Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Alimentacija za vanbracnu decu koju otac nije zeleo

elitemadzone.org :: MadZone :: Alimentacija za vanbracnu decu koju otac nije zeleo

Strane: 1 2

[ Pregleda: 14010 | Odgovora: 23 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

gleb
statistika
bgd

Član broj: 185972
Poruke: 44
*.eunet.yu.



+3 Profil

icon Re: Alimentacija za vanbracnu decu koju otac nije zeleo02.10.2008. u 11:42 - pre 189 meseci
Toliko mucno da sam jedva procitao.

I kakav je to naslov uopste? Nisam zeleo u proslom vremenu ali sam uradio?!

Sve pod maskom Kalimera – oh kako je zivot tezak, ijao nepravde okolo sve bitange…

Citat: pa da posle njega imam njegovu penziju

U ovome je pitanje folirantu jedan. Nisu bitna deca, manjak para I blabla, vec – kad nasledim njegovu penziju necu da placam alimentaciju (za njegovu decu)

Da li je tako po zakonu ili ne, nemam pojma, ali pitanje / stav / razmisljanje je gnusno.

Citat: kad ta deca ne zele da se vidjaju sa njim

Bas me cudi zasto…

gleb
 
Odgovor na temu

marko37
Nera Networks
Novi Beograd

Član broj: 6545
Poruke: 714
212.200.202.*



+104 Profil

icon Re: Alimentacija za vanbracnu decu koju otac nije zeleo02.10.2008. u 13:23 - pre 189 meseci
Aj na stranu što su mi se mnoge stvari u ovom tekstu prilično zgadile, da li bi mogao administratora da zamolim da makar obriše imena iz prvog posta...
 
Odgovor na temu

Mister Big Time
The Consigliere
enterparadajz
Belgrade

Mister Big Time
Član broj: 15306
Poruke: 4747

Sajt: www.go2bed.net


+43 Profil

icon Re: Alimentacija za vanbracnu decu koju otac nije zeleo12.10.2008. u 00:25 - pre 189 meseci
Mislim da je ova tema ispod svakog nivoa bilo kog foruma, a za reputaciju ES-a je no comment.


Slazem se sa gleb-om, povraca mi se od planova zena koje cekaju da im 'voljeni' muz ode na onaj svet sto pre... Citat: pa da posle njega imam njegovu penziju.

Uglavnom ovo je pre za casopise tipa Svet ili Kurir... oni ce sigurno naci najbolji modus vivendi za sve ucesnike ovakvih 'operacija'.


.... sad sam procitao izvornu temu koja je obrisana... u svakom slucaju tesko da ES ima kapacitet da resava takve stvari, to je posao za nekog dobrog pravnika... mada argument 'nije hteo dvoje dece'.... sta reci... oce centrala da pogresi jednom ali ne sto puta. Ali hriscanski je ono - ne sudi... nismo mi ti koji treba da sude nekome, ima ko ce da nam sudi svima...

Takodje u obrisanoj temi pise da doticni gospodin ima 55 godina, a u ovoj 64?? Ostari covek 9 godina za samo 11 dana? Nesto debelo smrdi tu...




[Ovu poruku je menjao Mister Big Time dana 12.10.2008. u 01:56 GMT+1]
 
Odgovor na temu

bttp
Vračar

Član broj: 48840
Poruke: 1539
*.dynamic.sbb.rs.

ICQ: 8285806


+155 Profil

icon Re: Alimentacija za vanbracnu decu koju otac nije zeleo12.10.2008. u 15:46 - pre 189 meseci
Rečju - skandalozno!

Raspitivati se na forumu kako izbeći plaćanje alimentacije za suprugovu decu iz prethodnog braka. Nemam reči, za sva ova opravdanja "nije ni želeo decu"... ma da ne ponavljam.

Jad i beda.
Sell 'crazy' some place else. We're all stocked up here.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Alimentacija za vanbracnu decu koju otac nije zeleo

Strane: 1 2

[ Pregleda: 14010 | Odgovora: 23 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.