Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

putarina kroz sloveniju

elitemadzone.org :: AutoZone :: putarina kroz sloveniju

[ Pregleda: 8223 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

inobradovic

Član broj: 58983
Poruke: 1222
*.dclient.hispeed.ch.



+84 Profil

icon putarina kroz sloveniju20.12.2008. u 13:28 - pre 185 meseci
kazu da putarina kroz sloveniju kosta 35e za 6 meseci u vidu vinjete a cuo sam da imaju i neke koje su za 7 dana, da li neko zna nesto o tome?
ako sam slucajno promasio forum molim moderatore da postave na pravo mesto?
 
Odgovor na temu

sergio
Beograd

Član broj: 2095
Poruke: 70
*.dial-up.dsl.siol.net.



Profil

icon Re: putarina kroz sloveniju20.12.2008. u 17:59 - pre 185 meseci
Trenutno 'nazalost' postoji mogucnost kupovine samo vinjete za 6 meseci - 35e jer Slovenci nisu odobrili uvodjenje krace vinjete i pored pritisaka Evropske unije jer samim tim stranci u tranzitu finansiraju veci deo troskova - ovo je komentar za ono 'nazalost'. Vinjeta se kupi na ulazu u Sloveniju jer postoji mogucnost kontrole pa onda i mogucnost na bas male kazne ...
 
Odgovor na temu

maric1
maric dragan
Krusevac - Vitosevac

Član broj: 44931
Poruke: 738
*.arhisoft.net.

Sajt: www.tag-web-design.net


+2 Profil

icon Re: putarina kroz sloveniju20.12.2008. u 21:54 - pre 185 meseci
da drugarica mi se pozalili kako je platila kaznu jer je nije kupila na ulazu i kad je dosla na izlaz iz zemlje htela je da kupi ali je bilo kasno ;((
 
Odgovor na temu

inobradovic

Član broj: 58983
Poruke: 1222
*.dclient.hispeed.ch.



+84 Profil

icon Re: putarina kroz sloveniju21.12.2008. u 15:41 - pre 185 meseci
cuo sam to da ce ih eu pritisnuti da uvedu na krace od 6 meseci ali izgleda njih slabo pritiskaju, tako da izgleda ostaje do daljnjeg na 6meseci, ako neko dobije neku novu informaciju nek javi.
 
Odgovor na temu

palomas
Davis Cup
Croatia

Član broj: 50896
Poruke: 666
*.hep.hr.



+5 Profil

icon Re: putarina kroz sloveniju24.12.2008. u 07:24 - pre 185 meseci
I pazite se jako, ako mislite izbjegavati autoceste i koristiti lokalne ceste! Vinjete su im obvezne i na brzim cestama (znači, obična cesta samo što je zatvorena za promet sporijih vozila), u sustav vinjeta uključili su i neke rotore koje je teško izbječi.

Baš na takvim mjestima imaju postavljene zamke - kontrolore koji bez milosti naplaćuju kazne. Znači, voziš se po lokalnoj cesti, ali moraš uči u rotor. Ako si ušao bez vinjete a zaustave te kontrolori, piši kući propalo.

 
Odgovor na temu

Deep|Blue
Srce Srbije

Član broj: 631
Poruke: 1431
195.178.63.*

ICQ: 101830817


+314 Profil

icon Re: putarina kroz sloveniju24.12.2008. u 07:40 - pre 185 meseci
Bas ga preterase sa tih 6 meseci, da je cifra normalnija pa ajde nekako, ali za osobe koje redje prolaze kroz slo je skupo.
Inace kazna za osobna vozila je 150 eur.
"Hmmm", rekao je, "...suprostavlja se nadrealizmu prikrivene metafore..." Razmišljao je tome na trenutak, a onda je zatvorio beležnicu s mrkim osmehom.
"I smrt je za njih suviše dobra"
 
Odgovor na temu

palomas
Davis Cup
Croatia

Član broj: 50896
Poruke: 666
*.hep.hr.



+5 Profil

icon Re: putarina kroz sloveniju24.12.2008. u 07:53 - pre 185 meseci
Čitava ideja ovih vinjeta zamišljena je tako da tranzitni putnici, koji jednom ili dva puta godišnje prolaze kroz Sloveniju, praktički financiraju svakodnevnu (jeftinu) vožnju Slovencima. I što je najgore, na putu u Austriju ja se ionako vozim autocestom svega nekoliko km, ostatak auceste još uopće nisu izgradili.

A zapadna Mađarska je tako lijepa pitoma, valovita, s odličnim cestama gdje te nitko ne vreba na polovici rotora.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: AutoZone :: putarina kroz sloveniju

[ Pregleda: 8223 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.