Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Grundig vision 3 32-3821 hd-ready Pomoc

[es] :: Elektronika :: TV uređaji :: Grundig vision 3 32-3821 hd-ready Pomoc

[ Pregleda: 3556 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

vuksan80
Beograd

Član broj: 205901
Poruke: 2
79.101.202.*



Profil

icon Grundig vision 3 32-3821 hd-ready Pomoc23.12.2008. u 01:14 - pre 187 meseci
Kupio sam ovaj lcd i imam problem koji niko ne moze da mi objasni pa bih molio za pomoc.

Nisu mi jasne sledece pojave:koristio sam do skoro neo dvd player od 1900din i reshio da kupim neki kvalitetniji i kupio pioneer dvr560 i ostavio oba jer ne znam shta cu sa neom,kada pustim film na neu slika je jedno 2 puta bolja,zive boje,oshtriji kontrast itd.a kada pustim na pioneeru slika je tamna i mutna,vezivao sam ga i preko skarta i preko hdmi i na svaki moguci nachin,promenio 3 hdmi kabla itd i dzabe,neo ga rastura,tv je preko kablovske imao ochajnu sliku,onda sam uzeo ovaj iptv preko telekoma i slika je vidno bolja pa sam i to nekako "prebrinuo",vezao sam pc sa grafikom ati 4870 preko hdmi na tv i sve je super dok ne pustim film,znachi i igrice i sve je super dok ne krene video zapis,dakle zelim da kazem da mi uopshte nije jasno dali je losh tv ili dvr pioneer i shta treba da radim da bi imao ok sliku.

Nadam se da sam postavio temu na pravo mesto i izvinjavam se moderatorima ako sam pogreshio,nervira me ova pojava jer ne znam chega treba da se reshim tv ili dvd-ja.

Hvala.
 
Odgovor na temu

[es] :: Elektronika :: TV uređaji :: Grundig vision 3 32-3821 hd-ready Pomoc

[ Pregleda: 3556 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.