Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Predlozi za radnju

[es] :: Vodič za posao :: Predlozi za radnju

[ Pregleda: 2894 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

tikoj
Tihomir Jovanovic
Prokuplje

Član broj: 9986
Poruke: 26
77.46.225.*



Profil

icon Predlozi za radnju11.09.2008. u 06:55 - pre 190 meseci
Pozdrav svima.
Ova tema je po postovima koje sam lista dosta aktuelna, ali svako se češe tamo gde ga svrbi...
Radi se o sledećem: otac poseduje lokal u Prokuplju (malo mesto 28 km od Niša).
Lokacija super - skoro centar grada preko puta pijace i pored osnovne i srednje škole. Da ga nazovem - tržni centar, a sam lokal na spratu, 20m + 3m ostava + 2m WC. Ima struju, vodu bez telefona. Do skoro je tu bila veterinarska apoteka.
Ono što mene interesuje - Vaši predlozi šta nastaviti u tom objektu pošto za mesec dana neće više raditi apoteka.
Razmišljao sam o nekoliko varijanti, svaka ima svoje prednosti i mane:

- Veterinarska (ne poljoprivredna) apoteka - nema je u gradu, veoma komplikovana procedura, treba ti veterinar sa licencom, a na kraju i veterinarska stanica zatvara apoteku pošto nisu mogli da obezbede veterinara?!
- Igraonica - mislim da je potrebno najmanje ulaganja, ali sa druge strane koliko bi se to isplatilo u gradu gde je nezaposlenost velika, preduzeća koja su postojala ne rade (radi uglavnom privatni sektor), a prosek plate je oko 12.000 dinara?

Para za otpočinjanje bilo kog posla nemam, oslonio bi se na kredit Fonda za razvoj. Pošto sam ja u radnom odnosu, žena bi bila vlasnik i radnik. Inače, od veterinarske sam dobijao 100 evra mesečno, dakle, meni je potrebna neka aktivnost koja bi donosila minimum toliko mesečno (pod uslovom da se žena vodi kao zapošljeno lice).

Sve sugestije od Vas prihvatam - slobodno recite mišljenje. I hvala.
 
Odgovor na temu

momsab
Momčilo
Beograd, R.Srbija

Član broj: 2804
Poruke: 3041
*.dynamic.sbb.rs.

Jabber: pitati@PP
Sajt: www.momsab.com


+1 Profil

icon Re: Predlozi za radnju11.09.2008. u 13:10 - pre 190 meseci
kolika igraonica moze da stane u 20m^2? za igraonici tu je potrebno najmanje 10 racunara, dovoljno prostora za svaku musteriju, mesto za zaposlenog
u 20^2 jedva da ima mesta (racunajuci kakav-takakv komfor) za 5 racunara za musterije i 1 za zaposlenog
Žena u krevetu i vino na stolu nikako ne smeju da čekaju. Jer, vino se greje a žena hladi.

-vinolog
 
Odgovor na temu

THEarkic
Pozarevac

Član broj: 178925
Poruke: 30
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Re: Predlozi za radnju30.09.2008. u 23:56 - pre 189 meseci
MIslim da bi ti bi najbolje bilo da krenes nesto sa hranom..Rekao si i sam da je blizu pijaca i osnovna i srednja skola...
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za posao :: Predlozi za radnju

[ Pregleda: 2894 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.