Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Više ljudi verije u NLO nego u Boga

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: Više ljudi verije u NLO nego u Boga

[ Pregleda: 4116 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Laki_Gen
Beograd

Član broj: 156057
Poruke: 634
*.adsl.verat.net.



+7 Profil

icon Više ljudi verije u NLO nego u Boga24.11.2008. u 13:57 - pre 186 meseci
http://www.b92.net/zivot/vesti...08&mm=11&nav_id=330436

Jedno istraživanje, čije rezultate je objavio londonski "Telegraf", pokazalo je da više ljudi veruje u NLO, marsovce i duhove nego u Boga.
 
Odgovor na temu

ptak 13.
Adamovic Nikola
Srbija - Nis

ptak 13.
Član broj: 143532
Poruke: 1476
77.46.250.*

Sajt: putujsaosmehom.blogspot.c..


+284 Profil

icon Re: Više ljudi verije u NLO nego u Boga24.11.2008. u 16:02 - pre 186 meseci
Sta ces, vise je onih koji umisljaju nego onih koji veruju. Sve u svemu "marsovci" su tema koju je davno zapoceo Nikola Tesla, a kasnije se sirila sve do dan danas, pa cak i danas imamo likove poput Dragana Kojica Kebe koji sire pricu da su videli NLO, marsovce i tome sl.
O cemu se tu radi zapravo. Ja mislim da svi dovoljno znaju o Bogu, veri i tome sl. i ljudi misle ok, to je svakodnevnica. A ljude prvenstveno zanimaju i interesuju cudne, nevidjene, nedokazane pojave, stvari i sl. Znaci NLO je za ljude nesto u sta veruju jel je jedan, a vera je dosta, nevernika takodje dosta, a onih koji misle da su Bog i vera gluposti je sve vise. Zato ljude interesuje NLO i veruju u njega.
Ali sta je tu paradoks ?!
Nauka nije dokazala Boga pa ljudi veruju u njega
Nauka nije dokazala NLO, Marsovce i sl. pa ljudi i dalje veruju i u to
Znaci mozda se izmisli neka nova vera tipa "marsovernici" :))))))
Pitanje je gde i koliko je to pouzdan podatak ?????
I pitanje je koliko je zapravo bujna covecija masta i ima li ona kraj ?
Da bi bio genije moras biti bar malo lud. Covek koji je genije, a to ne zna, verovatno i
nije.
 
Odgovor na temu

component

Član broj: 182885
Poruke: 1243



+442 Profil

icon Re: Više ljudi verije u NLO nego u Boga24.11.2008. u 16:34 - pre 186 meseci
Joj kako glupa vest!
"Jedno istraživanje je pokazalo..." bla bla bla... Mogli su da započnu ovako i da završe kako su god hteli. Ko zna koga su sve i kako ispitali. Nisu rekli ni da li su mislili na bilo kog boga tj. iz bilo koje vere. A i nije fer da navedu 10-tak stvari s jedne i jednu s druge strane pa da upoređuju. Mogli su da postave i: "Koliko ljudi veruje u Boga, NLO, natprirodne sile, duhove... a koliko u marsovce". Mislim da bi u tom slučaju ovih prvih bilo više.
Nego, naravno da ljudi veruju u NLO. Pa NLO je sasvim redovna pojava... samo što se brzo otkrije šta je u stvari taj "Neindetifikovani Leteći Objekat", pa je kasnije "Indentifikovani Leteći Objekat" Glupo je da uopšte pitaš nekog da li veruje u to. Kao da si ga pitao da li veruje da postoje avioni koji su uzleteli bez dozvole. Pih!
"Nadam se da će aktuelna vlast, kada se sve ovo završi imati pošteno i fer suđenje."
 
Odgovor na temu

DS_Store
[es] :: Macintosh

Član broj: 32090
Poruke: 666
212.200.213.*



+4 Profil

icon Re: Više ljudi verije u NLO nego u Boga24.11.2008. u 16:54 - pre 186 meseci
Nisam čuo da je grupa ljudi koja veruje u postojanje jedne vanzemaljske rase počinila masakr grupe ljudi koja veruje u postojanje neke druge vanzemaljske rase tako da je vest donekle ohrabrujuća.
10 HOME
20 SWEET
30 GO TO 10
 
Odgovor na temu

glackop
Le.

Član broj: 168452
Poruke: 1143
91.148.70.*



+26 Profil

icon Re: Više ljudi verije u NLO nego u Boga24.11.2008. u 18:30 - pre 186 meseci
Ja sam ateista,ali oko NLO jos uvek nemam cvrst stav da li verovati u njihovo postojanje,mada se zadnjih godina sve vise u svim informativnim mrezama pominju teme sa njihovim naslovima,deluje mi kao da se covecanstvo polako priprema za zvanicnu verziju o njihovom postojanju.
 
Odgovor na temu

majstorjoe
كوسوفو هي قلب صربيا
Bagdad

majstorjoe
Član broj: 177076
Poruke: 8
91.143.219.*

ICQ: 7
Sajt: www.google.com


+140 Profil

icon Re: Više ljudi verije u NLO nego u Boga24.11.2008. u 21:18 - pre 186 meseci
A ja bas nista ne verujem Londonskom "telegrafu"
:)
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: Više ljudi verije u NLO nego u Boga

[ Pregleda: 4116 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.