu da nadju zenu. Naravno i da rode buljuk djece pride. Da zive na selu (tamo je najveca nestasica udavaca).
Upravo u tome i jeste sva ludost ovakve ideje, jer je neki lik zamislio da je to stvarno moguce i da bi to popravilo natalitet u Srbiji.
Sumnjnam da je imao ideju da ih preprodaje.

Mislim da je upravo u tome i najveci problem u Srbiji, sto bilo koja dileja moze da doje na vlast i da napravi takvu senzaciju (da ne kazem onu drugu rjec).
Dal' je bilo ko pomislio da ovo stvarno moze uspjeti? Ja mislim da ih ima. Gde je granica suludih ideja u Srbiji? Sjetite se raznih government i non-govrment likova i suludih ideja.
 
0

Horvat

Član broj: 17332
Poruke: 3042
adsl-221-177.eunet.yu.



+165 Profil

icon Re: Uvoz zena iz Azije u Srbiju - ideja drzavnog sekretara02.09.2008. u 15:39 - pre 189 meseci
e ne verujem...
 
0

Majstor Duja
Duic Goran
poljski toalet
Novi Sad

Majstor Duja
Član broj: 82753
Poruke: 954
*.ADSL.neobee.net.

Sajt: www.elektrocentar.com


+17 Profil

icon Re: Uvoz zena iz Azije u Srbiju - ideja drzavnog sekretara02.09.2008. u 15:42 - pre 189 meseci
@Andrej013:
izvinjavam se, od sve muke - ja ga jos unapredio....
 
0

bugsu
Vojvodina - Subotica

Član broj: 40006
Poruke: 381
79.101.214.*



+3 Profil

icon Re: Uvoz zena iz Azije u Srbiju - ideja drzavnog sekretara02.09.2008. u 17:52 - pre 189 meseci
uveo bi ja jednog brus liiiJa da ih POTEPA te u skupstini pa da se ne zeke vise s nama...

pametnije im je ukinuti grand(da ne vrcakju one vise golim guzicama i a ne pevaju glupe pesme) pa ce nase devojke da se spsute na zemlju i eto uspesnih brakova...a ne ovako....
Say NO to pop culture!!!
Crno je uvek u modi....
 
0

GM_X
Iznad Ekvatora

Član broj: 168357
Poruke: 98
*.ptt.yu.



Profil

icon Re: Uvoz zena iz Azije u Srbiju - ideja drzavnog sekretara02.09.2008. u 18:40 - pre 189 meseci
Onda bi trebalo pored granda ukinuti i televiziju, internet...spanske serije, glumice manekenke, sve su to idoli mladih...- Ovde bi već Lesli Eldridž mogao da nastavi priču dalje. :)
Nego, što se tiče ideje o uvozu žena, debilna izjava nema šta, samo pokazuju svoje pravo idiotsko lice.
Kao da kod nas nema dovoljno devojaka pa ih treba uvoziti, a šta ce sa ovima našima; da ih izvozimo u Hollywood? Ma najkraće rečeno, debilno.
Ovaj, što se tiče bele kuge, ima ono proročansvo ili tako nešto(nije da verujem u te gluposti ali mi pade na pamet jer je na dobrom putu da se obistini) jel beše od onih Plotovića, Tarabića ili kako se zvaše, a glasi da će nas srba ostati taman toliko da svi stanemo pod jednu šljivu. Hehe
Tratinčice mala, a-sa.
 
0

Laki_Gen
Beograd

Član broj: 156057
Poruke: 634
*.adsl.verat.net.



+7 Profil

icon Re: Uvoz zena iz Azije u Srbiju - ideja drzavnog sekretara02.09.2008. u 19:04 - pre 189 meseci
Citat:
GM_X:
Ovaj, što se tiče bele kuge, ima ono proročansvo ili tako nešto(nije da verujem u te gluposti ali mi pade na pamet jer je na dobrom putu da se obistini) jel beše od onih Plotovića, Tarabića ili kako se zvaše, a glasi da će nas srba ostati taman toliko da svi stanemo pod jednu šljivu. Hehe

Onda ce svi ostali moci da stanu pod maslacak i to bez da se guraju! Sorry, ali morao sam. Lepa sela, moje selo lepo....
 
0

elitemadzone.org :: MadZone :: Uvoz zena iz Azije u Srbiju - ideja drzavnog sekretara
(Zaključana tema (lock), by pajaja)
Strane: 1 2

[ Pregleda: 9571 | Odgovora: 25 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.