Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Urbani osvetnik na Bulevaru

elitemadzone.org :: MadZone :: Urbani osvetnik na Bulevaru
(Zaključana tema (lock), by pajaja)
Strane: 1 2 3 4 5 6 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 57875 | Odgovora: 209 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

dr.NPN

Član broj: 55785
Poruke: 908
93.86.126.*



+9 Profil

icon Re: Urbani osvetnik na Bulevaru09.10.2008. u 00:54 - pre 189 meseci
Citat:
Džipovi me strašno iritiraju. Imam pik na njih, na njih i na sve luksuzne automobile. Međutim, pravo je pitanje, zašto oni kupuju džipove. Šta će im? Zašto to služi? Da idu u lov? Ribolov? Skijanje? ... Jok! ...
Prvo dosta troše, zagađuju okolinu, nemaš gde da ga parkiraš, skupa registracija... To je fenomen. Znaš, kaže meni drugar, ima neki kamion i dao oglas da ga zameni za neki auto. Pitam ga, pa što ne uzmeš neki, Citoren C3, Seat Leon ili tako nešto, a on odgovara, jesi lud bre, pa idem na more, imam porodicu, treba mi veći auto, neki džip. Inače, u dvosobnom stanu žive on, žena, kćerka, njegov otac, majka i preko zime baba u kuhinji. On nema posao, žena nema, al´švercuje nešto, a ćale radi kao kamiondžija u Italiji. I pazi, njemu treba BRE veliki auto jer on jednom godišnje ide do Bugarske ili Turske na more, bre! To je jedna grupa tih što voze džipove. Njih ne bi dirao, njih sažaljevam, a i kupe te jeftine od 10-tak soma evra. Ja pucam na one glavonje, a posebno me nervira BMW X5!
Počeo sam da se interesujem za eksploziv. Ono, staviš mu ispod, pozoveš telefonom, kažeš mu, glavonjo pogledaj kroz prozor i BUM!

A sta tebe, molim te, boli tuki sto oni voze dzipove ili luksuzne automobile?
Koji si ti "faktor" da govoris nekome sta da kupi i da vozi...?
Dzipove kupuju ljudi iz razlicitih razloga, ima i onih koji se samo izdrkavaju, a ima i onih koji vole dzipove i en vidim u cemu je tu problem?
I luksuzi automobili? Ja recimo, da prodjem pored tebe sa A6 ti bi me gadjao kamenom, ali ne znam zbog cega?
Sta je to, zavist ili kompleks, ili i jedno i drugo?
Kako te nije sramota da tako pricas?
Sta tebe bre boli koliko ko placa registraciju, inace, nije skupa registracija, vec osiguranje.
Po tebi, svi bi trebali da vozimo male gradske automobile, nikako dzipove i nikako sportske...? Jel tako?

ZNACI OVAKO: MI SA DZIPOVIMA, LIMUZINAMA I KUPEIMA NE SMEMO U SAOBRACAJ JER SE TEBI DIGAO {KOMPLEKS}?
O, Boze, bolesti. Idi leci to dok jos mozes...

Znaci ja sad dodjem nesto za BG, i moram na koji minut da se zaustavim negde, a nigde nema mesta, moram da vozim jos par kilometara dalje, jer nisam recimo iz BG-a, i nemam BG tablice, pa da se ne gubim po ulicicama, znaci, da parkiram koji kilometar dalje, pa uzmem gradski do odredista?
Jel to tvoja filozofija? Bolesno.

I to sto te "posebno nervira" X5, je jos jedan dokaz tvoje ljubomore i zavisti, i idi se leci, molim te, to nije zdravo.

Reci mi, da ti neko pokloni X5 ti bi ga prodao i kupio Saxo?
Ae pali da te ne slusam...
Zanimljivi i korisne spravice za vas dom! Posetite www.sniff.rs
 
0

kelja

Član broj: 70429
Poruke: 1416
93.86.86.*



+35 Profil

icon Re: Urbani osvetnik na Bulevaru09.10.2008. u 01:03 - pre 189 meseci
Citat:

Reci mi, da ti neko pokloni X5 ti bi ga prodao i kupio Saxo?


Smem li ja da odgovorim?

Evo, ja bi taj X5 prod'o (nisam ni znao sta je to, pa sam proguglao malo), i kupio novu bubu, a od ostatka para kupio svasta nesto. Je li to nenormalno?

Jbt, ako se nekom ne svidjaju ti predrkani automobili, odma' je kompleksas, bolesnik, komunista, zeleni, retrogradan...

Idite, molim vas...

:)
 
0

Nabukodonosor
Marjan Bažalac
Kraljevo

Član broj: 17066
Poruke: 6463
79.101.136.*

Jabber: nabukodonosor@elite.....
ICQ: 235843000
Sajt: https://www.toolsify.com


+565 Profil

icon Re: Urbani osvetnik na Bulevaru09.10.2008. u 01:06 - pre 189 meseci
Pa jeste nenormalno jer ako mislis da si rekao nesto pametno nisi. Nova buba je kako kazu oni koji znaju jedno veliko piece of shit, znaci djubre najobicnije. Ni nalik staroj.
Have you ever had a dream that you were so sure was real? What if you were unable to wake from
that dream? How would you know the difference between the dream world...and the real world?

www.toolsify.com
 
0

kelja

Član broj: 70429
Poruke: 1416
93.86.86.*



+35 Profil

icon Re: Urbani osvetnik na Bulevaru09.10.2008. u 01:11 - pre 189 meseci
Citat:
Nabukodonosor: Pa jeste nenormalno jer ako mislis da si rekao nesto pametno nisi. Nova buba je kako kazu oni koji znaju jedno veliko piece of shit, znaci djubre najobicnije. Ni nalik staroj.


Aha. Dobro je da ima neko obavesten.
Onda bi uzeo Nissan Micru, taj mi se dizajn isto svidja. :)

Jbg, sramota bi me bilo da sednem u taj X5 i provozam se gradom, sta ces...

Tebe to pali, je li?

Sustina je u tome da ti ostane para za stvari vaznije od auta, ako tako nesto i moze da postoji uopste...

:)

 
0

mulaz
Ljubljana

Član broj: 47602
Poruke: 2239
*.dial-up.dsl.siol.net.

Jabber: mulaz@elitesecurity.org
Sajt: www.mulaz.org


+184 Profil

icon Re: Urbani osvetnik na Bulevaru09.10.2008. u 01:57 - pre 189 meseci
Citat:
dr.NPN:
Znaci ja sad dodjem nesto za BG, i moram na koji minut da se zaustavim negde, a nigde nema mesta, moram da vozim jos par kilometara dalje, jer nisam recimo iz BG-a, i nemam BG tablice, pa da se ne gubim po ulicicama, znaci, da parkiram koji kilometar dalje, pa uzmem gradski do odredista?
Jel to tvoja filozofija? Bolesno.


da.. jer u normalnim zemljama, biloko ostavi auto, tamo gde se to ne sme, odma ga pokupi pauk.
u ljubljani imas mogucnost P+R, i znam nekoliko drugova sa faksa koji to redovno rade. Parkiraju van grada, na zadnjoj stanici autobusa (gde inace nema problema oko parkinga), i onda autobusom udju u grad. Mislim da ni u beogradu to ne bi bio problem.

itekako podrzavam i stavljanje kamera (u kombinaciji sa radarom), koje snime sve(!) prekrsaje... prebrzu voznju, voznju kroz crveno, preticanje kroz punu liniju,...i to na svaku banderu po jednu. Kazna ne treba da je sad neka ogromna... ali 20 listica sa slikom, svaki po 100 eura mislim da opameti svakoga. (a i povratila bi se investicija u kamere za dve tri nedelje... i postari bi imali puno posla)
Bolje ispasti glup nego iz aviona
http://www.mulaz.org/
 
0

Srđan Pavlović
Specijalna Edukacija i Rehabilitacija MNRO
Vojvodina, Bačka Palanka

Srđan Pavlović
Član broj: 139340
Poruke: 5571
77.46.167.*

Sajt: www.oligofrenolog.com


+382 Profil

icon Re: Urbani osvetnik na Bulevaru09.10.2008. u 03:28 - pre 189 meseci
Citat:
Od svih vas silnih autolakirera, ima li JEDNOG koji bi se usudio da se suoci sa vlasnikom doticnog nepropisno parkiranog vozila i da mu u lice kaze sta ima,


Mnogo bi dobio time da mu "kazes to u lice" :) Sta ima da mu se govori, zna on vec sta radi i bez da mu ti kazes.

Ako milicija ne radi posao, narod uzima posao u svoje ruke. Takvi koji krse propise i znaju da ih krse,
zasluzuju mnogo vecu kaznu od izlakirane soferke. Potpuno razumem da u uslovima kakvi vladaju ovde
covek ne moze da nadje normalno resenje (jer na normalan nacin ne moze da ista resi) i okrece se jedino onom koje mu preostaje.
Farbanje auta ne ugrozava niciji zivot, a problem ce resiti mnogo efikasnije od milicije koja je
za to zaduzena, ustvari vlast u sirem smislu.
 
0

Darko Prelic

Član broj: 131
Poruke: 760
*.dynamic.sbb.rs.



+5 Profil

icon Re: Urbani osvetnik na Bulevaru09.10.2008. u 06:09 - pre 189 meseci
šta sve pročitah ovde, šta je s vama ljudi moji, vidite li vi o čemu pišete lol?

čemu to nerviranje? neka svako radi šta i kupuje šta voli, zar u tome nije poenta?
I used to be indecisive but now im not so sure.
 
0

Black_eyed
Black_eyed
Kać (pored Novog Sada)

Član broj: 24662
Poruke: 841
195.178.50.*



+110 Profil

icon Re: Urbani osvetnik na Bulevaru09.10.2008. u 06:51 - pre 189 meseci
Nemam nista protiv ljudi koji imaju kinte i mogu sebi da kupe super kola, lepo je kada sebi neko moze da priusti tako nesto ali kupiti dzip... neoboriv dokaz da neko ima para ali ukusa ne...

"Dzip" - (Pod ovim terminom ne mislim ne u prave terence tipa Land Rovera & Co.)

Evo, ni ja ne bi vozio X5, znaci prodaja X5 i kupovina npr. Subaru Imreza WRX STi, moze i BMW M3 (da ne bude da imam nesto protiv BMW)...
...It's nothing very special...
Try and be nice to people, avoid eating fat, read a good book every now and then, get some walking in, and try and live together in peace and harmony with people of all creeds and nations.

Monty Python's The Meaning of Life
 
0

MyWay

Član broj: 25141
Poruke: 1263
*.telekom.yu.



+629 Profil

icon Re: Urbani osvetnik na Bulevaru09.10.2008. u 07:44 - pre 189 meseci
Citat:
dr.NPN: Znaci ja sad dodjem nesto za BG, i moram na koji minut da se zaustavim negde, a nigde nema mesta, moram da vozim jos par kilometara dalje, jer nisam recimo iz BG-a, i nemam BG tablice, pa da se ne gubim po ulicicama, znaci, da parkiram koji kilometar dalje, pa uzmem gradski do odredista?
Jel to tvoja filozofija? Bolesno.
A ne, ti kad dođeš u BG sa ne-BG tablama ti si odmah amnestiran pošto ne znaš sva dozvoljena mesta za parkiranje.
Zato lepo ako treba nešto da obaviš, ti stani u krajnjoj traci, uključi sva 4 i svi će da te razumeju. Pa nisi došao u prestonicu da se znojiš, ili, ne daj Bože, da pešačiš do prodavnica - ostavi to domorodcima...


Save time... see it my way.
 
0

žutokljunac

Član broj: 153760
Poruke: 374
77.238.217.*



+471 Profil

icon Re: Urbani osvetnik na Bulevaru09.10.2008. u 08:12 - pre 189 meseci
Citat:
Pazarac kaže Žutokljuncu:A sta tebe, molim te, boli tuki sto oni voze dzipove ili luksuzne automobile?
Koji si ti "faktor" da govoris nekome sta da kupi i da vozi...?
Dzipove kupuju ljudi iz razlicitih razloga, ima i onih koji se samo izdrkavaju, a ima i onih koji vole dzipove i en vidim u cemu je tu problem?
I luksuzi automobili? Ja recimo, da prodjem pored tebe sa A6 ti bi me gadjao kamenom, ali ne znam zbog cega?
Sta je to, zavist ili kompleks, ili i jedno i drugo?
Kako te nije sramota da tako pricas?
Sta tebe bre boli koliko ko placa registraciju, inace, nije skupa registracija, vec osiguranje.
Po tebi, svi bi trebali da vozimo male gradske automobile, nikako dzipove i nikako sportske...? Jel tako?

ZNACI OVAKO: MI SA DZIPOVIMA, LIMUZINAMA I KUPEIMA NE SMEMO U SAOBRACAJ JER SE TEBI DIGAO {KOMPLEKS}?
O, Boze, bolesti. Idi leci to dok jos mozes...

Znaci ja sad dodjem nesto za BG, i moram na koji minut da se zaustavim negde, a nigde nema mesta, moram da vozim jos par kilometara dalje, jer nisam recimo iz BG-a, i nemam BG tablice, pa da se ne gubim po ulicicama, znaci, da parkiram koji kilometar dalje, pa uzmem gradski do odredista?
Jel to tvoja filozofija? Bolesno.

I to sto te "posebno nervira" X5, je jos jedan dokaz tvoje ljubomore i zavisti, i idi se leci, molim te, to nije zdravo.

Reci mi, da ti neko pokloni X5 ti bi ga prodao i kupio Saxo?
Ae pali da te ne slusam...


Ako možeš da mi odgovoriš. Cenio bih. Gledaj na to kao da pomažeš čoveku u nevolji, da ne moram da idem na skupe psihijatrijske kure, da plaćam skupe lekove. Nešto kao terapija lekovitim biljem.
Evo... neka sam ja iskompleksiran i ljubomoran. Ovo drugo možda donekle ali samo možda, tako da ćemo se držati ovog prvog, pošto sam drugo priznao. Je li, te glavonje što voze te skupocene džipove, zašto oni uopšte kupuju te džipove? Je l´to zato što su oni super udobni ili je nešto drugo po sredi? Možda oni tim svojim džipom žele da pošalju poruku, možda je u njihovom sistemu vrednosti to neki statusni simbol uspeha u životi. Evo baš sam napregnuo mozgić da shvatim i polako mi se otvara... Mi beogradska deca, slabo vozimo te džipčine, a ukazalo mi se i zašto. Moj drug, koji ima u nekretninama brat bratu preko milion evra ( ako ne i mnogo više ), 2 firme, ćale mu ima firmu u Parizu, živi tamo preko 30 godina i da ne nabrajam, vozi novu Fiat Pandu. I sad poslednji puta kad sam išao kući, nađemo se i on mene sa tom Pandicom kroz ceo Beograd. Gužva, haos, zakrčenje mi prolazimo, provlačimo se, bez problema, Pandica iznutra jako prostrana, na oko slatka, udobna, malo troši, i za čas kroz čitav lavirint ulica. Znaš koliko smo glavonja sa tim džipčinama ostavili iza sebe. Eh, sad se ja pitam, ko je tu lud... i zbog čega je to tako. Možda jer smo mi iz centra grada, pa ne moramo nikome da se dokazujemo, otkud znam, možda je to, živimo u zgradama, imamo fine ribe, društvo... a pazi sad drugu stranu... on je došao u Beograd, glavat, priglup, bezobrazan, željan da se dokaže, da uhvati neku dobru ribu, i što je najvažnije... on je došao sa neke livade. Kuća, ispred blato, iza šuma... logično, njemu treba džip, zar ne? Kad je bio mlađi vozio je traktor, navikao na jaku mašinu. Tačno je to. Živi na nekom proplanku, nema asfalta, slabi putevi i treba mu takav auto. Šta će mu neki ˝pičkasti ˝ C3 Pluriel ili Fiat Bravo, to je za devojčice. Nastaviću, u poslu sam nekom, nemam vremena... pišemo se i nemoj mnogo da se nerviraš, ti meni možeš da pomogneš, da uštedim na tim lekovima i da ne čekam po ordinacijama.
 
0

DS_Store
[es] :: Macintosh

Član broj: 32090
Poruke: 666
80.93.235.*



+4 Profil

icon Re: Urbani osvetnik na Bulevaru09.10.2008. u 08:26 - pre 189 meseci
Citat:
žutokljunac: on je došao sa neke livade. Kuća, ispred blato, iza šuma... logično, njemu treba džip, zar ne? Kad je bio mlađi vozio je traktor, navikao na jaku mašinu.


:) :) :)
10 HOME
20 SWEET
30 GO TO 10
 
0

GM_X
Iznad Ekvatora

Član broj: 168357
Poruke: 98
*.ptt.rs.



Profil

icon Re: Urbani osvetnik na Bulevaru09.10.2008. u 09:18 - pre 189 meseci
Heh, traktoristi haraju Beogradom u besnim džipovima, a urbani osvetnici im prave sačekuše vrebajući iz fantomske Astre. Nije loše, važno je da se nešto dešava.
Tratinčice mala, a-sa.
 
0

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9514
212.200.68.*



+10255 Profil

icon Re: Urbani osvetnik na Bulevaru09.10.2008. u 09:18 - pre 189 meseci
Najžalosnije je da policija ne radi svoj posao. Pošto radim u blizini, nekoliko puta sam video i hteo da potajno snimim situacije kad ljudi parkiraju ispred policijske stanice na NGB.
Pazi, tu ispred stioji policajac pozornik, koji opomene vozača i kaže mu da ne sme tu da se parkira, jer tu je i znak zabranjenog zaustavljanja i - ništa. Pazi, kad mu ništa ne može. Onda ih zaplaši, kao doći će pauk, na šta sledi komentar: "... samo na pet minuta.". I tu uvek stoji čitav niz pogrešno parkiranih automobila. I to u neposrednoj blizini dva velika parkinga, jednog ispod merkatora, drugog kod opštine. Ispred nosa policiji. Dakle, totalni, haos, totalno rasulo !
Šta onda očekujete na nakom Bulevaru, Goce Delčeva i slično.

Ne sećam se da je nekad neko rekao da je platio kaznu za pogrešno parkiranje ! Ili te je odneo pauk ili te zabole kajta.



OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
0

zaraza

Član broj: 19938
Poruke: 1139
*.ptt.rs.



+4 Profil

icon Re: Urbani osvetnik na Bulevaru09.10.2008. u 09:53 - pre 189 meseci
Citat:

Znaci ja sad dodjem nesto za BG, i moram na koji minut da se zaustavim negde, a nigde nema mesta, moram da vozim jos par kilometara dalje, jer nisam recimo iz BG-a, i nemam BG tablice, pa da se ne gubim po ulicicama, znaci, da parkiram koji kilometar dalje, pa uzmem gradski do odredista?


Naravno, kao i sav normalan svet.
Ili ves da parkiras na tramvajske sine, pa da te ceo tramvaj ceka dok ti obavis nesto za minut?
A i keva sa sitnim detetom u kolicima ce te isto sacekati koji minut, ona ima vremena ionako je na placenom odsustvu.

Dakle, lepo parkiras kod Sava Centra, lep veliki parking, pa picis autobusom.
 
0

kristi1

Član broj: 151211
Poruke: 2012
*.ptt.rs.

Sajt: www.mycity.rs/Ambulanta


+88 Profil

icon Re: Urbani osvetnik na Bulevaru09.10.2008. u 10:14 - pre 189 meseci
Najbolje resenje su kamere, snimi ga i odmah mu dodje kuci kazna na naplatu. Zavrsen poso. Sto neko rece te kamere bi se isplatile za nedelju dana.
 
0

Black_eyed
Black_eyed
Kać (pored Novog Sada)

Član broj: 24662
Poruke: 841
195.178.50.*



+110 Profil

icon Re: Urbani osvetnik na Bulevaru09.10.2008. u 10:20 - pre 189 meseci
I ja sam za kamere, doduse mora se izmeniti deo zakona koji to regulise ali nije to ne znam kakav problem.

Sve raskrsnice u gradu treba da budu opremljene sa video nadzorom pa potom i vaznije saobracajnice.

Uplatnica na kucnu adresu, ako ne plati nema registrovanja automobila sledeci put i nema frke, brzo bi se doveli u red. Sve kulturno i bez vike i dreke.
...It's nothing very special...
Try and be nice to people, avoid eating fat, read a good book every now and then, get some walking in, and try and live together in peace and harmony with people of all creeds and nations.

Monty Python's The Meaning of Life
 
0

vladd

Član broj: 37217
Poruke: 12059
77.46.171.*



+5251 Profil

icon Re: Urbani osvetnik na Bulevaru09.10.2008. u 11:37 - pre 189 meseci
Dok ne stignu kamere i efikasna saobracajna policija, ili komunalni inspektori, sprej je genijalna gradjanska neposlusnost, bunt protiv bahatosti i primitivizma.

Bunt protiv primitivizma se pomalo vidi i u "mrznji" prema luksuznim automobilima, ali to izgleda nelogicno, posto se bunt odnosi na vlasnika, koji ne mora nuzno biti bahat i asocijalan.
Mada, u statistici, najvise je asocijalnih bas u luksuznim kolima, bilo da su kontraverzni ili estradni, nekako se taj polusvet bahato sepuri i pokazuje neke svoje neukusne sposobnosti, pa kada ni luksuzno vozilo nije dovoljno, stavlja se prst u oko zaustavljanjem na saobracajno kriticnom mestu, najcesce pod nekim uglom u odnosu na ulicu.

I da se osvrnem, na spomenutu novu bubu, shitina solidna, ali takodje kao i svi VW proizvodi tog segmenta. Imidz je tu, samo sto su ljubitelji legende posteniji od korisnika G4-G5, koji su veoma "prgavi" i vazni, pa ne smeju da kritikuju svoj "produzetak", ili "pojacanje" imidza.

Poz.
 
0

Laki_Gen
Beograd

Član broj: 156057
Poruke: 634
*.adsl.verat.net.



+7 Profil

icon Re: Urbani osvetnik na Bulevaru09.10.2008. u 12:14 - pre 189 meseci
Jel' imate vi ideju da je na 100 metara od tog "parkinga" na ulici, podzemna garaza "Vukov Spomenik"? Skupo platiti 50 dinara, a? U onim okolnim ulicama uzbrdo ima uvjek neko parking mjesto.
Nemate pojma koliko je tesko provesti kamion na gradiliste kod "Cobanovog" kada se ti idioti napakuju po ulici.
Jel' ima neko iskustvo sa izgebanim vratima i krilima na autu? Recimo da znam ko je to uradio (bjeli MAN cetvoroosovinac). Vozac mnogo ljut na pogresno parkirane.
 
0

Nabukodonosor
Marjan Bažalac
Kraljevo

Član broj: 17066
Poruke: 6463
79.101.136.*

Jabber: nabukodonosor@elite.....
ICQ: 235843000
Sajt: https://www.toolsify.com


+565 Profil

icon Re: Urbani osvetnik na Bulevaru09.10.2008. u 12:14 - pre 189 meseci
Citat:
Tebe to pali, je li?

Sustina je u tome da ti ostane para za stvari vaznije od auta, ako tako nesto i moze da postoji uopste...

Naravno da me ne pali. Mene pale dobre ribe, ne znam za tebe. Automobili ne. Automobili mi se ili svidjaju ili ne, sve je u ukusu. A sta je nekome vaznije to je vrlo relativna stvar. Ja cu da kupim XP, Kajena, Range Rover ili bilo sta drugo, i opet ce da mi ostane para za bilo sta drugo. To sto se TEBI ne svidjaju dzipovi ne znaci da niko ne sme da ih vozi, nisi ti etalon za ukus. Meni se bas tvoj ukus ne svidja, nekako mi je gej. Ali ne kazem ti da si kreten zbog toga, samo mi se ne svidja. Svi ti likovi na koje ste besni, da slucajno voze neki krs od dzipa star jedno 30 godina niko mu rec ne bi rekao, ali ovako imate problem, jer oni mogu sebi to da priuste a vi ne mozete, i samo cekate neku situaciju kao sto je ova da ospete paljbu na njih. Npr. meni se uopste ne svidjaju likovi koji nose Nokiu N95, N96 i slicne skupe telefone, mislim da su to kreteni jer su dali toliko para za telefon kada mogu da sacuvaju te pare za "vaznije stvari", za leba i jogurt. Ja nosim 3310 od 5 eura i mislim da sam najpametniji ovde. Covece, zivi kako mozes i pusti druge da zive.
Have you ever had a dream that you were so sure was real? What if you were unable to wake from
that dream? How would you know the difference between the dream world...and the real world?

www.toolsify.com
 
0

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12851



+4784 Profil

icon Re: Urbani osvetnik na Bulevaru09.10.2008. u 12:26 - pre 189 meseci
Citat:
Nabukodonosor: Mene pale dobre ribe, ne znam za tebe.

Zoofilija, a? :]
 
0

elitemadzone.org :: MadZone :: Urbani osvetnik na Bulevaru
(Zaključana tema (lock), by pajaja)
Strane: 1 2 3 4 5 6 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 57875 | Odgovora: 209 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.