Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Test : quadro 933

[es] :: Multimedijalni uređaji :: Test : quadro 933

[ Pregleda: 2612 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

wwob
hi-fi freak

Član broj: 176319
Poruke: 73
89.201.141.*



Profil

icon Test : quadro 93302.10.2008. u 21:22 - pre 189 meseci


Legendarni DVD player kojeg svi pamte kao prvi dvd uređaj koji se pojavio na našem tržištu a da je koštao ispod 500 kn. Mnogi če rec da o ovom dvd playeru je sve receno i da se nema bas puno toga za rec. Ti koji to govore su u pravu. Ali ovo je prva recenzija u kojima ce potencijalni kupac moč iz prve ruke doznat što nudi ovaj dvd player i to dokazano fotografijom.

Koliko ste se puta zapitali , sto se to podrazumljeva pod " zadovoljavajuca velicina titla " ? Ili koliko ste puta culi o podešavanju fonta , boji slova , extenzijama i slicno a niste se mogli sami uvjerit svojim ocima u to?

Prvi slikovni TEST ovog dvd playera mozete procitat ovdje : http://www.hdtehnika.com/index...=view&id=119&Itemid=69

Sve moje recenzije , testove i komentare pojedinih modela , mozete zbirno pogledati na http://www.hdtehnika.com

Kontakt mail : [email protected]
 
Odgovor na temu

Vader
Banja Luka

Član broj: 67805
Poruke: 261
*.broadband.blic.net.

Sajt: www.duhovnaizgradnja.com


Profil

icon Re: Test : quadro 93303.10.2008. u 19:53 - pre 189 meseci
Trebao bih upravo ovih dana da kupim neki DVD/DivX player i načuo sam da je ovaj među boljima u tom cjenovnom rangu. Pročitao sam ovaj test kao i još jedan na kojem je i bolje prošao:

http://hdtelevizija.com/2008/0...-933-dvd-divx-reproduktor-usb/

Inače sam po komentarima kad se sve sabere i oduzme stekao utisak da je ovo dobar model.

Da li neko može nešto reći o ovom modelu iz ličnog iskustva, nakon dužeg korištenja? U ovom testu sa kojim je otvorena ova tema kažu da se ovaj inače dobar model dosta kvari. Našao sam par komentara korisnika o ovom modelu, nekima radi dosta dobro a neke zeza od samog početka pa im tek zamjena ili servisiranje pomognu.

Našao sam ga ovde kod mene za 60 eura ali ako neko može da predloži neki drugi do 60 eura neka kaže. Bitno mi je da pušta sve formate i da dobro čita diskove, i da ima USB koji dobro radi, kao i ovaj model, i naravno da je slika OK kao i podržanost učestalih formata titlova, i da titlove fino prikazuje, ovaj model je koliko sam shvatio dosta dobar po pitanju rada sa titlovima.

Ma ovaj po svemu djeluje OK samo ne bih volio ubosti loš primjerak. Ne znam da li da idem na njega ili ganjam nešto drugo za oko 50 do maskimalno 60 eura.
 
Odgovor na temu

jugotb
Trebinje

Član broj: 104110
Poruke: 574
89.111.226.*



+10 Profil

icon Re: Test : quadro 93304.10.2008. u 06:45 - pre 189 meseci
Strasno losi i nekvalitetni laseri, ostalo moze proci.
Mi smo vojska Hamovića Rada, Kapor Čeda i Šegrta Vlada...
 
Odgovor na temu

[es] :: Multimedijalni uređaji :: Test : quadro 933

[ Pregleda: 2612 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.