Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Saobraćajka na Bulevaru

elitemadzone.org :: MadZone :: Saobraćajka na Bulevaru

Strane: 1 2

[ Pregleda: 11955 | Odgovora: 25 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Miroslav Jeftić
Istraživanje ruda
[ES]

Član broj: 37513
Poruke: 6833

Sajt: about:blank


+2200 Profil

icon Re: Saobraćajka na Bulevaru20.10.2008. u 11:35 - pre 187 meseci
Hm... nije da sumnjam, ali nešto mi je mnogo velika šteta za brzinu od 35km/h i još se kočilo?
 
Odgovor na temu

smiki
Milan Stojanovic
Beograd

Član broj: 16948
Poruke: 15
*.adsl.beotel.net.



+2 Profil

icon Re: Saobraćajka na Bulevaru20.10.2008. u 11:57 - pre 187 meseci
Šteta je nastala tako što mi je ženska povukla prednji kraj svojim autom. Da je kočila i uspela da zaustavi auto bilo bi to samo ulubljeno krilo i razbijen far, ali ona se kretala i posle udarca toliko joj se žurilo da uradi polukružno.
Citat:
Miroslav Jeftić: Hm... nije da sumnjam, ali nešto mi je mnogo velika šteta za brzinu od 35km/h i još se kočilo? :)
 
Odgovor na temu

smiki
Milan Stojanovic
Beograd

Član broj: 16948
Poruke: 15
*.adsl.beotel.net.



+2 Profil

icon Re: Saobraćajka na Bulevaru23.10.2008. u 12:36 - pre 187 meseci
Pogledajte šta piše u ZOBS-u

Član 160
Ako je vozilo zbog saobraćajne nezgode ili neispravnosti onesposobljeno za dalje kretanje na putu, vozač ili vlasnik, odnosno korisnik vozila dužan je da vozilo, teret, stvari ili drugi materijal rasut po putu odmah ukloni sa kolovoza.
Ako vozač ili vlasnik, odnosno korisnik vozila nije u stanju da postupi prema stavu 1 ovog člana, ovlašćeno lice koje se zatekne na mestu nezgode ili neispravnosti vozila zatražiće od organizacije za održavanje puteva ili druge ovlašćene organizacije da na sigurno mesto ukloni vozilo, teret, stvari ili drugi rasuti materijal sa kolovoza.
Organizacija za održavanje puteva ili druga ovlašćena organizacija dužna je da na zahtev ovlašćenog lica hitno preduzme sve potrebne mere za uklanjanje i čuvanje vozila sa teretom, stvari ili drugog rasutog materijala sa kolovoza i da osigura prohodnost puta.
Ako organizacija za održavanje puteva ili druga ovlašćena organizacija ne postupi po odredbi stava 3 ovog člana, a zbog onesposobljenosti vozila ili prepreka na kolovozu stvorenih od tereta, stvari ili drugog materijala bude onemogućeno kretanje drugim učesnicima u saobraćaju, nadležni organ unutrašnjih poslova preduzeće druge odgovarajuće mere da se omogući normalno odvijanje saobraćaja.

Prema tome ne dajte da vas panduri na uviđaju zavlače i nude vizitkarte njihovih šlep službi već insistirajte da zovu parking servis. Pazite sada ovo. U nacrtu novog zobs-a koji predlaže mup i može se pročitati na njihovom sajtu stoji da je vozač u slučaju saobraćajne nezgode dužan da o svom trošku ukloni svoje vozilo. Kakva će to biti dodatna zaradica za lešinare u plavom.
 
Odgovor na temu

Nemanja Jakovljevic

Član broj: 940
Poruke: 707
*.custom.pwd.ne.jp.



+39 Profil

icon Re: Saobraćajka na Bulevaru23.10.2008. u 13:07 - pre 187 meseci
Citat:
smiki: Pazite sada ovo. U nacrtu novog zobs-a koji predlaže mup i može se pročitati na njihovom sajtu stoji da je vozač u slučaju saobraćajne nezgode dužan da o svom trošku ukloni svoje vozilo. Kakva će to biti dodatna zaradica za lešinare u plavom.


Znas kako - dokle god ti nisi kriv - tebe nije briga.
I naravno dokle god si dovoljno pametan da trazis da ti izdaju lepo zvanican racun - sve ce ti to refundirati osiguranje krive osobe.
Nemanja Jakovljevic
 
Odgovor na temu

smiki
Milan Stojanovic
Beograd

Član broj: 16948
Poruke: 15
*.adsl.beotel.net.



+2 Profil

icon Re: Saobraćajka na Bulevaru24.10.2008. u 12:34 - pre 187 meseci
Evo danas tačno deseti dan. Po informacijama dobijenim od pandura odlazim u Ustaničku da podignem zapisnik kad cvrc!
Službenica na šalteru mi kaže da je to 10-15 radnih dana znači u prevodu oko cirka mesec dana od čukanja do zapisnika.

Inače u Ustaničkoj 128 na šalteru za izdavanje zapisnika udarnički rade od 8-14h subotom su slobodni kao i nedeljom!
 
Odgovor na temu

smiki
Milan Stojanovic
Beograd

Član broj: 16948
Poruke: 15
*.adsl.beotel.net.



+2 Profil

icon Re: Saobraćajka na Bulevaru25.11.2008. u 11:51 - pre 186 meseci
Uzeo zapisnik, procenitelj izašao, snimio štetu. U udesu sam slomio naočare za vid, osiguranje neće da mi prizna jer nisu spomenute u policiskom zapisniku sa uviđaja. Kada sam na uviđaju pokazao naočare polcajac je izjavio da nema potrebe da to ulazi u zapisnik pošto je svrha zapisnika utvrđivanje krivice za nezgodu. Kako naplatiti naočare uništene u sudaru?
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Saobraćajka na Bulevaru

Strane: 1 2

[ Pregleda: 11955 | Odgovora: 25 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.