Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

MERIDIAN kladionica i online prevara

elitemadzone.org :: MadZone :: MERIDIAN kladionica i online prevara

Strane: 1 2 3

[ Pregleda: 48373 | Odgovora: 51 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Mystery-Man
Beograd

Član broj: 28876
Poruke: 70



+3 Profil

icon MERIDIAN kladionica i online prevara18.09.2008. u 14:07 - pre 189 meseci
Ovlastio me je moj ortak da postavim ovu temu. Dakle, on je preko godinu dana koristio njihovu online kladionicu sa manje ili vise uspeha (nece da mi kaze ). I sve je fukcionisalo super... Dobije pare na net-u pa ih podigne u nekoj njihovoj lokalnoj kladionici u roku od 24h (kada mu tiket propadne naravno nista ne podize ...sem cini mi se njegovog srcanog pritiska (sorry, Mico, al' morao sam ...interna sala). Dakle, da skratim...16.09.2008 uvece, liga sampiona, Mica ceka kraj utakmice...njegov tim postize i drugi gol...sigurna pobeda...Mica odlazi na net da sad taj dobitak (oko 3000 din.) ulozi i dalje u "akcije",kada ono...ne moze da se uloguje na sajt. Posle par minuta (a i kada je i mene iscimao) otkriva da mu se non-stop javlja neka SQL greska na stranici na kojoj je (bio) MERIDIAN. O.k. sajt je pukao, misli Mica...ali sutra ce dobiti te pare. Kad sutra umesto para dobija obavestenje da sve sto je igrano, uplaceno, dobijeno, izgubljeno 16.09 ne moze da se vrati.
Ostade Mica bez dobitka a kladionica Meridian bez Mice. Novi nacin prevare....nadam se samo da nece da pukne sajt i banke u kojoj Mica drzi pare
 
Odgovor na temu

GM_X
Iznad Ekvatora

Član broj: 168357
Poruke: 98
*.ptt.rs.



Profil

icon Re: MERIDIAN kladionica i online prevara18.09.2008. u 14:15 - pre 189 meseci
Srpska posla, biće da je bilo više dobitaka nago što su oni spremni da isplate. Pa opet, može biti da im se baza s....ala ali zar nema nekakvih garancija u tom slučaju, pa nismo valjda toliki divlji zapad?
Tratinčice mala, a-sa.
 
Odgovor na temu

bugsu
Vojvodina - Subotica

Član broj: 40006
Poruke: 381
79.101.252.*



+3 Profil

icon Re: MERIDIAN kladionica i online prevara18.09.2008. u 14:45 - pre 189 meseci
pa pazi ,ako je sajt prometan sa mnogo izmenama(u bazi ,tj ako se novi podaci u bazu unose skoro svaki dan) onda bi trebao backup da se radi najmanje 1x na dan...
drugo ,da baza pukne sama od sebe,nzm bas...baza bi pukla da neko ceprka po njoj (gde se opet vracamo na backup,ako neko cepraka nek radi backup) ili su bazu drzali na nekom njihvom P1 serveru kojem je crko hdd (to bi jos moglo da prodje)a ako ga drze na stranom serveru oni obicno imaju raid polja...pre bi ja rekao da je neka namestaljka ;)
Say NO to pop culture!!!
Crno je uvek u modi....
 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9505
212.200.68.*



+10254 Profil

icon Re: MERIDIAN kladionica i online prevara18.09.2008. u 14:45 - pre 189 meseci
Wow. Ovo je već pravi pravcijati internet kriminal. Koliko ja znam, u srpskoj policiji već nekoliko godina postoji odeljenje za borbu protiv cyber kriminala. Mislim da bi trebalo podneti tužbu i obavestiti ih. Nema druge.

Nego, ima li Mića neki dokaz da je nešto uplatio ? Da je baš te i te parove izabrao ? I da je toliko i toliko kinte uplatio ? e-mail, papir ... Nešto ?
OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

ventura

ventura
Član broj: 32
Poruke: 7781
89.218.68.*



+6455 Profil

icon Re: MERIDIAN kladionica i online prevara18.09.2008. u 15:22 - pre 189 meseci
Ajde iskulirajte, baš je Meridijanu stalo do nečijih 3000 dinara... Verujem da im se desila neka havarija na serveru, i da su stvarno pogubili podatke... Uostalom, taj njihov servis nije nešto extra popularan pa da bi imali neke finansijske 'koristi' od namernog brisanja tiketa...
 
Odgovor na temu

Slobodan Miskovic

Član broj: 4967
Poruke: 5814
88.203.200.*



+105 Profil

icon Re: MERIDIAN kladionica i online prevara18.09.2008. u 15:34 - pre 189 meseci
:))))))))))))))
 
Odgovor na temu

su27killeryu

Član broj: 50706
Poruke: 394
213.133.8.*



+334 Profil

icon Re: MERIDIAN kladionica i online prevara18.09.2008. u 16:47 - pre 189 meseci
Ventura, sto mu ne isplate kintu ako im nije stalo?
 
Odgovor na temu

Nabukodonosor
Marjan Bažalac
Kraljevo

Član broj: 17066
Poruke: 6463
93.86.108.*

Jabber: nabukodonosor@elite.....
ICQ: 235843000
Sajt: https://www.toolsify.com


+565 Profil

icon Re: MERIDIAN kladionica i online prevara18.09.2008. u 16:52 - pre 189 meseci
Bas tako! 3000 puta npr. 1000 ljudi, pa ti vidi. To vec nije samo hiljadu dinara. Sve su to lopine najobicnije.
Have you ever had a dream that you were so sure was real? What if you were unable to wake from
that dream? How would you know the difference between the dream world...and the real world?

www.toolsify.com
 
Odgovor na temu

ventura

ventura
Član broj: 32
Poruke: 7781
89.218.68.*



+6455 Profil

icon Re: MERIDIAN kladionica i online prevara18.09.2008. u 17:11 - pre 189 meseci
Citat:
su27killeryu: Ventura, sto mu ne isplate kintu ako im nije stalo?


To nek vidi sa njima, mada ni igrači nisu baš cveće.. Često se desi da 'zaborave' neki bitan detalj sa svog tiketa, pa im se onda čini da su dobili.. Ali u svakom slučaju treba da se obrati Meridijanu, pa ako od njih ne dobije odgovarajući odgovor, onda ima pravo da ih pljuje, a ne da pljuje a verovatno ih nije ni kontaktirao.

Citat:
Nabukodonosor: Bas tako! 3000 puta npr. 1000 ljudi, pa ti vidi. To vec nije samo hiljadu dinara. Sve su to lopine najobicnije.


Samo što Meridijan verovatno ni nema 1000 korisnika online klađenja, a kamoli toliko njih da igraju u isto vreme online...
 
Odgovor na temu

Okmijun

Član broj: 44932
Poruke: 221
*.dynamic.sbb.rs.



+11 Profil

icon Re: MERIDIAN kladionica i online prevara18.09.2008. u 17:37 - pre 189 meseci
Citat:
ventura: Ajde iskulirajte, baš je Meridijanu stalo do nečijih 3000 dinara... Verujem da im se desila neka havarija na serveru, i da su stvarno pogubili podatke... Uostalom, taj njihov servis nije nešto extra popularan pa da bi imali neke finansijske 'koristi' od namernog brisanja tiketa...



Sine ti si lik za medalju, treba te uramiti.
Oktud ti sad pa znas koliko ko ima korisnika i cije pare kome trebaju?
Sta mislis da je Mica bio najveci dobitak tog dana, a?
Puj pike ne vazi "16.09 ko da se nismo igrali"?
E to moze samo ovde de lopovi i goveda caruju
 
Odgovor na temu

ventura

ventura
Član broj: 32
Poruke: 7781
89.218.68.*



+6455 Profil

icon Re: MERIDIAN kladionica i online prevara18.09.2008. u 17:48 - pre 189 meseci
Citat:
Okmijun: Sine ti si lik za medalju, treba te uramiti.
Oktud ti sad pa znas koliko ko ima korisnika i cije pare kome trebaju?
Sta mislis da je Mica bio najveci dobitak tog dana, a?
Puj pike ne vazi "16.09 ko da se nismo igrali"?
E to moze samo ovde de lopovi i goveda caruju


Pa ne znam tačno u broj, ali dovoljno sam kompetentan da uradim "educated guess"... A za taj slučaj pucanja baze, sigurno je da se moglo nenamerno desiti, i sasvim sam siguran da je Meridijan previše ozbiljna firma da bi dozvolila sebi da se sramoti za 3000 dinara... A isto tako jako dobro znam (iz ličnog iskustva) koliko ima igrača koji na sve načine pokušavaju da uzmu pare, nebitno kakve i kolike... Ova cela priča mi generalno smrdi na to... Kao daj da ja napljujem Meridijan na netu, pa će mi oni dati pare samo da ih ne pljujem.. Umesto da je prvo kontaktirao Meridijan sa svojim problemom i pokušao sa njima da nađe rešenje jer su oni jedini koji mogu da mu pomognu ukoliko je sve istina.
 
Odgovor na temu

bugsu
Vojvodina - Subotica

Član broj: 40006
Poruke: 381
79.101.84.*



+3 Profil

icon Re: MERIDIAN kladionica i online prevara18.09.2008. u 18:34 - pre 189 meseci
nije stos samo za Micu ,vec ko zna koliko ih je bilo a ima nekih teskih kladionicara koji ulazu i po 100e pa sta mislis ako su pukli tog dana dosta love..i nemoj se puno pravit pametan da iskuliramo i drugo...ovo je forum i ima svako pravo na svoje misljenje ....
Say NO to pop culture!!!
Crno je uvek u modi....
 
Odgovor na temu

ventura

ventura
Član broj: 32
Poruke: 7781
89.218.68.*



+6455 Profil

icon Re: MERIDIAN kladionica i online prevara18.09.2008. u 18:41 - pre 189 meseci
Niti se pravim pametan, niti savetujem ikoga da iskulira. Ako si pročitao moje poruke video bi da pokretaču teme savetujem upravo da se obrati Meridijanu ako je sve što priča istina, a ne da kukumavči po forumima. A iz mog bogatog iskustva upravo u ovoj tematici pretpostalvjam da ipak sve nije tako kao što je napisao pokretač teme (nije bilo dobitnog tiketa), pa nema kome da se žali, al ajde da ispadne šmeker kako je on sa 100 dinara pogodio 3000, pa da usput još i popljuje Meridijan jer su mu oni krivi.
 
Odgovor na temu

Mikky

Član broj: 18
Poruke: 1563
*.dynamic.sbb.rs.

ICQ: 44582291


+58 Profil

icon Re: MERIDIAN kladionica i online prevara18.09.2008. u 18:57 - pre 189 meseci
Citat:
ventura: Ajde iskulirajte, baš je Meridijanu stalo do nečijih 3000 dinara...


Citat:
ventura: Niti se pravim pametan, niti savetujem ikoga da iskulira.




-I know UNIX, PASCAL, C, FORTRAN,
COBOL, and nineteen other high-tech
words.
 
Odgovor na temu

ventura

ventura
Član broj: 32
Poruke: 7781
89.218.68.*



+6455 Profil

icon Re: MERIDIAN kladionica i online prevara18.09.2008. u 19:00 - pre 189 meseci
Mislim da nema dalje potrebe za mojim komentarima ovde kad pokušavam da vodim diskisiju sa ljudima koji ne umeju da protumače ispravan kontekst rečenice.

Siguran sam da je Meridijan namerno zajebao dečka za 3000 dinara, siguno je dečko imao dobitan tiket, zli i pokvareni Meridijan, ali šta ćeš. Kalimero, nepravda.
 
Odgovor na temu

igorsa

Član broj: 2522
Poruke: 2290
*.maksnet.net.



Profil

icon Re: MERIDIAN kladionica i online prevara18.09.2008. u 19:42 - pre 189 meseci
Nije mi jasno zasto tvoj ortak nije kontaktirao Meridianov korisnicki servis (011/3305222 - 00-24).

Ako mu se to stvarno desilo, budi siguran da bi Meridian bio otvoren da saslusa problem a potom ga i resi.

Greske se desavaju, svima i odgovorno tvrdim da nije u pitanju nikakav pokusaj prevare, nego najverovatnije greska na serveru.

Ja sam u svakom slucaju prosledio ovo nadleznim ljudima u Meridianu i pokusacemo da resimo u narednih 24h, a ti slobodno reci Mici da se javi Meridianu da utvrdimo da li je zaista ostecen i bez ikakvog pitanja ce mu novac biti isplacen.

Meridian ne bi bio ono sto jeste da je zavrtao ljude za 3000din, a to sto ljudi imaju predrasude da se kladionicarski biznis zasniva na "zavrtanju" je apsolutno pogreseno.
 
Odgovor na temu

Mystery-Man
Beograd

Član broj: 28876
Poruke: 70



+3 Profil

icon Re: MERIDIAN kladionica i online prevara18.09.2008. u 19:49 - pre 189 meseci
dakle, ovako. Prvo je kontaktirana MERIDIAN kladionica pa je ova tema postavljena. Doduse, Mica nije dobio zvanicni mail da mu dobitak nece biti isplacen nego je takav odgovor dobio od lika sa chat-a na zvanicnom sajtu (operatera MERIDIAN kladionice, koji se uvek odaziva na ime Igor (uvek kada chat-uje sa njim, dobija poruku Dobrodosli Igor ovde, kako mogu da vam pomognem ). Nema ni dobitaka ni gubitaka za taj dan... 16.09. nije ni postojao... Nema lazi nema prevare. Mica je uplatio singl od 1500 dinara na kvoti oko 3 (mislim da je bila 2.9) i dobio je...
Na zalost dokazi o tome ne postoje...nekada je Mica radio print screenove itd....ali vec se kladi duze od godinu dana i nije bilo problema. I ovo je definitivno istina. Startujte lika sa chat-a na Meridian-u (moze svako da chat-uje sa njim, bez obzira da li je clan ili ne) i pitajte ga o havariji 16.09...
 
Odgovor na temu

igorsa

Član broj: 2522
Poruke: 2290
*.maksnet.net.



Profil

icon Re: MERIDIAN kladionica i online prevara18.09.2008. u 20:06 - pre 189 meseci
Ok, ne brini nista, prosledio sam ovo Meridianu i bice reseno uskoro.
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.dip.t-dialin.net.



+7173 Profil

icon Re: MERIDIAN kladionica i online prevara18.09.2008. u 20:09 - pre 189 meseci
Citat:

Na zalost dokazi o tome ne postoje...nekada je Mica radio print screenove itd....ali vec se kladi duze od godinu dana i nije bilo problema.


Ne salju nikakav mail sa potvrdom ?!

DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

Mystery-Man
Beograd

Član broj: 28876
Poruke: 70



+3 Profil

icon Re: MERIDIAN kladionica i online prevara18.09.2008. u 20:28 - pre 189 meseci
Citat:
Ivan Dimkovic: Ne salju nikakav mail sa potvrdom ?!

ne, nikada nisu...ali nikada nije ni bilo problema. Sve je bilo profesionalno i na vreme. Zato me i cudi ovakva njihova odluka povodom havarije od 16.09...nemoguce da nigde nisu sacuvali podatke... pa bogamu ljudi cemu sluzi backup
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: MERIDIAN kladionica i online prevara

Strane: 1 2 3

[ Pregleda: 48373 | Odgovora: 51 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.