Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Brisanje traga kucanja u address bar-u ( Firefox 3.0.3)

[es] :: Browseri :: Brisanje traga kucanja u address bar-u ( Firefox 3.0.3)

[ Pregleda: 2577 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

vlada1970
Novi Beograd

Član broj: 83013
Poruke: 455
92.244.138.*



+2 Profil

icon Brisanje traga kucanja u address bar-u ( Firefox 3.0.3)02.10.2008. u 02:49 - pre 190 meseci
Cao prijatelji ,

ja ne znam ni sam gde nisam na google-u pretrazivao ali ne nadjoh resenje . Znaci zanima me kako da u firefox-u 3.0.3 , imam najnoviji , napravim tako da u address bar-u nikada ne pokazuje vec pri kucanju prvog slova w ili celog www , dole u padajucem meny-ju ponudu ?

I u tools-u pa u Clear private data sam pobrisao sve osim cookies , onda u Internet options sam u History delu u General tab-u stavio da mi ne pamti history nikako ( sto stvarno i radi , ne pamti nista ) , ali ne mogu da nadjem nacin da u samom address bar-u ne ostavlja trag . Ima li nacina ?

I extenziju Stealther za firefox sam instalirao , i nista . ( sad je deinstalirah jer blokira cookies )

Odem i u Bookmarks , pa organize bookmarks , pa history i pobrisem tu sve ( mada kad sam stavio u Internet options da ne pamti history , onda mi se tu i ne pojavljuje vishe nista ) , ali konstantno mi ostaje trag kucanja u address bar-u ) .

Secam se da u ranijim verzijama firefox-a , kad uradim Clear private data , address bar se ocisti i kad krenem nanovo da kucam u address bar-u , ne nudi nista od zapamcenog , ali sad nikako da to uspem . Ili je ova verzija sa nekim bug-om ili je nesto generalno promenjeno kod firefox-a .

Hvala unapred , Vlada
 
Odgovor na temu

[es] :: Browseri :: Brisanje traga kucanja u address bar-u ( Firefox 3.0.3)

[ Pregleda: 2577 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.