Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Garancija na novu daciu logan

elitemadzone.org :: AutoZone :: Garancija na novu daciu logan

[ Pregleda: 2408 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

barons

Član broj: 199771
Poruke: 85
..7-r.retail.telecomitalia.it.



Profil

icon Garancija na novu daciu logan05.01.2009. u 15:50 - pre 186 meseci
jedan moj prijatelj je kupio daciju letos i sad mu se pokvarilo grejanje. U ovlastenom servisu su zamenili deo besplatno, ali su naplatili ruke. Zanima me od kad to i zamena dela nije ukljucena u garanciju ?
"Our enemies are innovative and resourceful, and so are we. They never stop thinking about
new ways to harm our country and our people, and neither do we." - George W. Bush
 
Odgovor na temu

lancia88
lancia88
Beograd

Član broj: 10215
Poruke: 6528
*.dynamic.sbb.rs.

ICQ: 281338349


+14 Profil

icon Re: Garancija na novu daciu logan05.01.2009. u 16:43 - pre 186 meseci
Pozdrav,

neka trazi napismeno objasnjenje u servisu pa onda zalba ako se i tada pokaze da jesu zaista ruke naplacene u konktekstu garantnim rokom pokrivenog kvara. Prilikom kupovine mu pisu garantni uslovi u papirima koje je dobio pa neka ih malko prouci.
 
Odgovor na temu

barons

Član broj: 199771
Poruke: 85
..7-r.retail.telecomitalia.it.



Profil

icon Re: Garancija na novu daciu logan05.01.2009. u 17:06 - pre 186 meseci
to sam i ja pomislio, naravno da garancija neke kvarove pokriva, a neke ne. Ono sto je meni cudno, je da se deo ne placa,a ruke naplacuju. Malo mi je to cudno.
"Our enemies are innovative and resourceful, and so are we. They never stop thinking about
new ways to harm our country and our people, and neither do we." - George W. Bush
 
Odgovor na temu

vidan kv
Pavlovic Vidosav
Autoservis Srbo,vlasnik
Kraljevo

Član broj: 59792
Poruke: 1632
93.86.169.*



+115 Profil

icon Re: Garancija na novu daciu logan05.01.2009. u 19:05 - pre 186 meseci
........a iznad svega treba čitati šta je u kupoprodajnom ugovoru napisano SITNIM slovima......situacija takođe sa Loganom:crko accumulator,do isteka garancije na vozilo(koja je 2 god) ostalo još oko mesec dana ali je accumulator stariji od datuma prodaje tri meseca....e onda kreće priča kako je istekla garancija na accumulator te nisu dužni da ga zamene,te vozilo je prešlo za dve god malo km(10.000) pa je samim tim accumulator malo korišćen i sl....ali pošto je vlasnik vozila pravnik predočio im je situaciju kakva jeste+da će da mu povrh svega plate šlep do servisa(25 km)+gorivo za nazad+izgubljeno vreme tj. maltretiranje.Naravno da su ga zamenili ali je vrhunac priče da su uz garanciju priložili i račun za zamenu accumulatora-pola norma sata+PDV=600 i kusur din......računali su valjda da koliko toliko izvade štetu.Naravno da vlasni ni to nije platio.......poenta:prilikom prodaje većina prodavaca nudi i obećava kule i gradove a u ugovorima piše nešto sasvim drugo...........pozzzz!
....ο τολμών νικα!
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: AutoZone :: Garancija na novu daciu logan

[ Pregleda: 2408 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.