Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Neprimam poruke sa VIP-a i iz Crne gore

[es] :: Mreže i novosti :: MTS - korisnički servis :: Neprimam poruke sa VIP-a i iz Crne gore

[ Pregleda: 2077 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

bax033

Član broj: 66418
Poruke: 7
91.148.93.*



Profil

icon Neprimam poruke sa VIP-a i iz Crne gore21.01.2009. u 17:51 - pre 185 meseci
Imam 066 i tacka, al' nije tacka nego znak cudjenja.
U pocetku je sve bilo ok a onda....problemi.
Jednostavno ne mogu da primam poruke sa VIP mreze i sa mreza iz Crne Gore.
Zvao sam korisnicki servis i oni nesto cackali proradile poruke a onda opet sve stalo.Ja opet nebudem lenj i opet pozovem i opet radilo jedno vreme i opet stalo.I sad neradi vec mesec dana.U korisnickom mi rekli da je problem do ovih a ja mislim da to nema pojma.Ima li neko slicnih iskustava?Sta da radim da ih tuzim ili da gasim broj?Pomozite!!!!!!
 
Odgovor na temu

m257

Član broj: 132139
Poruke: 398
*.static.ikomline.net.



+5 Profil

icon Re: Neprimam poruke sa VIP-a i iz Crne gore21.01.2009. u 23:53 - pre 185 meseci
Da li ti ne stižu poruke samo iz CG ili uopšte iz inostranstva? Problem je definitivno kod MTSa, ne u Vipu i CG jer razmena poruka sa njima normalno funkcioniše.

Za početak, napiši pismenu žalbu MTS-u i pošalji im na mejl korisničkog centra gde ćeš sve detaljno objasniti. Obavezno napomeni da ti ranije nisu izlazili u susret kada si ih zvao. Sačekaj odgovor i ako njime nisi zadovoljan pošalji (opet na mejl) žalbu RATEL-u gde ćeš navesti da ti operater nije izašao u susret da reši problem. Tek posle toga se otvara mogućnost tužbe sudu ali nekako ne verujem da ti se dotle ide. :) To bi, pravno gledano, bilo jedino što možeš da uradiš. A ako ti ništa od gornjeg ne upali... šta da ti kažem, onda znaš sam šta da uradiš...
 
Odgovor na temu

[es] :: Mreže i novosti :: MTS - korisnički servis :: Neprimam poruke sa VIP-a i iz Crne gore

[ Pregleda: 2077 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.