Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Problem sa parkiranjem

elitemadzone.org :: MadZone :: Problem sa parkiranjem

[ Pregleda: 5213 | Odgovora: 9 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

misaa

Član broj: 86387
Poruke: 210
212.200.118.*



Profil

icon Problem sa parkiranjem20.10.2008. u 19:16 - pre 188 meseci
Evo da vam ispricam sta se meni desilo, u nedelju sam bio na najlon pijaci u Novom Sadu nisam dugo bio zadni put kada sam bio
preko puta najlon pijace ima kao neki parking kao neka suma znaci nista nije obelezeno niti izbetonirano (kada padne kisa to je opsta kaljuga)
i na ulazu je bio neki covek koji je naplacivao parkin nesto je bilo simbolicno 20 -30 din. pa mozes da ostanes koliko hoces i on ti lepo kaze gde ima mesto i ti se lepo parkiras. E sada sam ponovo bio u nedelju i niko nije naplacivao i ja sam jedva mesto nasao, i kada sam kupio sto mi je bilo potrebno i stigao do kola vidim zaglavljeno za brisacem opomena za parkiranje u vrednosti od 900 din. Pogledam ja okolo negde
30 % njih je dobilo kaznu za parkiranje, tu pored su bila neka dva lika koja su proveravala ostale automobile ja ga lepo pitam otkad je ovo parking i gde tu ima naplatna rampa on meni kaze pa jeste i kaze mi da to uplatim u roku od 3 dana mada tamo pise u roku od 8 dana (mada to nije bitno). Ja se tu iznerviram i kazem nema sanse da vam platim. Da skratim pricu oduzio sam, nije meni porblem tih 900 din. nego sto to nije nikakav parking najobicnija suma da su to lepo sredili obelezili mesta a ne tamo neke rupetine kola da iskidam ne placa mi se da neko stavlja pare u dzep sladi se gleda samo kako ce jos nekom pare uzeti, a nikakve usluge. Ako neko ima nekog iskustva da mi kaze sta mi je ciniti, da li bolje da platim ili da se pravim lud?

POzz!!
 
Odgovor na temu

smfilip
Beograd

Član broj: 12580
Poruke: 1630



+4 Profil

icon Re: Problem sa parkiranjem20.10.2008. u 22:04 - pre 188 meseci
pa je li ti kaznu pisao neki drzavni organ,ili privatnik? ako je drzava,moras platiti,a ako je privatnik...znas sta da uradis sa kaznom :P
 
Odgovor na temu

misaa

Član broj: 86387
Poruke: 210
212.200.118.*



Profil

icon Re: Problem sa parkiranjem21.10.2008. u 08:35 - pre 188 meseci
Ja mislim da je drzavni imao je onaj uredjaj sto proverava poruke.
 
Odgovor na temu

dr.NPN

Član broj: 55785
Poruke: 908
79.101.85.*



+9 Profil

icon Re: Problem sa parkiranjem21.10.2008. u 16:33 - pre 188 meseci
Nema to veze sa uredjajem, verovatno je privatnik.
Zanimljivi i korisne spravice za vas dom! Posetite www.sniff.rs
 
Odgovor na temu

brainless

Član broj: 98065
Poruke: 276
*.dynamic.sbb.rs.



+13 Profil

icon Re: Problem sa parkiranjem24.10.2008. u 13:52 - pre 188 meseci
sve je to po jus-u, to je isti sistem parkiranja kao i u centru novog sada.. znači plaća se preko poruke (neki onaj četvorocifreni broj..), a čika obilazi sa palm-om i gleda ko je platio ko nije.. j**i ga, meni su za 10 dinara dva cigančića rekla i za poruku, i gde ima mesta, i to me sve zajedno izašlo 35-40 dindži.. :-)
 
Odgovor na temu

pbenka
Bački Petrovac

Član broj: 41366
Poruke: 506
*.ns.ac.yu.



+54 Profil

icon Re: Problem sa parkiranjem24.10.2008. u 14:44 - pre 188 meseci
Ne znam za onaj parking preko pute Temerinske koji pominješ, ali ovaj drugi u Primorskoj ulici već jedno godinu dana tako funkcioniše. Plaćaš ili porukom (65 din ceo dan) a valjda ima i kartica da se kupi na trafici. Naplaćuje Parking servis (pitam se koliko su parkinga uredili od tih para Grrr) i ima znakova po celom parkingu. Verovatno ima tih znakova i tamo gde si ti parkirao, ali nisi obratio pažnju. Šta da ti kažem, platiš a sledeći put obrati pažnju i kucaj poruku kad ostaviš auto.
Pavel - yt7ta
 
Odgovor na temu

Majstor Duja
Duic Goran
poljski toalet
Novi Sad

Majstor Duja
Član broj: 82753
Poruke: 954
*.ADSL.neobee.net.

Sajt: www.elektrocentar.com


+17 Profil

icon Re: Problem sa parkiranjem25.10.2008. u 13:38 - pre 188 meseci
Ti znakovi za parkiranje su toliko debilno napravljeni - jednostavno, najbitniju informaciju na znaku, brij telefona na koji treba sms-om da posaljes br. tablica je napisan mikroskopskom velicinom...isto tako, zasto jednostavno na ulazu u grad ne stave veliku tablu sa upozorenjem da se parking naplacuje na pojedinim lokacijama pa da ljudi obrate paznju, ove table pored samih parkinga se skoro i ne vide...
Sto se tice te kaljuge sto se vodi kao uredjeni parking prostor preko od najlona - jednostavno ne mogu da komentarisem, to je ispod svakog praga zdravog razuma, sto jednostavno ne naplate taksu na ulazak kolima u grad (kao recimo - u Singapuru, jer ono Singapur, Novi Sad mu dodje jedno isto) pa da se najedu...
 
Odgovor na temu

žutokljunac

Član broj: 153760
Poruke: 374
77.238.200.*



+471 Profil

icon Re: Problem sa parkiranjem25.10.2008. u 14:34 - pre 188 meseci
Pa plati ljudima. Šta si se stiso za 900 dinara.
 
Odgovor na temu

brainless

Član broj: 98065
Poruke: 276
*.dynamic.sbb.rs.



+13 Profil

icon Re: Problem sa parkiranjem25.10.2008. u 21:04 - pre 188 meseci
@misaa

Idi i plati im, i odnesi račun iz perionice, i traaži da ti refundiraju, zato što si baš na tom parkingu uprljao auto.. I ak ti nije frka snimi, pa da vidimo izraze lica tih veselih službenika.. =)
 
Odgovor na temu

Skandy
AB, Canada

Član broj: 152655
Poruke: 944
*.cable.casema.nl.



+41 Profil

icon Re: Problem sa parkiranjem25.10.2008. u 21:47 - pre 188 meseci
30 metar dalje od tog parkinga je benzinska pumpa, na kojoj takodje naplacuju parking, ali sluzbenici pumpe i to samo nedeljom. Jednom prilikom sam bio u poseti pomenutoj pijaci i parkirao se na parkingu pumpe, dolazi sluzbenik da naplati parking i rece covek cifru i ja mu dadoh novac. Potom sam mu zatrazio racun, priznanicu da sam paltio parking, na sta je on rekao "nema problema" i krenuo prema kasi, ja krenem za njim i kada smo bili na par metara od ulaska u prostorije pumpe, on se okrete i rece da moram parkirati na drugo mesto i vrati mi covek novac. Ja sam se pobunio, zbunjen, zasto, kako. Medjutim njegov preteci stav a i gabariti su mi dali do znanja da bi bilo najbolje da poslusam budalu. Da sam znao ne bih mu trazio racun, posle sam jedva pronasao parking 500 metara od pijace, a bio sam u prilicnoj zurbi.
Nisam se posle dugo zadrzao ni u gradu ni u drzavi, inace bih im natovario neku inspekciju 100%. Ne znam kakvo je stanje sada.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Problem sa parkiranjem

[ Pregleda: 5213 | Odgovora: 9 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.