Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Sporet sa ravnom plocom-da li radi OK ili ne?

elitemadzone.org :: TechZone :: Grejanje :: Sporet sa ravnom plocom-da li radi OK ili ne?

Strane: < .. 1 2 3

[ Pregleda: 55005 | Odgovora: 41 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

coveceee
knjazevac

Član broj: 175346
Poruke: 38
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+2 Profil

icon Re: Sporet sa ravnom plocom-da li radi OK ili ne?30.10.2015. u 12:46 - pre 103 meseci
Rekoh da cu da se javim... uzeo sam prekidac, kao na slici gore, 750din kostao i povezao to kako je neko od vas lepo objasnio i to radi savrseno... Hvalaaaaaaa
 
Odgovor na temu

nmeuncn

Član broj: 167449
Poruke: 38
..178.212.adsl.dyn.beotel.net.



Profil

icon Re: Sporet sa ravnom plocom-da li radi OK ili ne?03.12.2015. u 23:37 - pre 102 meseci
Da ne otvaram novu temu...

1) Da li postoji bilo kakva prednost sporeta sa ravnom plocom nad sporeretima sa klasicnim ringlama sem u fancy dizajnu? Ne znam koliko je to tacno ali koliko sam citao po forumima mnogo je jeftinije servisiranje sporeta sa klasicnim ringlama? Da li cu ista izgubiti ako kupim sporet sa klasicnim ringlama?

2) U cemu se ogleda energetska efikasnost sporeta? Da li je npr rerna bolje izolovana pa se trosi manje struje ili taj ventilator doprinosi ( kako sam procitao ) manjoj potrosnji ( ali video sam i sporete energetske klase A bez njega ) ili je nesto trece u pitnju i koliko to realno doprinosi manjoj potrosnji struje tj ustedi?

3) Cemu sluze kod sporeta infra i mini infra grejaci?

4) Sem sto doprinose tome da vrata budu hladna da li veci broj stakala doprinose energetskoj efikasnosti?

5) Vidjao sam po karakteristikama indenticne sporete a razlicite energetske efikasnosti. Interesuje me da li je to samo marketing.

Hvala unapred :)
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: TechZone :: Grejanje :: Sporet sa ravnom plocom-da li radi OK ili ne?

Strane: < .. 1 2 3

[ Pregleda: 55005 | Odgovora: 41 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.