Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Da li je neko sinoć snimao dokumentarac "NIKO NIJE REKAO:NEĆU"?

elitemadzone.org :: MadZone :: Da li je neko sinoć snimao dokumentarac "NIKO NIJE REKAO:NEĆU"?

Strane: < .. 1 2 3 4

[ Pregleda: 26659 | Odgovora: 72 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

DusanSukovic
Dušan Šulović
Na krevetu

Član broj: 35637
Poruke: 1371

Sajt: www.MotoBoem.RS


+460 Profil

icon Re: Da li je neko sinoć snimao dokumentarac "NIKO NIJE REKAO:NEĆU"?23.10.2015. u 21:40 - pre 103 meseci
Citat:
dusanboss:Pravu nadmoć Nemačke se vidi u podatku da su samo te 41. proizveli 9422 .



To nije nista koliko su proizvodili 1943, za vreme vakta Alberta Speera, cak 80 % vise :-)
Stane Dolanc: "Bavljenje tehnikom treba da postane svakodnevna potreba coveka.."
 
Odgovor na temu

dusanboss

Član broj: 329401
Poruke: 732
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: dusanboss


+593 Profil

icon Re: Da li je neko sinoć snimao dokumentarac "NIKO NIJE REKAO:NEĆU"?24.10.2015. u 01:12 - pre 103 meseci
Pa o tome ti govorim. Verujem da smo mo pružili zavidan otpor ako se svi faktori uzmu u ozbir. Ali realno nismo imali nakakve šanse protv nemačke ratne mašinerije.
 
Odgovor na temu

DusanSukovic
Dušan Šulović
Na krevetu

Član broj: 35637
Poruke: 1371

Sajt: www.MotoBoem.RS


+460 Profil

icon Re: Da li je neko sinoć snimao dokumentarac "NIKO NIJE REKAO:NEĆU"?24.10.2015. u 07:43 - pre 103 meseci
Citat:
dusanboss: Pa o tome ti govorim. Verujem da smo mo pružili zavidan otpor ako se svi faktori uzmu u ozbir. Ali realno nismo imali nakakve šanse protv nemačke ratne mašinerije.



Definitivno, kad su puno jace svetske sile poklekle (Francuska) i Rusija zamalo (mereno noktima i milimetrima), ni mi nismo mogli cuda da uradimo. Ali realno nesto se mislim, Hitler svakako nije mogao da pobedi, jer je vecini nacija na planeti nudio smrt ili ropstvo. Odosmo zesce u off. :/
Stane Dolanc: "Bavljenje tehnikom treba da postane svakodnevna potreba coveka.."
 
Odgovor na temu

hotchiimney

Član broj: 330977
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+2 Profil

icon Re: Da li je neko sinoć snimao dokumentarac "NIKO NIJE REKAO:NEĆU"?24.10.2015. u 08:21 - pre 103 meseci
Da je malo poradio na marketingu možda bi mu i uspelo. Trebalo je više da koristi reči kao što su demokratija, integracije, međunarodna zajednica, humanitarna katastrofa... Mogao je da potkupljuje strane državnike, nudi kredite, slika se sa izbeglicama... Mougćnosti su mu bile beskonačne. Uništila ga je ili sujeta ili iskrenost.
 
Odgovor na temu

DusanSukovic
Dušan Šulović
Na krevetu

Član broj: 35637
Poruke: 1371

Sajt: www.MotoBoem.RS


+460 Profil

icon Re: Da li je neko sinoć snimao dokumentarac "NIKO NIJE REKAO:NEĆU"?24.10.2015. u 09:16 - pre 103 meseci
Citat:
hotchiimney: Da je malo poradio na marketingu možda bi mu i uspelo. Trebalo je više da koristi reči kao što su demokratija, integracije, međunarodna zajednica, humanitarna katastrofa... Mogao je da potkupljuje strane državnike, nudi kredite, slika se sa izbeglicama... Mougćnosti su mu bile beskonačne. Uništila ga je ili sujeta ili iskrenost.



Manje vise si u pravu, samo da nije direktno koristio gasne komore i pobio 6 miliona Jevreja - sa tim cinom nikako nije mogao da dobije naklonost postenog sveta, ovo sto je preko satelita pobio Srba i direktno Rusa..who cares..statistka, sto bi rekao Staljin :/ Malo sam cinican, ali ispade tako..
Stane Dolanc: "Bavljenje tehnikom treba da postane svakodnevna potreba coveka.."
 
Odgovor na temu

hotchiimney

Član broj: 330977
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+2 Profil

icon Re: Da li je neko sinoć snimao dokumentarac "NIKO NIJE REKAO:NEĆU"?24.10.2015. u 09:27 - pre 103 meseci
Zato su njegovi naslednici naučili lekciju. Danas se prvo legalno izabrani vođa neke zemlje proglasi diktatorom, deo naroda teroristima, a svi ostali koji se ne uklapaju u prve dve kategorije kolateralnom štetom. Mislim da ipak nije kriv Hitler za neuspeh. Gebels je kriv. Nije dovoljno dobro odradio svoj posao. Danas se sve to radi mnogo bolje.
 
Odgovor na temu

dusanboss

Član broj: 329401
Poruke: 732
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: dusanboss


+593 Profil

icon Re: Da li je neko sinoć snimao dokumentarac "NIKO NIJE REKAO:NEĆU"?24.10.2015. u 14:47 - pre 103 meseci
Mislim da ne znamo pravo istoriju o Hitleru u ww2. Pobednici pišu istoriju. Daleko od toga da je Hitler bio miroljubiv čovek ali u nekim segmetima karikiranja istorije se otišlo toliko daleko da je jasno učljivao kao propaganda.
 
Odgovor na temu

anon142305

Član broj: 142305
Poruke: 1492



+1542 Profil

icon Re: Da li je neko sinoć snimao dokumentarac "NIKO NIJE REKAO:NEĆU"?17.03.2016. u 09:44 - pre 98 meseci
Javio jedan clan foruma da se pojavio i drugi deo, pa koga zanima...

 
Odgovor na temu

preynow

Član broj: 332876
Poruke: 40



+41 Profil

icon Re: Da li je neko sinoć snimao dokumentarac "NIKO NIJE REKAO:NEĆU"?17.03.2016. u 10:51 - pre 98 meseci
kad li ce vec jednom rasformirati vojsku Srbije ?

Ja strahujem za zemlju Srbiju jer svakih 20-50 godina rodi nam se neki Zlobica, Pasic ili Simovic koji umisli da je sila pa ajmo u rat.
 
Odgovor na temu

dusanboss

Član broj: 329401
Poruke: 732
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: dusanboss


+593 Profil

icon Re: Da li je neko sinoć snimao dokumentarac "NIKO NIJE REKAO:NEĆU"?17.03.2016. u 12:12 - pre 98 meseci
Zašto bi rasformirali vojsku? Koja to država nema vojsku? I zašto misliš da je sada ratno raspoloženje u zemlji. Postoji malo huškanja u medijima što se i meni ne svidja, ali ne verujem da smo ni blizu nekog oružanog sukoba.

IUOP_1 havala za drugi deo. Do sad sam već zaboravio prvi al nema veze



 
Odgovor na temu

preynow

Član broj: 332876
Poruke: 40



+41 Profil

icon Re: Da li je neko sinoć snimao dokumentarac "NIKO NIJE REKAO:NEĆU"?17.03.2016. u 12:17 - pre 98 meseci
Citat:
dusanboss: Zašto bi rasformirali vojsku? Koja to država nema vojsku? I zašto misliš da je sada ratno raspoloženje u zemlji. Postoji malo huškanja u medijima što se i meni ne svidja, ali ne verujem da smo ni blizu nekog oružanog sukoba.

IUOP_1 havala za drugi deo. Do sad sam već zaboravio prvi al nema veze :)


9 od 10 Srba i dalje masta o velikoj Srbiji, a to sto se to bas ne vidi javno je zbog naseg rajinskog mentaliteta gde se na EU gleda kao na nuzno zlo.

sacekaj 24 april pa kad ti u parlamentu bude 30% velikosrba pitacu te onda za pritisak.

 
Odgovor na temu

payge

Član broj: 25165
Poruke: 26



+1012 Profil

icon Re: Da li je neko sinoć snimao dokumentarac "NIKO NIJE REKAO:NEĆU"?17.03.2016. u 14:57 - pre 98 meseci
Citat:
Pravilnik:7. Ne citirajte bez potrebe

Ukoliko se poruka na koju odgovarate nalazi odmah iznad vaše, gotovo je sigurno da nema NIKAKVE potrebe za citiranjem jer je jedan pogled na gore dovoljan da se vidi na šta tačno odgovarate.


LM,

pravis istu gresku kao pokojni Konjisav

sve u duetu sa Dulom.
 
Odgovor na temu

dusanboss

Član broj: 329401
Poruke: 732
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: dusanboss


+593 Profil

icon Re: Da li je neko sinoć snimao dokumentarac "NIKO NIJE REKAO:NEĆU"?17.03.2016. u 17:10 - pre 98 meseci
Citat:
pokojni Konjisav


Nije valda? Bog da mu dušu prosti.

Citat:
9 od 10 Srba i dalje masta o velikoj Srbiji


Ne baš 9 od 10 koje ja poznajem. Ovi koje ja znam uglavnom maštaju da nadju normalan posao i da žive koliko-toliko pristjno. Da li će to radit u Srbiji do Tokija ili u Begratskom Pašaluku, nije toliko bitno.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Da li je neko sinoć snimao dokumentarac "NIKO NIJE REKAO:NEĆU"?

Strane: < .. 1 2 3 4

[ Pregleda: 26659 | Odgovora: 72 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.